درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

هفتمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد

اخبار قایقرانی


هفتمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد

مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم به میزبانی هیات قایقرانی بندر امام حسن و گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، این رقابت ها در پیست تازه تاسیس هیات قایقرانی و در جوار ساحل زیبا و بی نظیر بندرامام حسن، در رشته آبهای آرام مواد کیندربوت و تورینگ 200 متر در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان انجام شد.
این رقابت ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان دیلم و شهرداری و شورای اسلامی بندر امام حسن برگزار شد.
پس از انجام مسابقات در گروه های مختلف و راه یابی نفرات به فینال، قایقرانان برتر مشخص شدند.
در ماده کیندربوت نونهالان سیددانیال حسینی، علی زارع و محمدرضا ضرغامی رده های برتر را کسب کردند. در فینال B این ماده نیز ابوالفضل لیراوی دیلمی، عقیل محمدزاده و امیرعباس موسوی اول تا سوم شدند.
در ماده کیندربوت نوجوانان سیدحیدر بنی هاشمی اول، سیدامیرمهدی حسینی دوم و محدرضا لیراوی دیلمی سوم شدند.
در ماده تورینگ 200 متر جوانان علیرضا درویشی مقام اول، سیدیوسف حسینی مقام دوم و عباس عباسی مقام سوم را بدست آوردند.

 

دومین مرحله اردو تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان برگزار می شود

اخبار قایقرانی


دومین مرحله اردو تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان برگزار می شود

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان از فردا 17 بهمن ماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، 4 قایقران به دور جدید تمرینات تیم روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان به منظور حضور موفق در المپیک جوانان و مسابقات قهرمانی جوانان آسیا دعوت شدند. این مرحله از اردو از فردا 17 بهمن ماه در دریاچه آرادی آغاز می شود و تا 8 اسفند ماه ادامه پیدا خواهد کرد.
سولماز عباسی مربی و مهناز غفاری به عنوان سرپرست کادر فنی تیم ملی هستند.
فروغ آقابالازاده و اسراء جوانمردی از تهران، کیمیا زارعی از همدان، هانیه بیداد از کرمانشاه نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

تقابل گچسارن و نزاجا در لیگ‌برتر واترپلو

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

تقابل گچسارن و نزاجا در لیگ‌برتر واترپلو

دیدار معوقه هفته چهارم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل گچساران و نزاجا فردا (دوشنبه) ظهر در گچساران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو ؛ دیدار معوقه هفته چهارم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی ارتش فردا (دوشنبه) در گچساران برگزار می‌شود.

نفت و گاز گچساران که در جایگاه چهارم جدول قرار دارد تنها با کسب تساوی در این دیدار رتبه چهارم خود را تثبیت کرده و به مرحله بعدی صعود می‌کند. اما در سوی دیگر نیروی زمینی ارتش که  در دیدار گذشته خود موفق شده بود سایپا را از پیش رو بردارد و با گچساران هم امتیاز شود، برای صعود به مرحله بعد نیاز به پیروزی در این دیدار را دارد.

بازی رفت این دو تیم که با نتیجه ۱۲ بر ۸ به سود گچساران به پایان رسیده است. این دیدار حساس  از ساعت ۱۳:۰۰ فردا (دوشنبه) در گچساران با قضاوت داوران نادر غفوری  و امیرحسین صفابخش تحت نظارت هادی بیک برگزار می‌شود.

 

پیروزی خانگی امیدیه در مصاف با سایپا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

پیروزی خانگی امیدیه در مصاف با سایپا

امیدیه در دیدار معوقه هفته دوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو سایپا را با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ از پیش رو برداشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو؛  دیدار معوقه هفته دوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل نفت امیدیه و سایپا امروز (یکشنبه) برگزار شد.

این دیدار حساس که تعیین کننده تیم دوم و سوم جدول بود از ساعت ۱۵:۰۰ در امیدیه آغاز شد. تیم امیدیه که از امتیاز میزبانی برخوردار بود در پایان این بازی موفق شد مهمان خود سایپا را در یک رقابت پایاپای با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ از پیش رو بردارد و با ۲۰ امتیاز ذر جایگاه دوم جدول قرار گیرد.

با این نتیجه تیم های سایپا هفته آینده در مرحله پلی آف رقابت‌‎ها پذیرای نفت امیدیه در تهران است.

 

 

جدول رده بندی بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو : 

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد ۱۲ ۱۰ ۲ ۰ ۱۷۸ ۶۰ ۱۱۸+ ۲۰
۲ نفت امیدیه ۱۲ ۱۰ ۲ ۰ ۱۴۸ ۸۵ ۶۳+ ۲۰
۳ سایپا ۱۲ ۹ ۳ ۰ ۱۶۳ ۸۱ ۸۲+ ۱۸
۴ نفت وگاز گچساران ۱۱ ۵ ۶ ۰ ۱۰۴ ۱۱۰ ۶- ۱۰
۵ نیروی زمینی ارتش ۱۱ ۵ ۶ ۰ ۹۵ ۱۰۷ ۱۲- ۱۰
۶ نماینده اصفهان ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۵۰ ۱۶۷ ۱۱۷- ۲
۷ استخر شهید نوفلاح ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۴۹ ۱۷۷ ۱۲۸- ۲

 

برگزاری مسابقات شنا بزرگسالان و پیگیری لیگ شنا بانوان استان اصفهان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا بزرگسالان و پیگیری لیگ شنا بانوان استان اصفهان

مرحله نخست لیگ شنای بانوان و مسابقات قهرمانی شنا بزرگسالان آقایان استان اصفهان به میزبانی استخر انقلاب این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله نخست لیگ شنای بانوان استان اصفهان روز پنجشنبه (۱۲ بهمن ۱۳۹۶) به میزبانی استخر انقلاب با حضور بیش از ۳۲۰ شناگر برگزار شد. مرحله دوم و پایانی این رقابت ها اسفندماه ۹۶ برگزار خواهد شد.

 

همچنین مسابقات قهرمانی شنای بزرگسالان استان اصفهان ویژه آقایان انتخابی تیم استان نیز روز جمعه(۱۳بهمن ۱۳۹۶) به میزبانی استخر انقلاب این استان برگزار شد. این رقابت‌ها در نه رده سنی پیگیری و نتایج ذیل بدست آمد:

 

رده سنی ۲۵ تا ۲۹ سال (متولدین ۶۷تا۷۱)

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-حسین مرآتیان
۲-مهدی نصوحی
۳-ابراهیم داتلی بیگی
۱۰۰متر قورباغه:
۱-حسین مرآتیان
۲-مجتبی عرب

۵۰متر پروانه:
۱-حسین مرآتیان
رده سنی ۳۰تا ۳۴(متولدین ۶۲تا۶۶):

۱۰۰مترکرال سینه:
۱-فرشاد دادفر
۲-حسین عرب شریف
۳-ساسان خردمند

۱۰۰مترقورباغه:
۱-حسین عرب شریف
۲-ساسان خردمند
۳-بهنام آقاجانیان

۵۰مترپروانه:
۱-حسین عرب شریف
۲-فرشاد دادفر
۳-ساسان خردمند
رده سنی ۳۵تا۳۹(متولدین ۵۷تا۶۱):

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-حسین عمرانی
۲-محمدابراهیم زاده
۳-داود شریفی

۱۰۰متر قورباغه:
۱-محمدابراهیم زاده
۲-امیر طاغونکی
۳-محمدراستین پور

۵۰ متر پروانه:
۱-حسین عمرانی
۲-محمدابراهیم زاده
۳-مهدی ریاضی
رده سنی۴۰ تا۴۴ ( ۱۳۵۲تا۱۳۵۶):

۱۰۰مترکرال سینه:
۱-علی اکبر زارع
۲-رضا یاسینی
۳-علی محبوب

۱۰۰متر قورباغه:
۱-رضا یاسینی
۲-علی اکبر زارع
۳-سید بهداد مهاجرانی

۵۰متر پروانه: 
۱-علی اکبر زارع
۲-رضا یاسینی
۳-علی محبوب

رده سنی ۴۵تا ۴۹(۱۳۴۷-۱۳۵۱):

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-فرهاد شب انگیز
۲-بهفر کیانی والا
۳-محسن عبدالهی

۵۰ متر قورباغه:
۱-محسن عبدالهی __فرهاد شب انگیز
۳-مسعود حجه فروش

۵۰ متر پروانه:
۱-فرهاد شب انگیز
۲-محسن عبدالهی
۳-سید محسن بلند زاده

رده سنی ۵۵تا ۵۹(۱۳۳۷_۱۳۴۱):

۱۰۰ مترکرال سینه:کک
۱-علی هوشنگی
۲-محمد رضا نبرد
۳-رضا زنگنه

۵۰ متر قورباغه:
۱-علی هوشنگی
۲-نعمت الله ارزمیان جزی
۳-محمد عابدی

۵۰ متر کرال پشت:
۱-علی هوشنگی
۲-محمد رضا نبرد
۳-محمد عابدی

رده سنی ۵۰_۵۴(۱۳۴۲_۱۳۴۶):

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-مصطفی نصر اصفهانی
۲-محمد علی پناهی
۳-مجید جبل عاملی

۵۰ متر قورباغه:
۱-مجید جبل عاملی
۲-مسعود نیر پور
۳-محسن احمدی

۵۰ متر کرال پشت:
۱-محمدعلی پناهی
۲-مجید جبل عاملی
۳-مصطفی نصر اصفهانی

رده سنی ۶۰ تا۶۴(۱۳۳۲_۱۳۳۶)

۵۰ متر کرال سینه:
۱-مسعود سهرابی
۲-سعید موحدی
۳-حسین ابو علیزاده

۵۰ متر قورباغه:
۱-سعید موحدی
۲-ابراهیم اسکندری
۳-مسعود سهرابی

۵۰ متر کرال پشت: 
۱-مسعود سهرابی
۲-سعید موحدی
۳-نصرالله بیگی
رده سنی ۶۵_۶۹(۱۳۲۷_۱۳۳۱):

۵۰ متر کرال سینه:
۱-مرتضی انگوری سیچانی
۲-علی جعفریان
۳-علیرضا شیروانی

۵۰ متر قورباغه:
۱-علی جعفریان
۲-مراضی انگوری سیچانی
۳-علیرضا شیروانی

 

برگزاری مسابقات شنا آقایان استان مازندران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا آقایان استان مازندران

مسابقات شنا آقایان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر در استان مازندران و میزبانی شهرستان نکا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا آقایان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و انتخاب تیم مازندران جهت حضوری در مسابقات قهرمانی کشور (جام فجر پارسیان شیراز) دربه میزبانی شهرستان نکا با حضور شناگران برتر استان در رده های سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال برگزار شد.

در پایان این مسابقات نفرات ذیل با تصمیم کمیته فنی به عضویت تیم استان در آمدند.

 

 

 

 

 

  • رده سنی ۱۱-۱۲ سال:
    ۱-ابوالفضل نوربخش (قائمشهر)
    ۲-مانی رستم نژاد (قائمشهر)
    ۳-معین خانی (آمل)
    ۴-مصطفی آلگون (ساری)
    ۵-دانیال شعبانی (ساری)

 

  • رده سنی ۱۳-۱۴سال:
    ۱- عرفان رهبر (قائمشهر)
    ۲-آتا یوشانی (قائمشهر)
    ۳-امیر علی دریاپور (آمل)
    ۴-آرین عباسی (ساری)
    ۵-فرحان شعبانپور (بابل)

 

 

گزارش تصویری_مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری_مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا

امروز(شنبه) مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امروز(شنبه) مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا در محل فدراسیون برگزار شد. بر این اساس فرید فتاحیان به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون رسما جانشین محسن سمیع‌زاده در پست دبیرکلی فدراسیون شنا شد.

 


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

میزبانی نفت امیدیه از سایپا در لیگ‌برتر واترپلو

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

میزبانی نفت امیدیه از سایپا در لیگ‌برتر واترپلو

دیدار معوقه هفته دوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل نفت امیدیه و سایپا فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو؛ دیدار معوقه هفته دوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل نفت امیدیه و سایپا فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود.

تیم امیدیه درحالی پذیرای سایپا است که اول شدن دانشگاه پیش از این قطعی شده است و هر دو دو تیم برای قرار گرفتن در جایگاه دوم باید پیروز از میدان خارج شوند.

هم امتیاز بودن سایپا و امیدیه جذابیت این دیدار را دو چندان کرده و سایپا برای حفظ رتبه خود باید حداقل یک امتیاز از این بازی کسب کند و در سوی دیگر امیدیه نیز برای صعود به جایگاه دوم جدول نیاز به دو امتیاز این بازی دارد. دیدار رفت این دو تیم در تهران با پیروزی سایپا به پایان رسیده است.

تقابل این دو تیم از ساعت ۱۵:۰۰ فردا (یکشنبه) در امیدیه با قضاوتشریفیان و غفوری تحت نظارت بیک و قاطع آغاز می‌شود.

 

 

جدول رده بندی بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو : 

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد ۱۲ ۱۰ ۲ ۰ ۱۷۸ ۶۰ ۱۱۸+ ۲۰
۲ سایپا ۱۱ ۹ ۲ ۰ ۱۵۰ ۶۷ ۸۳+ ۱۸
۳ نفت امیدیه ۱۱ ۹ ۲ ۰ ۱۳۴ ۷۲ ۶۲+ ۱۸
۴ نفت وگاز گچساران ۱۱ ۵ ۶ ۰ ۱۰۴ ۱۱۰ ۶- ۱۰
۵ نیروی زمینی ارتش ۱۱ ۵ ۶ ۰ ۹۵ ۱۰۷ ۱۲- ۱۰
۶ نماینده اصفهان ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۵۰ ۱۶۷ ۱۱۷- ۲
۷ استخر شهید نوفلاح ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۴۹ ۱۷۷ ۱۲۸- ۲

 

فرید فتاحیان سرپرست دبیر کلی فدراسیون شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

فرید فتاحیان سرپرست دبیر کلی فدراسیون شد

با دریافت حکمی از سوی رئیس فدراسیون، فرید فتاحیان به سمت سرپرست دبیر کلی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی با صدور ابلاغی فرید فتاحیان را به سمت سرپرست دبیر کل فدراسیون شنا منصوب کرد. فرید فتاحیان در ادوار گذشته مسئول کمیته امور بین الملل فدراسیون شنا ایران و همچنین از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۷ مدیر دفتر و هماهنگ کننده فنی کنفدراسیون آسیا بود.

پیش از این محسن سمیع‌زاده این مسئولیت دبیرکلی را بر عهده داشت.

در حکم وی آمده است:

 

 

 

 

جناب آقای سید فرید الدین فتاحیان

با سلام و تحیت

احتراماً، بدینوسیله براساس ضوابط و جهت انجام امور اداری مربوطه تا صدور ابلاغ، جنابعالی به سمت سرپرست دبیرکل فدراسیون شنا منصوب می‌گردید.

امید است با اتکال به ایزد منان و بکارگیری از ظرفیت‌های موجود در جهت حسن اجرای وظایف محوله و پیگیری امور، موفق و مؤید باشید

 
محسن رضوانی
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو

 

مسابقات شنا دختران زیر ۱۱ سال استان قزوین

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

مسابقات شنا دختران زیر 11 سال استان قزوین

مسابقات شنا دختران زیر ۱۱ سال استان قزوین روز گذشته(جمعه) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به میزبانی استخر شهید رجایی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ متین ولیعهدی نایب رئیس هیات شنا استان قزوین در خصوص برگزاری مسابقات شنا دختران گفت :مسابقات شنا به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر با عنوان “جام فجر” هیات شنا استان (بخش بانوان) دیروز (جمعه) در استخر شهید رجایى با حضور شناگران زیر ١١ سال مدارس شناى استان برگزار شد و شناگران در رشته های مختلف انفرادى و تیمى با هم به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت‌ها به نفرات برتر هر رشته حکم و مدال و در مجموع امتیازات به تیم‌های برتر کاپ و به تمامى شرکت کنندگان لوح شرکت و جوایز اهدا شد.

در مجموع امتیازات مسابقات شنا دختران استان قزوین تیم آفتاب الف با ٢٩۶ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و مقام اول را کسب کرد. همچنین تیم‌های ستارگان با ١٩٧ امتیاز و تیم شهداى غواص با ٨۶ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 
متولدین سال  ٨٩-٩٠، رشته ۶۶ متر آزاد
آیناز هدایتى مقام اول (مربى الناز یخچالیان – شهدای غواص)
نسترن بابایى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
مینو معصومى مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ١٠٠ متر آزاد
مها میرفخار مقام اول (مربى شیرین خسروى – آفتاب الف)
نفیسه بابایى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
پریناز حسینى مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ۶۶ متر قورباغه
باران شورمیج مقام اول (مربى شیرین خسروى – آفتاب الف)
ساغر توسلى مقام دوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
آنیتا مطهرى نسب مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ۶۶ متر پشت
نیایش اکبرى مقام اول (مربی الناز یخچالیان – شهداى غواص)
ستایش رحمانى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
یگانه رضایى مقام سوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ١٠٠ متر آزاد
دیانا اباذرى مقام اول (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
الینا خباز مقام دوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
نگار محمد زاده مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ۶۶ متر قورباغه
بهار ساسانى مقام اول (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
طهورا شالى مقام دوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
ساجده کرمى مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ۶۶ متر پروانه
یلدا پناهى مقام اول (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
هستى کشاورز مقام دوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
زهره صفارى مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

 ۴*٣٣ متر آزاد تیمى
مدرسه شنا ستارگان – مربى طیبه شریفی، مقام اول
مدرسه شنا آفتاب الف – مربى (سعیده ریاضى، مه نوش مهرنگار و شیرین خسروى) مقام دوم
مدرسه شنا شهداى غواص – مربى الناز یخچالیان، مقام سوم