درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

فرید فتاحیان سرپرست دبیر کلی فدراسیون شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

فرید فتاحیان سرپرست دبیر کلی فدراسیون شد

با دریافت حکمی از سوی رئیس فدراسیون، فرید فتاحیان به سمت سرپرست دبیر کلی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی با صدور ابلاغی فرید فتاحیان را به سمت سرپرست دبیر کل فدراسیون شنا منصوب کرد. فرید فتاحیان در ادوار گذشته مسئول کمیته امور بین الملل فدراسیون شنا ایران و همچنین از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۷ مدیر دفتر و هماهنگ کننده فنی کنفدراسیون آسیا بود.

پیش از این محسن سمیع‌زاده این مسئولیت دبیرکلی را بر عهده داشت.

در حکم وی آمده است:

 

 

 

 

جناب آقای سید فرید الدین فتاحیان

با سلام و تحیت

احتراماً، بدینوسیله براساس ضوابط و جهت انجام امور اداری مربوطه تا صدور ابلاغ، جنابعالی به سمت سرپرست دبیرکل فدراسیون شنا منصوب می‌گردید.

امید است با اتکال به ایزد منان و بکارگیری از ظرفیت‌های موجود در جهت حسن اجرای وظایف محوله و پیگیری امور، موفق و مؤید باشید

 
محسن رضوانی
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو

 

مسابقات شنا دختران زیر ۱۱ سال استان قزوین

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

مسابقات شنا دختران زیر 11 سال استان قزوین

مسابقات شنا دختران زیر ۱۱ سال استان قزوین روز گذشته(جمعه) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به میزبانی استخر شهید رجایی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ متین ولیعهدی نایب رئیس هیات شنا استان قزوین در خصوص برگزاری مسابقات شنا دختران گفت :مسابقات شنا به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر با عنوان “جام فجر” هیات شنا استان (بخش بانوان) دیروز (جمعه) در استخر شهید رجایى با حضور شناگران زیر ١١ سال مدارس شناى استان برگزار شد و شناگران در رشته های مختلف انفرادى و تیمى با هم به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت‌ها به نفرات برتر هر رشته حکم و مدال و در مجموع امتیازات به تیم‌های برتر کاپ و به تمامى شرکت کنندگان لوح شرکت و جوایز اهدا شد.

در مجموع امتیازات مسابقات شنا دختران استان قزوین تیم آفتاب الف با ٢٩۶ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و مقام اول را کسب کرد. همچنین تیم‌های ستارگان با ١٩٧ امتیاز و تیم شهداى غواص با ٨۶ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 
متولدین سال  ٨٩-٩٠، رشته ۶۶ متر آزاد
آیناز هدایتى مقام اول (مربى الناز یخچالیان – شهدای غواص)
نسترن بابایى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
مینو معصومى مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ١٠٠ متر آزاد
مها میرفخار مقام اول (مربى شیرین خسروى – آفتاب الف)
نفیسه بابایى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
پریناز حسینى مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ۶۶ متر قورباغه
باران شورمیج مقام اول (مربى شیرین خسروى – آفتاب الف)
ساغر توسلى مقام دوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
آنیتا مطهرى نسب مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ۶۶ متر پشت
نیایش اکبرى مقام اول (مربی الناز یخچالیان – شهداى غواص)
ستایش رحمانى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
یگانه رضایى مقام سوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ١٠٠ متر آزاد
دیانا اباذرى مقام اول (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
الینا خباز مقام دوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
نگار محمد زاده مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ۶۶ متر قورباغه
بهار ساسانى مقام اول (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
طهورا شالى مقام دوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
ساجده کرمى مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ۶۶ متر پروانه
یلدا پناهى مقام اول (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
هستى کشاورز مقام دوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
زهره صفارى مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

 ۴*٣٣ متر آزاد تیمى
مدرسه شنا ستارگان – مربى طیبه شریفی، مقام اول
مدرسه شنا آفتاب الف – مربى (سعیده ریاضى، مه نوش مهرنگار و شیرین خسروى) مقام دوم
مدرسه شنا شهداى غواص – مربى الناز یخچالیان، مقام سوم

 

 

پیام تسلیت فدراسیون شنا به آرمان صانعی

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

پیام تسلیت فدراسیون شنا به آرمان صانعی

فدراسیون شنا در پیامی درگذشت پدر بزرگ گرامی آرمان صانعی شناگر خوب کشورمان را به ایشان و عموم بازماندگان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در کمال تأسف باخبر شدیم آرمان صانعی شناگر خوب کشورمان ، در غم از دست دادن پدربزرگ گرامی خود به سوگ نشسته است. فدراسیون شنا به نمایندگی از خانواده بزرگ این رشته ورزشی، ضمن تسلیت این ضایعه به خانواده محترم صانعی، برای آن بزرگوار از دست رفته از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبوری و شکیبایی مسئلت می‌کند.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

دور دوم لیگ شنای بانوان قهرمانی باشگاه‌های خوزستان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

دور دوم لیگ شنای بانوان قهرمانی باشگاه‌های خوزستان

دومین دوره مسابقات لیگ شنای باشگاه های استان خوزستان در بخش بانوان پنجشنبه (۱۲ بهمن ۱۳۹۶) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به میزبانی شهرستان ماهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیجه و واترپلو؛ دور دوم لیگ شنای بانوان قهرمانی باشگاههای استان خوزستان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به میزبانی هییت شنا شهرستان ماهشهر برگزار شد. این رقابت‌ها پنج شنبه(۱۲ بهمن ۱۳۹۶)  با حضور ۱۴۲ شناگر، ۲۰ مربی و سرپرست در قالب ۱۰ تیم به همراه ۱۵نفر کادر اجرائی و داوری در استخر المپیک ماهشهر پیگیری و با قهرمانی تیم نفت اهواز در رده سنی نوجوانان و تیم استخر ناجی ابادان  دررده سنی جوانان به پایان رسید.

 

نتایج تیمی رده سنی نوجوانان:

۱-نفت اهواز ۴۵۰ امتیار
۲-ناجی ابادان ۳۷۰
۳-بانک ملی ۲۹۶
۴-هییت ماهشهر۲۵۸
۵-استخر هلال ۱۹۷
۶-نفت ابادان ۱۶۷
۷-هیئت خرمشهر ۱۴۹
۸-هییت سربندر ۱۳۹
۹-استخر موج ۱۲۰
۱۰-شوشتر ۷۲

نتایج تیمی رده سنی جوانان:

۱-ناجی ابادان ۱۴۵امتیاز
۲-نفت اهوار ۱۳۸
۳-هییت ماهشهر ۹۰
۴-نفت ابادان ۷۰
۵-استخر هلال ۶۵
۶-بانک ملی ۶۳
۷-خرمشهر ۴۷
۸-شوشتر ۱۴
۹-موج ۱۱
۱۰-سربندر ۰



برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید
ادامه مطلب

برنامه بازی های مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برنامه بازی های مرحله پلی آف لیگ برتر واترپلو

برنامه بازی های مرحله پلی آف بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی واترپلو فدراسیون پس از برگزاری دو بازی معوقه مرحله گروهی دور برگشت و  پس از مشخص شدن جایگاه تیم‌ها در رده بندی نهایی، تیم های اول تا چهارم لیگ برتر واترپلو به صورت حذفی با یکدیگر مسابقه می دهند تا در نهایت تکلیف تیم های راه یافته به فینال بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو مشخص شود.

 

 

برنامه بازی های مرحله پلی آف بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو:

 

بازی مرحله تیم تیم روز و تاریخ مسابقه محل برگزاری
۱ مرحله رفت پلی آف تیم اول جدول تیم چهارم جدول جمعه ۲۰/۱۱/۹۶ در شهر تیم چهارم
۲ مرحله رفت پلی آف تیم دوم جدول تیم سوم جدول جمعه ۲۰/۱۱/۹۶ در شهر تیم سوم
۳ مرحله برگشت پلی آف تیم چهارم جدول تیم اول جدول پنج شنبه۲۶/۱۱/۹۶ در شهر تیم اول
۴ مرحله برگشت پلی آف تیم دوم جدول تیم سوم جدول پنج شنبه۲۶/۱۱/۹۶ در شهر تیم دوم

 

مصاحبه منصور ملكی شبكه جهانی العالم

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو استخر کارت هوشمند

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/404/1211605/1.jpg
مصاحبه منصور ملكی مدیر عامل موسسه استخر كارت هوشمند و كارآفرین برتر ورزش كشور در حوزه ورزشهای آبی با شبكه جهانی العالم عربی در برنامه كارآفرینان جوان ورزش (امروز ١٣٩٦/١١/١١)

دستورالعمل مرحله سوم پانزدهمین دوره مسابقات شنا باشگاه‌های کشور

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

دستورالعمل مرحله سوم پانزدهمین دوره مسابقات شنا باشگاه‌های کشور

دستورالعمل مرحله سوم پانزدهمین دوره مسابقات شنای باشگاه‌های کشور که پنج‌شنبه و جمعه (۱۹ و ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ) در استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار می‌شود اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم پانزدهمین دوره دوره مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۶با عنوان جام خلیج فارس پنجشنبه و جمعه  (۱۹ و ۲۰ بهمن ۱۳۹۶) برگزار می‌شود. مرحله دوم این رقابت‌ها ۲۸  و ۲۹  دی برگزار شد که در پایان آن تیم سرزمین موج های آبی مشهد همچون مرحله نخست در جایگاه اول ایستاد و بترتیب نفت تهران و موج تهران دوم و سوم شدند. رقابت های امسال با حضور ۸ تیم و در چهار مرحله برگزار خواهد شد. برگزاری هر چهار مرحله در دو نوبت صبح و عصر پیش بینی شده است.

بانک حکمت ایرانیان، پارس جنوبی بوشهر، سرزمین موج‌های آبی مشهد، شهیدشوشتری آموزشگاه‌های نیشابور، موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت امیدیه و نفت تهران ۸ تیم حاضر در پانزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور هستند.

در همین راستا کمیته فنی شنا دستورالعمل برگزاری مرحله سوم مسابقات شنا قهرمانی باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۶ را به شرح ذیل اعلام کرد:

  • سومین مرحله مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۹ لغایت روز جمعه مورخ ۹۶/۱۱/۲۰ در محل استخر آزادی تهران برگزار می‌گردد.
  • مهلت قانونی پرداخت و یا تکمیل حق مشارکت ورودی تیم‌ها به مبلغ یکصدوپنجاه میلیون ریال معادل ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۸۷۶۱۱۳۱۰۰۰ بانک ملی بنام درآمدی فدراسیون شنا، تا حداکثر وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۸ تمدیدگردیده است. لطفاً فیش واریزی را در زمان فوق‌الذکر به این فدراسیون ارسال نمائید و مفاصا حساب آن را برای شرکت در مرحله سوم از سازمان مسابقات شنا دریافت نمائید. لازم بذکر است درصورت عدم پرداخت وجه فوق تا تاریخ معین شده باشگاه از حضور در مسابقات حذف می‌گردد.
  • مهلت قانونی ارسال برگ ارنج تیم‌ها (درمرحله سوم) حداکثر تا آخر وقت اداری (ساعت ۱۶:۰۰) روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۵ خواهد بود؛ لذا به برگ ارنج‌هایی که بعد از مهلت قانونی ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد. بدین منظور مقتضی است جهت تسریع در درج استارت لیست مسابقات در سایت فدراسیون، همکاری ویژه‌ای در این خصوص معمول گردد.
  • به منظور رعایت دسته‌بندی صحیح شناگران و ارتقای سطح کیفی مسابقات مقرر گردید ثبت رکورد شناگران در استارت لیست مرحله سوم بر مبنای بهترین رکورد ثبت شده شناگر (Best Time) از مرحله اول و دوم مسابقات استخراج گردد. بدیهی است اگر مربی نام و رکورد شناگری را برای اولین بار می‌خواهد به استارت لیست (برگ ارنج) اضافه نماید که در مراحل گذشته در مسابقه‌ای شرکت نداشته ضمن ثبت رکورد واقعی و درحال حاضر شناگر، باید بداند که این شناگر بعد از تعیین دسته‌های شناگران قبلی، در دسته‌های آهسته‌تر قرار خواهند گرفت.

تبصره۱: درصورت عدم رعایت اجرای ماده ۵ (عدم انطباق رکورد ثبت شده در برگ ارنج با بهترین رکورد ثبت شده شناگر (Best Time) مرحله قبلی به ازاء هر رکورد اشتباه در برگ ارنج مبلغ ۵۰۰/۰۰۰ ریال بعنوان جریمه برای باشگاه تعیین می‌گردد که می‌بایست قبل از اولین رشته شناگر پرداخت گردد.

  • برنامه زمانبندی مرحله سوم به شرح جدول ذیل و ترتیب برگزاری مواد مسابقات مشابه مراحل گذشته برگزار خواهد شد.
ایام / تاریخ استارت شیفت صبح (ساعت) استارت شیفت عصر(ساعت)
پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۰:۰۰ ساعت ۱۶:۳۰
جمعه      ۲۰  بهمن ماه ساعت ۱۰:۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

 

تبصره۱: شناگران به منظور گرم‌کردن می‌توانند حداقل یک ساعت قبل از شروع مسابقه جهت گرم‌کردن از استخر استفاده کنند.

 

گزارش تصویری(۳)_روز دوم لیگ دسته یک واترپلو سال ۱۳۹۶

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری(3)_روز دوم لیگ دسته یک واترپلو سال ۱۳۹۶

عکاس/
پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ یازدهمین دوره لیگ دسته یک واترپلو کشور سال ۱۳۹۶ با حضور ۱۲ تیم از جمعه(ششم بهمن ۱۳۹۶) آغازشد. این رقابت‌ها به میزبانی استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شیرودی تا روز سه‌شنبه (۱۰ بهمن ۱۳۹۶) ادامه خواهد داشت.

مقاومت اصفهان، اهواز ، شهید پذیرفته کرمان، انقلاب شیراز، پالایش نفت آبادان، نفت تهران، پیشگامان کویر یزد، رعد پدافند ،استخر میرداماد تبریز، استخر دیهیم تهران، دخانیات گیلان و پایگاه قهرمانی اراک تیم های حاضر در یازدهمین دوره لیگ دسته یک واترپلو (سال ۱۳۹۶) هستند.

(برای مشاهده هر عکس در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید)


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

مراسم اختتامیه ششمین دوره لیگ شنا دختران و پسران بوشهر

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

مراسم اختتامیه ششمین دوره لیگ شنا دختران و پسران بوشهر

مراسم اختتامیه ششمین دوره لیگ شنا استان بوشهر جام خلیج همیشه فارس در بخش دختران و پسران با تقدیر از تیم های برتر این مسابقات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم و پایانی ششمین دوره لیگ شنا استان بوشهر جام خلیج همیشه فارس در بخش دختران و پسران پنجشنبه (پنجم بهمن ۱۳۹۶) با حضور ۷ تیم و ۸۰ شناگر در بخش دختران ، ۷ تیم و ۸۶ شناگر در بخش پسران ، در ۳ رده سنی در استخر بین المللی کوثر بوشهر برگزار شد. پس از پایان ششمین دوره لیگ شنا استان بوشهر جام خلیج همیشه فارس در مراسمی از مسئولان شهرستان‌های حاضر در این مسابقات تقدیر  و قدردانی شد. همچنین در حاشیه این مراسم به تیم های برتر این مسابقات کاپ ، مدال و حکم قهرمانی نیز اهدا شد.

 

نتایج در بخش دختران :
۱. هیئت شنا بوشهر ۱۳۷۸ امتیاز اول
۲. مجتمع مسکونی پارس جم الف ۹۷۰ امتیاز دوم
۳. دشتستان الف ۹۵۹ امتیاز سوم
۴. مجتمع مسکونی پارس جم ب ۷۷۵ امتیاز چهارم
۵.شهرک پردیس جم ۷۴۸ امتیاز پنجم
۶. دشتستان ب ۸۸ امتیاز ششم
۷. تیم احمد زاده ۳۸ امتیاز هفتم
و همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم پارس جم ب اهدا گردید.

نتایج در بخش پسران :
۱. تیم محمود آبادی الف ۱۳۱۳ امتیاز اول
۲. نیلگون ۱۰۶۰ امتیاز دوم
۳. هیئت شنا دشتستان الف ۱۰۱۶ امتیاز سوم
۴. پردیس جم الف ۹۹۲ امتیاز چهارم
۵. پردیس جم ب ۱۳۵ امتیاز پنجم
۶. دشتستان ب ۱۳۱ امتیاز ششم
۷. تیم محمود آبادی ب ۴۴ امتیاز هفتم
و همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم پردیس جم الف اهدا گردید.

 

گزارش تصویری(۲)_روز دوم لیگ دسته یک واترپلو سال ۱۳۹۶

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری(2)_روز دوم لیگ دسته یک واترپلو سال ۱۳۹۶

عکاس/
پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ یازدهمین دوره لیگ دسته یک واترپلو کشور سال ۱۳۹۶ با حضور ۱۲ تیم از جمعه(ششم بهمن ۱۳۹۶) آغازشد. این رقابت‌ها به میزبانی استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شیرودی تا روز سه‌شنبه (۱۰ بهمن ۱۳۹۶) ادامه خواهد داشت.

مقاومت اصفهان، اهواز ، شهید پذیرفته کرمان، انقلاب شیراز، پالایش نفت آبادان، نفت تهران، پیشگامان کویر یزد، رعد پدافند ،استخر میرداماد تبریز، استخر دیهیم تهران، دخانیات گیلان و پایگاه قهرمانی اراک تیم های حاضر در یازدهمین دوره لیگ دسته یک واترپلو (سال ۱۳۹۶) هستند.

(برای مشاهده هر عکس در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید)


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید


ادامه مطلب