درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

در پایان مسابقات المپیاد آبهای آرام، اسلالوم و روئینگ؛ تیم های تهران، هرمزگان و گیلان در رده های نخست المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی قرار گرفتند

اخبار قایقرانی


در پایان مسابقات المپیاد آبهای آرام، اسلالوم و روئینگ؛ تیم های تهران، هرمزگان و گیلان در رده های نخست المپیاد استعدادهای برتر قایقرانی قرار گرفتند

در پایان مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته های قایقرانی استان های برتر مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، المپیاد استعدادهای برتر ورزشی قایقرانی در رشته های آبهای آرام، روئینگ و اسلالوم برگزار شد. قایقرانان در 15 ماده آبهای آرام، 3 ماده روئینگ و 4 ماده اسلالوم رقابت کردند و در مجموع 61 مدال توزیع شد.
در مجموع مدال های قایقرانی در المپیاد استعدادهای برتر 15 استان موفق به کسب مدال شدند.
بر این اساس هیات قایقرانی استان تهران با 5 طلا، 6 نقره و 1 برنز در جایگاه نخست قرار گرفت، هیات قایقرانی استان هرمزگان با 4 طلا و 3 نقره رده دوم را بدست آورد و هیات قایقرانی استان گیلان با 4 طلا و 1 برنز در رتبه سوم ایستاد.
در ادامه جدول رده بندی نیز هیات های قایقرانی بوشهر، همدان، مازندران، آذربایجان غربی، تهران توابع، اردبیل، لرستان، آذربایجان شرقی، البرز، قزوین، زنجان و کردستان در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

برگزاری اولین مرحله رکوردگیری پایگاه‌های ملی شنا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری اولین مرحله رکوردگیری پایگاه‌های ملی شنا

مرحله نخست رکوردگیری اختیاری شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد در پایگاه‌های ملی شنا تهران و اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین مرحله رکورد گیری از شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد در پایگاه‌های ملی شنا تهران و اصفهان روز پنج‌شنبه (هشتم آذر ۱۳۹۷) برگزار شد.

محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های ملی شنا با بیان این خبر افزود: بر اساس سیاست‌های جدید کادر فنی تیم ملی شنا و با توجه به برگزاری محدود مسابقات شنا در داخل کشور بر آن شدیم چهار مرحله رکورد گیری در پایگاه‌های ملی شنا کشور برگزار کنیم. هدف از برگزاری این رقابت‌ها قرار گرفتن شناگران در شرایط مسابقه در فصل‌ها مختلف تمرینی است تا بتوانند با تمرینات پرفشار و بدنسازی، خود را محک زده و با آمادگی بیشتر ذهنی و بدنی فصل خود را به خوبی به پایان برسانند. همچنین مربیان می‌توانند آنالیز بهتری نسبت به شناگران و کسب نتایج آنها در پایان فصل داشته باشند.

وی در ادامه در خصوص برگزار مرحله اول این رکورد گیری بیان کرد: مرحله اول این رکورد گیری در دو پایگاه ملی شنا استان‌های تهران و اصفهان برگزار شد.

  • پایگاه ملی شنا استان تهران با حضور ۲۸ شناگر و در محل استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی
  • پایگاه ملی شنا استان اصفهان با حضور ۱۴ شناگر در محل استخر انقلاب اصفهان

وی در پایان گفت: به دلیل برگزاری مسابقات استعدادهای برتر شنا ایران به میزبانی مشهد، اولین دوره مرحله رکورد گیری در پایگاه‌های مشهد و شیراز آخر هفته جاری زیر نظر سرمربیان پایگاه‌ها برگزار می‌شود.

 

اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان

کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان که مهر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار شد را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان به مدرسی سیروس طاهریان که اول الی ۱۵ مهر ۱۳۹۷ برگزار شد را اعلام کرد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان : 

  1. شاهد اسماعیلی 
  2. مبین موحدی
  3. محمد علیزاده 
  4. مهرداد دهقان 
  5. فراز افشار 
  6. سید امین دریاباری
  7. علی میرباقری 
  8. فربد اسماعیلی 
  9. آرین حسن دوست 
  10. مسعود مهرداودی
  11. علی خیری 
  12. امیر حسن ملایی 
  13. حمیدرضا رحیمی 
  14. مجتبی صالح پور 
  15. سردار عمولرافشار 
  16. آیدین پژم 
  17. محمد نعمتی زاده 
  18. مهدی آقاجانی
  19. علیرضا مجیدی 
  20. رضا کریمی 
  21. سیامک بلوچی

 

برنامه دوره مربیگری درجه ۲ شنا آقایان و بانوان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برنامه دوره مربیگری درجه 2 شنا آقایان و بانوان

کمیته آموزش فدراسیون برنامه دوره مربیگری درجه ۲شنا آقایان و بانوان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون برنامه دوره مربیگری درجه ۲ شنا آقایان و بانوان را اعلام کرد. بر این اساس اسامی ذیل باید در روز های یاد شده در دوره حضور به هم رسانند. آن دسته از متقاضیانی که فقط کد ملی آن ها درج شده است باید نسبت به ویرایش اطلاعات کاربری خود اقدام کنند.

 

برنامه دوره آقایان:

عملی: از شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ لغایت پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۳:۰۰

تئوری: زمان برگزاری دوره تئوری متعاقباً اعلام خواهد شد.

در صورتیکه تعداد آقایان به حد نصاب (حداقل ۲۰ نفر) نرسد تاریخ دوره به زمان دیگری موکول خواهد شد.

 

برنامه دوره بانوان:

عملی: از یکشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۷ لغایت ۲ دی ۱۳۹۷ روز های فرد از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰

تئوری: از شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ لغایت ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۷ همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر (به غیر از ساعات دوره عملی)

امتحان تئوری: اعلام خواهد شد.

 

اسامی ثبت نام شدگان دوره های فوق الذکر به شرح ذیل می باشد:

بانوان بانوان آقایان
فاطمه سماوریان خراسانی محدثه عیوضی کلوئی محسن وحیدنیا
مریم خلیفی الهام ایپکچی محمد باقر راسخی نجفی
فاطمه نادری شیما امیریان چنگیز فخری
زهرا سلیم خانی مهری جلیلی مجتبی عبادی ابرغانی
مهدیه سراجی مرجان فرضی کد ملی: ۴۲۸۵۷۳۰۵۰۲
ساحل ربیعی مهسا سرواحد داود سنجری
زینب عباس زاده پریسا احمدی مهرشاد ابراهیمی
دلارام لامعی رامندی مریم متقی ارسام جوانمردی
آریز حسینی فاطمه السادات رضویان
صدف سبحانی پدیده افتخار
سیمین علیا عفت رشیدی
الهام پرهیزکار ابراهیم آباد شیرین زارع احمد آباد
بهاره قلعه بان بخشایش مرضیه جدیدی
سارا محبی نژاد کدملی : ۷۶۰۵۴۹۸۵
نرگس کریمی اسماء حداد زاده هندو
زینب احمدی زهرا رضایی



 

پایان مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

پایان مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران

ششمین دوره مسابقات شنا دختران “جام سرداران شهید آذربایجان” با قهرمانی منطقه ۲ الف در هر دو رده سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز دوم ششمین دوره مسابقات شنا دختران “جام سرداران شهید آذربایجان” با اتمام ۱۴ ماده در دو رده سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال به پایان رسید، این مسابقات با حضور ۸ تیم در دو رده سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال به مدت دو روز در محل استخر آبادگران تبریز پیگیری شد که در پایان در رده سنی ۱۱-۱۲ سال تیم منطقه ۲ الف توانست قهرمان این دوره از مسابقات شود و تیم های منطقه ۲ ب و آذربایجان شرقی نیز مقام های دوم و سوم مجموع این رده سنی را کسب کردند.
همچنین در رده سنی ۱۳-۱۴ سال این رقابتها تیم منطقه ۲ الف توانست قهرمانی این رده سنی را نیز بدست آورد و تیم های منطقه ۲ ب و منطقه ۶ نیز مقام های دوم و سوم این رده سنی را کسب کردند.

مه لقا مهدوی مسئول کل این مسابقات با ابراز رضایت از عملکرد فنی این رقابتها، سطح شناگران داخلی این دوره را نسبت به سال گذشته که مسابقات به صورت بین المللی برگزار شده بود را بالاتر ارزیابی کرد و شور و اشتیاق دختران شناگر کشور را برای حضور در این رقابتها را بسیار بالا دانستند. وی همچنین از حضور سرکار خانم حافظی نماینده محترم فدراسیون شنا، مربیان، سرپرستان، داوران و تمامی عواملی که برای برگزاری این دوره تلاش کرده بودند تشکر و قدردانی کردند.

برای دریافت نتایج کلی مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.
نتایج نفرات برتر رده سنی ۱۱-۱۲ سال (روز دوم)

۲۰۰ متر آزاد ۱۱-۱۲ سال

  1. یکتا هستی ۸۱-۲۲-۰۲
  2. هستی سوهانی
  3. نگین قپانوری

۱۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۱-۱۲ سال

  1. ستایش اسکندری ۶۷-۱۴-۰۱
  2. یکتا شرافتی
  3. نازنین زهدا عبدی

۵۰ متر کرال پشت ۱۱-۱۲ سال

  1. آوینا بخشایی ۷۹-۳۴-۰۰
  2. نگار افشار مهر
  3. نگین قپا نوری

۱۰۰ متر قورباغه ۱۱-۱۲ سال

  1. ستایش اسکندری ۸۷-۲۳-۰۱
  2. یکتا شرافتی
  3. هستی سوهانی

۴*۵۰ متر مختلط تیمی ۱۱-۱۲ سال

  1. منطقه ۲ الف (افشار مهر، اسکندری، قپانوری، شرافتی) ۳۴-۱۹-۰۲
  2. منطقه ۲ ب (بخشایشی، بیات، رحمانی، عبدی)
  3. منطقه ۶ (ظریف برگی، قربانی، جهان دیده، اسحاق زاده)

۱۰۰ متر آزاد ۱۱-۱۲ سال

  1. یکتا شرافتی ۲۸-۰۶-۰۱
  2. ستایش اسکندری
  3. اسرا پناهی

۴*۱۰۰ آزاد تیمی ۱۱-۱۲ سال

  1. منطقه ۲ الف (شرافتی، اسکندری، قپانوری، اسکندری) ۰۹-۳۶-۰۴
  2. منطقه ۲ ب (رحمانی، سوهانی، بخشایشی، عبدی)
  3. منطقه ۶ (ظریف برگی، جهاندیده، قربانی، اسحاق زاده)

 

نتایج نفرات برتر رده سنی ۱۳-۱۴ سال (روز دوم)

۲۰۰ متر آزاد ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۱۸-۱۳-۰۲
  2. دینا امیر اسدی
  3. رزا رهبر

۱۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۶۳-۱۰-۰۱
  2. ستایش پور تالاری
  3. رزا استیلایی

۵۰ متر کرال پشت ۱۳-۱۴ سال

  1. یاسمن صادقی ۶۶-۳۱-۰۰
  2. مریم شیخ علیزاده
  3. آیناز شیخ عربی

۱۰۰ متر قورباغه ۱۳-۱۴ سال

  1. روژان اللهی ۷۸-۱۹-۰۱
  2. وانیا دلاوری
  3. ستایش پور تالاری

۴*۵۰ متر مختلط تیمی ۱۳-۱۴ سال

  1. منطقه ۲ الف (صادقی، الهی، شیخ علیزاده، پورتالاری) ۱۳-۱۱-۰۲
  2. منطقه ۲ ب (میرزایی، دلاوری، مزلقانی، ذرات بصیر)
  3. منطقه ۶ (استیلایی، نواده، اسماعیلی، شیخ عربی)

۱۰۰ متر آزاد ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۸۱-۵۹-۰۰
  2. یاسمن صادقی
  3. رزا رهبر

۴*۱۰۰ آزاد تیمی ۱۳-۱۴ سال

  1. منطقه ۲ الف (صادقی، پورتالاری، اسدی، شیخ علیزاده) ۰۳-۲۰-۰۴
  2. منطقه ۲ ب (میرزایی، مزلقانی، رهبر، ذرات بصیر)
  3. منطقه ۶ (استیلایی، شیخ عربی، حمزه پور، اسماعیلی)

 

 

نتایج مسابقات المپیاد استعدادهای برتر شنا ایران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

نتایج مسابقات المپیاد استعدادهای برتر شنا ایران

اولین دوره مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران از صبح روز گذشته(چهارشنبه) در رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال در استخر پردیس دانشگاه فردوسی مشهید آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین دوره مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران صبح روز گذشته(چهارشنبه) در رده سنی  ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال به میزبانی مشهد آغاز شد. این رقابت‌ها با حضور ۴۴۰شناگر از ۲۹ استان در استخر پردیس دانشگاه فردوسی مشهید  پیگیری خواهد شد.

برای دریافت نتایج روز نخست مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

برای دریافت نتایج روز دوم مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

 

در پایان روز نخست این رقابت‌ها ۶ رکورد در رده سنی ۱۱-۱۲ سال نیز جابجا شد. امیرکیان حقیقت طلب موفق شد در ماده های ۵۰متر پروانه، ۴۰۰ متر آزاد ، ۸۰۰ متر آزاد ، ۲۰۰ متر مختلط انفرادی، ۱۰۰ متر پروانه و ۲۰۰ متر آزاد رکورد های جدیدی ثبت کند.

 ۵۰متر پروانه
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۰:۲۹٫۷۷

۱۰۰ متر پروانه
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۱:۰۴٫۸۲

۴۰۰ متر آزاد
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۴:۴۷٫۶۶

۸۰۰ متر آزاد
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۱۰:۰۰٫۳۳

۲۰۰ متر آزاد
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۲:۱۳٫۸۶

۲۰۰ متر مختلط انفرادی
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۲:۳۱٫۸۸

همچنین در روز دوم این رقابت‌ها یک رکورد در رده سنی  ۱۱-۱۲ سال نیز جابجا شد. صالح نادری در ماده ۲۰۰متر پشت با ثبت زمان ۲:۲۸٫۴۹ رکورد این ماده را به نام خود ثبت کرد.

یاسمن رضاسلطانی ورزشکار تیم ملی اسلالوم جوانان: سطح مسابقات بالاتر از انتظار بود / کسب ۲ مدال نقره خستگی همه سختی ها را جبران کرد

اخبار قایقرانی


یاسمن رضاسلطانی ورزشکار تیم ملی اسلالوم جوانان: سطح مسابقات بالاتر از انتظار بود / کسب ۲ مدال نقره خستگی همه سختی ها را جبران کرد

قایقران تیم ملی اسلالوم با اشاره به زمان کم اردوها گفت: اگر زمان بیشتری برای تمرینات داشتیم می توانستیم نتایج بهتری کسب کنیم.
یاسمن رضاسلطانی قایقران تیم ملی اسلالوم جوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: تمرینات سخت و پرفشاری در اردوهای آمادگی پشت سر گذاشتیم و با وجود مدت زمان کم اردوها به وضعیت مناسبی رسیدیم.
وی ادامه داد: پس از اردوها و تمریناتی که پشت سر می گذاشتیم مربی با تست های انتخابی و شبیه ساز مسابقه وضعیت آمادگی و پیشرفت ما را می‌سنجید.
بانوی ملی پوش کشورمان افزود: در تست انتخابی نهایی همه ورزشکاران با هم به رقابت پرداختند و ۳ نفر اول برای رقابت در رده سنی زیر ۲۳ سال انتخاب می شدند. من در تست موفق شدم در جایگاه اول قرار بگیرم و در ماده تکنفره کانو زیر ۲۳ سال و کانوی تیمی به مصاف رقبای آسیایی بروم.
رضاسلطانی با اشاره به برگزاری اولین دوره مسابقات اسلالوم قهرمانی زیر۲۳ سال و جوانان آسیا بیان کرد: تا قبل از مسابقات، رقابتی با حریفان نداشتم اما با دیدن مسابقاتی که حریفان آسیایی در آن حضور داشتند آشنایی نسبی با آنها پیدا کردم، اما زمانی که در پیست تمرین کردند متوجه شدم آمادگی بسیار بهتری نسبت به سال های گذشته دارند. ما هم تمرینات بسیار سختی پشت سر گذاشتیم و با وجود زمان کم آمادگی مناسبی برای حضور در مسابقات داشتیم و در نهایت موفق به کسب یک مدال نقره در کانوی تک‌نفره و یک نقره دیگر در کانوی گروهی کسب کردم.

گزارش تصویری_اردو آماده سازی تیم ملی واترپلو ایران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری_اردو آماده سازی تیم ملی واترپلو ایران

عکاس/
پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  دور جدید اردوی آمادگی تیم ملی واترپلو با حضور ۲۰ ورزشکار در استخر ۹ دی تهران پیگیری می‌شود.

 

برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

الناز شفیعیان ورزشکار تیم ملی کایاک: با کسب 5 مدال به هدفم رسیدم / اهداف بزرگی در سر دارم

اخبار قایقرانی


الناز شفیعیان ورزشکار تیم ملی کایاک: با کسب 5 مدال به هدفم رسیدم / اهداف بزرگی در سر دارم

بانوی ملی پوش آبهای آرام کشورمان با ابراز رضایت از نتایج کسب شده در مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان گفت: نسبت به مسابقات قهرمانی آسیا سال گذشته عملکرد بهتری داشتم و موفق به کسب 3 مدال طلا، 1 نقره و 1 برنز شدم.
الناز شفیعیان قایقران تیم ملی آبهای آرام در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: قبل از بازیهای آسیایی جاکارتا اردوها و تمرینات بسیار سخت و پر فشاری زیر نظر مربی آلمانی پشت سر گذاشتیم که تاثیر بسیار زیادی در آمادگیمان داشت. بازیهای آسیایی تجربه بسیار بزرگی بود، گرچه به عنوان قایقران رزرو در آنجا بودم اما صرف حضور در جمع بهترین های آسیا تجربه ارزشمندی برایم رقم زد. در جاکارتا با برخی از رقبا آشنا شدم و با دیگر حریفان نیز در مسابقات قهرمانی آسیا سال گذشته در کشور چین رقابت کرده بودیم.
وی ادامه داد: پس از بازیهای آسیایی و استراحتی کوتاه مدت تمرینات با هدف حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی زیر23 سال و جوانان آسیا ازبکستان با هدایت مربیان دنبال شد، با شناختی که از حریفانم داشتم می دانستم به چه میزان آمادگی برای رقابت با آنها نیاز دارم و همه تلاشم را برای رسیدن به آمادگی مورد نیاز انجام دادم.
بانوی ملی پوش کشورمان افزود: من در 5 ماده به مصاف رقبا رفتم، در کایاک یکنفره 200 متر، 500 متر و دونفره 200 متر همراه کیانا کمال زاده موفق به ایستادن بر سکوی قهرمانی آسیا شدم، در کایاک دو نفره 500 متر همراه سما یاسمی بر سکوی سومی ایستادیم. البته این مدال برنز ارزش بسیار زیادی دارد، چون در تمرینات روزهای پایانی اردو مصدومیت جزئی برای سما پیش آمد و چند روزی از تمرینات دور ماند و این موضوع بر عملکردمان تاثیر گذاشت. در کایاک چهار نفره 500 متر نیز همراه کیانا کمال زاده، سارا حسینی و نرجس کارگرپور بر سکوی نائب قهرمانی آسیا ایستادیم.
شفیعیان در پایان بیان کرد: با وجود همه سختی ها موفق به کسب نتایج خوبی شدم و از عملکردم راضی ام و سال آینده مسابقات مهمی در پیش داریم که باید برای آنها تلاش کنیم. شخصا هدف حضور در المپیک است و برای این هدف همه توانم را به کار می گیرم.

امیر رضا نژاد ورزشکار تیم ملی اسلالوم: رقبا فراتر از حد انتظار بودند

اخبار قایقرانی


امیر رضا نژاد ورزشکار تیم ملی اسلالوم: رقبا فراتر از حد انتظار بودند

قایقران تیم ملی اسلالوم کشورمان با اشاره به عنوان های کسب شده توسط نمایندگان کشورهای رقیب در سالهای گذشته گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و با وجود شرایط نا مناسب موفق به کسب یک طلا و یک برنز شدم.
امیر رضا نژاد قایقران تیم ملی اسلالوم در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی گفت: از اسفند ماه سال 96 اردو ها را برای حضور موفق در اولین دوره مسابقات اسلالوم قهرمانی زیر23 سال و جوانان آسیا که به میزبانی کشور خودمان برگزار شد آغاز کردیم و تمرینات مداوم و سختی را پشت سر گذاشتیم.
وی ادامه داد: نمایندگان کشورهای قزاقستان، چین تایپه و ازبکستان سخت ترین رقبا برای رسیدن به سکوی قهرمانی آسیا بودند، ورزشکاران این کشور ها در سال های گذشته موفق به کسب عنوان های قهرمانی جهان نیز شدند.
ملی پوش اسلالوم کشورمان افزود: در دو ماده کانوی تیمی و کانوی تکنفره جوانان به مصاف حریفان رفتم. در کانوی تیمی همراه محمد مهدی کنارنگ و محمد مهدوی نیا موفق به ایستادن بر سکوی قهرمانی آسیا شدیم و در کانوی تک نفره پس از رقابت بسیار سخت با حریفان اصلی نمایندگان قزاقستان، ازبکستان، چین تایپه و ورزشکاران تیم خودمان توانستم مدال برنز مسابقات را کسب کنم.
رضا نژاد در پایان افزود: از حمایت های مربیمان آقای شیرمحمدی و همه مسئولین سپاس گزارم و امیدوارم برنامه ریزی دقیق تر و بلند مدتی برای رشد ورزشکارن انجام بشه تا بتوانیم در مسابقات قهرمانی جهان به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.