درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

واترپلوئیست‌های ایران عازم کره جنوبی شدند

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

واترپلوئیست‌های ایران عازم کره جنوبی شدند

با دعوت فدراسیون کره جنوبی، تیم ملی واترپلوی ایران برای برگزاری اردو مشترک و چند دیدار دوستانه روزگذشته(سه‌شنبه) راهی این کشور شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه واترپلو؛ باتوجه به دعوت مسئولان فدراسیون کره جنوبی پس از موفقیت‌های تیم ملی واترپلو ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا و کسب نشان برنز این رقابت‌ها پس از ۴۴ سال، ملی پوشان ایران روزگذشته(سه‌شنبه) برای برگزاری یک اردو تدارکاتی مشترک و چند دیدار دوستانه تهران را به مقصد کره ترک کردند.

طبق اعلام کادر فنی تیم ملی حامد ملک خانبانان، ارشیا الماسی و مهدی یزدانخواه با توجه به حضور در لیگ صربستان در این اردو  حاضر نیستند و بازیکنان جوان جایگزین آنها شده‌اند تا محک جدی برای ارزیابی عملکرد آنان باشد.

 

 

اسامی تیم واترپلو اعزامی ایران به اردو مشترک کره جنوبی : 

  1. شایان قاسمی
  2. آرش پورزرگر
  3. امیرحسین کیهانی
  4. محمدجواد عباسی
  5. امین قویدل
  6. پیمان اسدی
  7. خشایار قره ضیاالدین
  8. امیر دهداری
  9. سهیل رستمیان
  10. امیر حسین رهبر
  11. حسین خالدی
  12. حسین لاله سیاه
  13. امیر علی مرادی
  14. امید آقایی

 

کادر فنی:

  • سرمربی: الکساندرچریچ
  • مربی: وحید رضایی

 

غلامپور در ماده ۵۰ آزاد به آب می‌زند

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

غلامپور در ماده 50 آزاد به آب می‌زند

در سومین روز از مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان فردا(پنجشنبه) سینا غلامپور نماینده شنای ایران در ماده ۵۰ متر آزاد با حریفان قدرتمند خود به رقابت خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهاردهمین دوره مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان از روز سه‌شنبه(۲۰ آذر ۱۳۹۷) به میزبانی هوانژو چین با حضور ۹۷۰ شرکت کننده از ۱۸۷ کشور جهان آغاز شد. این رقابت‌ها  از ۲۰ الی ۲۵ آذر ۱۳۹۷ (۱۶-۱۱ دسامبر ۲۰۱۸)  پیگیری خواهد شد. سینا غلام پور و امیرعباس امرالهی دو نماینده شنای ایران در این مسابقات هستند.

پس از رکورد شکنی امیر عباس امرالهی در روز نخست این رقابت‌ها در ماده ۴۰۰ متر آزاد، فردا(پنج‌شنبه) سینا غلامپور دومین نماینده ایران در این مسابقات، برای رقابت با حریفان در ماده ۵۰ متر آزاد به آب می‌زند.

 

 

 

 

روز سوم پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷  (۱۳ دسامبر)
ساعت ۹:۳۰ صبح به وقت محلی ( ۵:۰۰ صبح به وقت تهران) 

  • روز سوم سینا غلامپور ۵۰ متر آزاد      Start_List

 

برگزاری مرحله دوم لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مرحله دوم لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال

مرحله دوم چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور از ۲۷ آذر الی اول دی ماه ۱۳۹۷ به میزبانی استان زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور ۲۷ آذر الی اول دی ماه ۱۳۹۷ در استان زنجان برگزار می‌شود. دور نخست این مسابقات با حضور ۱۰ تیم نهم الی ۱۲ آبان ۱۳۹۷ به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری و به پایان رسید.

 

برای مشاهده نحوه برگزاری مرحله دوم مسابقات لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سالدر قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

 

مسابقات واترپلو لیگ برتر زیر ۱۷ سال(مرحله دوم)

الف) محل و زمان اجرای مسابقات:

گروه سنی

تاریخ تولد پذیرش اسکان شروع مسابقات پایان مسابقات ترک  محل اسکان

محل برگزاری مسابقات

 زیر ۱۷ سال

متولدین ۷۹/۱۰/۱۱
و به بالا
ساعت ۱۸:۰۰
روز سه شنبه
مورخ ۹۷/۰۹/۲۷
صبح روز چهارشنبه    مورخ ۹۷/۰۹/۲۸ عصر روز جمعه ۹۷/۰۹/۳۰ ساعت ۱۰:۰۰
صبح روز شنبه
مورخ ۹۷/۱۰/۰۱

زنجان –استخر شهبازی(امجدیه)

 

آدرس محل اسکان :  زنجان- بزرگراه ۲۲ بهمن  – مجموعه ورزشی انقلاب

مسئول پذیرش و اسکان :حسین نجفی

توجه: لازم به ذکر است تیمهای شرکت کننده  تا تاریخ ۹۷/۰۹/۲۵ باید با هیات زنجان و مسئول پذیرش مسابقات جهت رزرو خوابگاه و تهیه غذا هماهنگ نموده و درخواست کتبی خودرا به ایشان ارسال نمایند.(هزنیه شامل خوابگاه ،غذا و ترانسفر از خوابگاه به محل مسابقات برای هر نفر روزی ۶۵۰۰۰۰ ریال میباشد.)

ب)  اعضای تیم:    

-شامل :۱۳ نفر بازیکن  – ۱ نفرسر مربی – ۱ نفر سرپرست- ۱ نفرمربی جمعا ۱۶ نفر می باشد.

پ) مدارک موردنیاز:

۱- ثبت نام در مسابقات مذکور از طریق اپلیکشن فدراسیون شنا (www.irsf.ir) و پیام رسان ایرانی بله (swimmmm2@) در قسمت جامها و مسابقات صورت می پذیرد. (عضویت و ثبت نام کلیه شرکت کنندگان الزامی است)

۲- کلیه ورزشکاران موظف به ارائه رضایت نامه محضری والدین می باشند.

تبصره۲: در خصوص بند ۲ ، با توجه به ضیق وقت ، رضایت نامه با اثر انگشت و امضا ولی و یا قیم قانونی به تایید مدیر تیم مذکور همچنین تعهد کتبی مدیریت تیم مبنی برقبول  مسئولیت صحت رضایت نامه ها از اولیای ورزشکاران کافی میباشد.

تبصره ۳ : هیچ تیمی حق استفاده از مربیان فاقد کارت مربیگری در نیمکت تیم خود را نخواهد داشت .

۳- کادر فنی تیمهای شرکت کننده (سرمربی ، مربی و سرپرست) طبق قوانین فینا باید از تیشرت سه دکمه یقعه دار و شلوار یک رنگ و متحدالشکل استفاده نماید.(در غیر این صورت از نشستن کادر فنی بر روی نیمکت جلوگیری  به عمل می آید)

ت) کنگره مسابقات:

گردهمایی مربیان و سرپرستان تیم های استانی بمنظور انتخاب اعضای هئیت ژوری مسابقات (فنی و انظباطی) مسابقات رأس ساعت ۲۱ روز پذیرش(سه شنبه مورخ ۹۷/۰۹/۲۷) و پس از استقرار تیم ها انجام می گیرد.

د) مقررات و شیوه نامه اجرایی برگزاری مسابقات :

۱- مسابقات بر اساس دستورالعمل لیگ زیر ۱۷ سال برگزار می گردد.

۲- هر مربی یا سرپرست فقط می تواند یک تیم در لیگ زیر۱۷ سال داشته باشد.

ذ) سرپرست کل مسابقات بعنوان مرجع رسیدگی و ارائه راهکارهای اجرایی در موارد پیش بینی نشده تعیین میگردد.

با برگزاری رقابت های فینال 4 ماده در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان آغاز شد

اخبار قایقرانی


با برگزاری رقابت های فینال 4 ماده در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان آغاز شد

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان با برگزاری رقابت های فینال 4 ماده صبح امروز 19 آبان ماه به میزبانی دریاچه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان طی 2 روز به میزبانی دریاچه آزادی برگزاری می شود. روز نخست این رقابت ها صبح امروز با برگزاری رقابت های 4 ماده آغاز شد.
در ابتدای رقابت ها قایقرانان در مسابقات تکنفره مسافت 500 متر در بخش جوانان و بزرگسالان رقابت کردند.
در دور مقدماتی کایاک یکنفره 500 متر جوانان گروه اول کیانا کمال زاده از هرمزگان، ساغر خاقانی از تهران توابع و مریم منفرد از مازندران و در گروه دوم رسپینا قویدل از تهران، ترانه ترنگ از گیلان و یاسمن قمری از همدان اول تا سوم شدند.
در دور مقدماتی کایاک یکنفره 500 بزرگسالان گروه اول آرزو حکیمی از همدان، گلناز غضنفریان از مازندران و ساجده تبریزی از تهران و در گروه دوم الناز شفیعیان از گیلان، سمن سلطانی و مونا ابراهیمی از تهران اول تا سوم شدند.
در نیمه نهایی کایاک یکنفره 500 متر جوانان غزل صبوری از قزوین، سحر قاسمی از اصفهان و سنا وزیرآبادی از آذربایجان شرقی در رده های برتر قرار گرفتند.
در نیمه نهایی کایاک یکنفره 500 متر بزرگسالان نرجس کارگرپور از گیلان و رقیه سلطانی و مونا نوری از تهران توابع اول تا سوم شدند.
پس از برگزاری این رقابت ها مسابقات فینال 4 ماده برگزار شد.
در فینال کایاک یکنفره 500 متر جوانان کیانا کمال زاده از هرمزگان، رسپینا قویدل از تهران و ساغر خاقانی از توابع تهران مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در فینال کایاک یکنفره 500 متر بزرگسالان آرزو حکیمی از همدان اول، سمن سلطانی از تهران دوم و الناز شفیعیان از گیلان سوم شدند.
در فینال کانوی دونفره 500 متر جوانان مائده شورگشتی و نیروانا اسدبیگی از تهران، هدیه خیرآبادی و زهرا مطهر از تهران توابع و پرستو مهنما و سنا عیوضی از آذربایجان شرقی مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در فینال کانوی دونفره 500 متر بزرگسالان پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از گیلان اول، کیانا کمال زاده و پریا رستمی از هرمزگان دوم و مریم منفرد و شمیم صالحی از مازندران سوم شدند.
در ادامه مسابقات دور مقدماتی کایاک دونفره 500 متر جوانان برگزار شد.
در گروه اول سارا حسینی و رسپینا قویدل از تهران، کیانا کمال زاده و پریا رستمی از هرمزگان و مریم منفرد و شمیم صالحی از مازندران و در گروه دوم ساغر خاقانی و ساقی خاقانی از توابع تهران، ساجده تاتلری و غزل صبوری از قزوین و پوراسماعیلی و زهرا فردشیرجانی از گیلان اول تا سوم شدند.
این رقابت ها بعدازظهر امروز با برگزاری مسابقات فینال کایاک دونفره و چهارنفره 500 متر در دریاچه آزادی ادامه پیدا خواهد کرد.

رقابت امرالهی با شناگران ۴۰۰ متر آزاد جهان در روز نخست

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

رقابت امرالهی با شناگران 400 متر آزاد جهان در روز نخست

در روز نخست چهاردهمین دوره مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان فردا(سه‌شنبه) امیرعباس امرالهی نماینده شنای ایران در ماده ۴۰۰ متر آزاد با حریفان قدرتمند خود به رقابت خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهاردهمین مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان از ۲۰ الی ۲۵ آذر ۱۳۹۷ (۱۶-۱۱ دسامبر ۲۰۱۸)  به میزبانی هوانژو چین با حضور ۹۷۰ شرکت کننده از ۱۸۷ کشور جهان برگزار می‌شود. استخر برگزاری این رقابت‌ها در زمین تنیس شهر هوانگژو چین بصورت موقت طی ۲۵ روز ساخته شده است و شناگران به مدت ۶ روز در این استخر باهم به رقابت می‌پردازند.

سینا غلام پور و امیرعباس امرالهی دو نماینده شنای ایران در این رقابت‌ها به همراه حمید اسکندریون بعنوان مربی جمعه (۱۶ آذر ۱۳۹۷) عازم کشور چین شدند. این دو شناگر روز گذشته (یکشنبه) در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را در استخر اصلی مسابقات پیگیری کردند تا با آمادگی کامل با حریفان قدرتمند خود به رقابت بپردازند. سینا غلام‌پور در ماده‌های ۵۰ و ۱۰۰ متر آزاد و امیرعباس امرالهی در ماده‌های ۴۰۰ و ۱۵۰۰ آزاد به آب خواهند زد. فردا (سه‌شنبه) در روز نخست این مسابقات امرالهی در ماده ۴۰۰ متر آزاد با حریفان خود به رقابت می‌پردازد.

 

 

برنامه شناگران ایران در چهاردهمین دوره مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان – چین: 

روز نخست سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷  (۱۱ دسامبر)
ساعت ۹:۳۰ صبح به وقت محلی ( ۵:۰۰ صبح به وقت تهران) 

  • امیر عباس امرالهی ۴۰۰ متر آزاد                  Start_List

 

روز سوم پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷  (۱۳ دسامبر)
ساعت ۹:۳۰ صبح به وقت محلی ( ۵:۰۰ صبح به وقت تهران) 

  • روز سوم سینا غلامپور ۵۰ متر آزاد 

 

روز نخست سه‌شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷  (۱۵ دسامبر)
ساعت ۹:۳۰ صبح به وقت محلی ( ۵:۰۰ صبح به وقت تهران) 

  • سینا غلامپور ۱۰۰ آزاد
  • امیر عباس امرالهی ۱۵۰۰ متر آزاد

 



برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید
ادامه مطلب

با حضور نمایندگان 16 استان در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان از فردا آغاز می شود

اخبار قایقرانی


با حضور نمایندگان 16 استان در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان از فردا آغاز می شود

مسابقات قهرمانی کشور و تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان به میزبانی دریاچه آزادی و با شرکت بیش از 100 قایقران از 16 استان از فردا 18 آذرماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور و تست انتخابی تیم ملی آبهای آرام بانوان از فردا به مدت 3 روز در دریاچه آزادی آغاز می شود. 17 تیم از استان های اصفهان، بوشهر، هرمزگان، همدان، گیلان، لرستان، قزوین، تهران، آذربایجان شرقی، مازندران، البرز، کردستان، خوزستان، کرمانشاه، یزد و گلستان در این رقابت ها حاضر هستند.
40 قایقران در بخش بزرگسالان، 61 قایقران در بخش جوانان و 26 مربی و سرپرست در این مسابقات شرکت می کنند و 10 داور و 20 نفر کادر برگزاری و قضاوت این مسابقات را بر عهده دارند.
این رقابت ها در 2 رده سنی جوانان و بزرگسالان در 12 ماده المپیکی کایاک و کانو در مسافت 500 و 200 متر برگزار می شود.
رقابت های تکنفره بزرگسالان این مسابقات حکم انتخابی تیم ملی را دارد و ملاک دعوت به تیم ملی حضور در تست انتخابی است.

کمپ دوم تیم ملی شنا هفته اول دی ماه برگزار می‌شود

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

کمپ دوم تیم ملی شنا هفته اول دی ماه برگزار می‌شود

به گفته محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های‌ ملی شنا کمپ دوم تیم ملی شنا هفته اول دی ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهاردهمین مسابقات مسافت کوتاه قهرمانی جهان از ۲۰ الی ۲۵ آذر ۱۳۹۷ (۱۶-۱۱ دسامبر ۲۰۱۸)  به میزبانی هوانژو چین برگزار می‌شود. سینا غلام پور و امیرعباس امرالهی دو نماینده شنای ایران در این رقابت‌ها به همراه حمید اسکندریون بعنوان مربی جمعه (۱۶ آذر ۱۳۹۷) عازم کشور چین شدند و از سه‌شنبه(۲۰ آذر ۱۳۹۷) با رقبای قدرتمند خود از جهان به رقابت خواهند پرداخت.

محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های‌ ملی شنا با بیان این خبر در خصوص چگونگی انتخاب این دو شناگر افزود: در جلسه کمیته فنی شنا که در شهریور ماه سال جاری برگزار شد، به درخواست مربی بنیامین قره‌حسلو، این شناگر عازم این رقابت‌ها نشد تا با فصلی بهتر خود را برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ آماده کند. مهدی انصاری دیگر شناگر منتخب برای اعزام به این مسابقات نیز بدلیل مشکل گذرنامه نتوانست تیم را در این رقابت‌ها همراهی کند. با توجه به رکوردگیری تیم ملی شنا که در استان زنجان برگزار شد، امیر عباس امرالهی بدلیل رکورد شکنی در ماده ۴۰۰ متر کرال سینه و نتایج خوبی که کسب کرده بود  طبق تصمیم کمیته فنی شنا راهی مسابقات شنا مسافت کوتاه قهرمانی جهان شد تا دومین تجربه خود در این رقابت‌ها را کسب کند. سینا غلامپور نیز باتوجه به رکورد شکنی در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ برای حضور در این مسابقات انتخاب شد. غلامپور برای نخستین بار است که در مسابقات جهانی حضور پیدا می‌کند.

وی در پایان گفت: هفته اول دی‌ماه کمپ دوم تیم ملی شنا برگزار خواهد شد تا شناگران در تست‌ها و برنامه های بعدی کمیته فنی شرکت کنند. اسامی شناگران و مربیان دعوت شده و همچنین برنامه کمپ هفته آینده اعلام می‌شود.

به میزبانی هیات قایقرانی استان قزوین؛ مسابقات کاپ آزاد کانوپولو پیشکسوتان با برتری تیم مازندران برگزار شد

اخبار قایقرانی


به میزبانی هیات قایقرانی استان قزوین؛ مسابقات کاپ آزاد کانوپولو پیشکسوتان با برتری تیم مازندران برگزار شد

مسابقات کاپ آزاد کانوپولو پیشکسوتان به میزبانی هیات قایقرانی استان قزوین و با برتری تیم مازندران روز گذشته 16 آذرماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، کاپ آزاد کانوپولو پیشکسوتان با حضور تیم های مازندران، گیلان، قزوین و منتخب پیشکسوتان روز گذشته 16 آذرماه به میزبانی هیات قایقرانی استان قزوین برگزار شد.
این مسابقات در رده سنی بالای 35 سال برگزار شد. محسن دشتی، احسان قمی، مهدی مهدی پور مقدم، هادی طالب پور و علیرضا قهاریان در تیم مازندران، امیر بدری، علی گلی، ساسان آبسالان، سمیع دژفرور، راستین رخساری و علیرضا نوری زاده در تیم گیلان، همایون خیراندیش، مهدی عابدزاده، اشکان صیادی، مجید معتمدی و علی احمدی در تیم قزوین و اکبر رحیمی، بهزاد رحمانی، مهران قزلباش، عمران غلامپور، بهزاد نیک امجد، علیرضا آبش زاده و مرتضی محرابی در تیم منتخب پیشکسوتان پارو زدند.
در این رقابت ها ابتدا تیم ها به صورت دوره ای با یکدیگر مسابقه دادند. مازندران 5 بر 1 گیلان را برد، تیم منتخب 3 بر 2 قزوین را پشت سر گذاشت، مازندران 8 بر 1 تیم منتخب را از پیش رو برداشت، قزوین 3 بر 2 گیلان را شکست داد، مازندران 5 بر 2 بر قزوین غلبه کرد و گیلان 4 بر 3 تیم منتخب را برد.
بر این اساس تیم های مازندران و قزوین به عنوان 2 تیم برتر در رقابت فینال به مصاف هم رفتند و در پایان مازندران با برتری 6 بر 2 عنوان قهرمانی را کسب کرد.

 

 

برگزاری مرحله اول جشنواره شنا نوآموزان شهرستان بوشهر

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مرحله اول جشنواره شنا نوآموزان شهرستان بوشهر

مرحله اول جشنواره شنا نوآموزان شهرستان بوشهر در بخش پسران و دختران پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ به میزبانی استخر صدف پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله اول جشنواره شنا نوآموزان شهرستان بوشهر با حضور ۷۰ شناگر در بخش پسران و ۸۰ شناگر در بخش دختران در ۴ رشته و ۹ رده سنی روز های پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۷ به میزبانی استخر صدف پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی برگزار شد.

 

از افتخار آفرینان شنا تقدیر شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

از افتخار آفرینان شنا تقدیر شد

مسئولان فدراسیون شنا در نشستی صمیمانه با قهرمانان و کادر فنی تیم ملی شنا ایران از موفقیت های آنان در ثبت رکوردهای جدید قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رئیس ، محمد علی آبادی نائب رئیس و فرید فتاحیان دبیر کل فدراسیون شنا در نشستی صمیمانه با قهرمانان و کادر فنی تیم ملی شنا ایران از موفقیت های آنان در ثبت رکوردهای جدید با اهدا کارت هدیه قدردانی کردند.

photo_2018-12-08_12-24-45