درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

آغاز بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو از ۱۴ آذر+دستورالعمل

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

آغاز بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو از 14 آذر+دستورالعمل

مرحله نخست بیست و هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور از چهارشنبه (۱۴ آذر ۱۳۹۷) با حضور ۸ تیم آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛مرحله نخست بیست و هشتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلو کشور از چهارشنبه (۱۴ آذر ۱۳۹۷) با حضور ۸ تیم  آغاز خواهد شد.

طبق اعلام کمیته فنی واترپلو مرحله اول این رقابت‌ها از ۱۴ ال ۱۶ آذر به میزبانی دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می‌شود.

پس از انجام قرعه کشی این مسابقات مقرر شد که هشت تیم شرکت کننده در دو گروه A و B با یکدیگر به رقابت بپردازند. مسابقات لیگ برتر واترپلو با حضور تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، نفت امیدیه، سایپا، رعد پدافند هوایی ارتش، نفت و گاز گچساران، نماینده زنجان، استخر نوفلاح و دیهیم برگزار می شود.

گروه A: نفت امیدیه، سایپا، نفت و گاز گچساران ، استخر نوفلاح

گروه B: دانشگاه آزاد اسلامی، رعد پدافند هوایی ارتش، نماینده زنجان، دیهیم

برای دریافت دستورالعمل بیست و هشتمین دوره مسابقات واترپلو لیگ برتر باشگاههای کشور در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

برنامه زمانبندی مرحله اول بیست و هشتمین دوره لیگ برتر واترپلو سال ۱۳۹۷- میزبان دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا:

 

ردیف گروه تیم تیم روز تاریخ ساعت
۱ A نفت امیدیه نفت و گاز گچساران چهارشنبه ۹۷/۹/۱۴ ۹:۰۰
۲ A سایپا استخرنوفلاح چهارشنبه ۹۷/۹/۱۴ ۱۰:۳۰
۳ B دانشگاه آزاد نماینده زنجان چهارشنبه ۹۷/۹/۱۴ ۱۲:۰۰
۴ B رعد پدافند هوایی ارتش دیهیم چهارشنبه ۹۷/۹/۱۴ ۱۳:۳۰
۵ A استخرنوفلاح نفت و گاز کچساران  پنجشنبه ۹۷/۹/۱۵ ۱۴:۰۰
۶ A نفت امیدیه سایپا پنجشنبه ۹۷/۹/۱۵ ۱۵:۳۰
۷ B دیهیم نماینده زنجان پنجشنبه ۹۷/۹/۱۵ ۱۷:۰۰
۸ B دانشگاه آزاد رعد پدافند هوایی ارتش پنجشنبه ۹۷/۹/۱۵ ۱۸:۳۰
۹ A استخرنوفلاح نفت امیدیه جمعه ۹۷/۹/۱۶ ۱۴:۰۰
۱۰ A سایپا نفت و گاز گچساران جمعه ۹۷/۹/۱۶ ۱۵:۳۰
۱۱ B دیهیم دانشگاه آزاد جمعه ۹۷/۹/۱۶ ۱۷:۰۰
۱۲ B نماینده زنجان رعد پدافند هوایی ارتش جمعه ۹۷/۹/۱۶ ۱۸:۳۰

 

 

برگزاری اولین مرحله رکوردگیری پایگاه‌های ملی شنا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری اولین مرحله رکوردگیری پایگاه‌های ملی شنا

مرحله نخست رکوردگیری اختیاری شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد در پایگاه‌های ملی شنا تهران و اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین مرحله رکورد گیری از شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد در پایگاه‌های ملی شنا تهران و اصفهان روز پنج‌شنبه (هشتم آذر ۱۳۹۷) برگزار شد.

محمد بیداریان مربی و سخنگوی تیم های ملی شنا با بیان این خبر افزود: بر اساس سیاست‌های جدید کادر فنی تیم ملی شنا و با توجه به برگزاری محدود مسابقات شنا در داخل کشور بر آن شدیم چهار مرحله رکورد گیری در پایگاه‌های ملی شنا کشور برگزار کنیم. هدف از برگزاری این رقابت‌ها قرار گرفتن شناگران در شرایط مسابقه در فصل‌ها مختلف تمرینی است تا بتوانند با تمرینات پرفشار و بدنسازی، خود را محک زده و با آمادگی بیشتر ذهنی و بدنی فصل خود را به خوبی به پایان برسانند. همچنین مربیان می‌توانند آنالیز بهتری نسبت به شناگران و کسب نتایج آنها در پایان فصل داشته باشند.

وی در ادامه در خصوص برگزار مرحله اول این رکورد گیری بیان کرد: مرحله اول این رکورد گیری در دو پایگاه ملی شنا استان‌های تهران و اصفهان برگزار شد.

  • پایگاه ملی شنا استان تهران با حضور ۲۸ شناگر و در محل استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی
  • پایگاه ملی شنا استان اصفهان با حضور ۱۴ شناگر در محل استخر انقلاب اصفهان

وی در پایان گفت: به دلیل برگزاری مسابقات استعدادهای برتر شنا ایران به میزبانی مشهد، اولین دوره مرحله رکورد گیری در پایگاه‌های مشهد و شیراز آخر هفته جاری زیر نظر سرمربیان پایگاه‌ها برگزار می‌شود.

 

اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان

کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان که مهر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار شد را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان به مدرسی سیروس طاهریان که اول الی ۱۵ مهر ۱۳۹۷ برگزار شد را اعلام کرد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ واترپلو آقایان : 

  1. شاهد اسماعیلی 
  2. مبین موحدی
  3. محمد علیزاده 
  4. مهرداد دهقان 
  5. فراز افشار 
  6. سید امین دریاباری
  7. علی میرباقری 
  8. فربد اسماعیلی 
  9. آرین حسن دوست 
  10. مسعود مهرداودی
  11. علی خیری 
  12. امیر حسن ملایی 
  13. حمیدرضا رحیمی 
  14. مجتبی صالح پور 
  15. سردار عمولرافشار 
  16. آیدین پژم 
  17. محمد نعمتی زاده 
  18. مهدی آقاجانی
  19. علیرضا مجیدی 
  20. رضا کریمی 
  21. سیامک بلوچی

 

برنامه دوره مربیگری درجه ۲ شنا آقایان و بانوان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برنامه دوره مربیگری درجه 2 شنا آقایان و بانوان

کمیته آموزش فدراسیون برنامه دوره مربیگری درجه ۲شنا آقایان و بانوان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون برنامه دوره مربیگری درجه ۲ شنا آقایان و بانوان را اعلام کرد. بر این اساس اسامی ذیل باید در روز های یاد شده در دوره حضور به هم رسانند. آن دسته از متقاضیانی که فقط کد ملی آن ها درج شده است باید نسبت به ویرایش اطلاعات کاربری خود اقدام کنند.

 

برنامه دوره آقایان:

عملی: از شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ لغایت پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۳:۰۰

تئوری: زمان برگزاری دوره تئوری متعاقباً اعلام خواهد شد.

در صورتیکه تعداد آقایان به حد نصاب (حداقل ۲۰ نفر) نرسد تاریخ دوره به زمان دیگری موکول خواهد شد.

 

برنامه دوره بانوان:

عملی: از یکشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۷ لغایت ۲ دی ۱۳۹۷ روز های فرد از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۱۶:۰۰

تئوری: از شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ لغایت ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۷ همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر (به غیر از ساعات دوره عملی)

امتحان تئوری: اعلام خواهد شد.

 

اسامی ثبت نام شدگان دوره های فوق الذکر به شرح ذیل می باشد:

بانوان بانوان آقایان
فاطمه سماوریان خراسانی محدثه عیوضی کلوئی محسن وحیدنیا
مریم خلیفی الهام ایپکچی محمد باقر راسخی نجفی
فاطمه نادری شیما امیریان چنگیز فخری
زهرا سلیم خانی مهری جلیلی مجتبی عبادی ابرغانی
مهدیه سراجی مرجان فرضی کد ملی: ۴۲۸۵۷۳۰۵۰۲
ساحل ربیعی مهسا سرواحد داود سنجری
زینب عباس زاده پریسا احمدی مهرشاد ابراهیمی
دلارام لامعی رامندی مریم متقی ارسام جوانمردی
آریز حسینی فاطمه السادات رضویان
صدف سبحانی پدیده افتخار
سیمین علیا عفت رشیدی
الهام پرهیزکار ابراهیم آباد شیرین زارع احمد آباد
بهاره قلعه بان بخشایش مرضیه جدیدی
سارا محبی نژاد کدملی : ۷۶۰۵۴۹۸۵
نرگس کریمی اسماء حداد زاده هندو
زینب احمدی زهرا رضایی



 

پایان مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

پایان مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران

ششمین دوره مسابقات شنا دختران “جام سرداران شهید آذربایجان” با قهرمانی منطقه ۲ الف در هر دو رده سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز دوم ششمین دوره مسابقات شنا دختران “جام سرداران شهید آذربایجان” با اتمام ۱۴ ماده در دو رده سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال به پایان رسید، این مسابقات با حضور ۸ تیم در دو رده سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال به مدت دو روز در محل استخر آبادگران تبریز پیگیری شد که در پایان در رده سنی ۱۱-۱۲ سال تیم منطقه ۲ الف توانست قهرمان این دوره از مسابقات شود و تیم های منطقه ۲ ب و آذربایجان شرقی نیز مقام های دوم و سوم مجموع این رده سنی را کسب کردند.
همچنین در رده سنی ۱۳-۱۴ سال این رقابتها تیم منطقه ۲ الف توانست قهرمانی این رده سنی را نیز بدست آورد و تیم های منطقه ۲ ب و منطقه ۶ نیز مقام های دوم و سوم این رده سنی را کسب کردند.

مه لقا مهدوی مسئول کل این مسابقات با ابراز رضایت از عملکرد فنی این رقابتها، سطح شناگران داخلی این دوره را نسبت به سال گذشته که مسابقات به صورت بین المللی برگزار شده بود را بالاتر ارزیابی کرد و شور و اشتیاق دختران شناگر کشور را برای حضور در این رقابتها را بسیار بالا دانستند. وی همچنین از حضور سرکار خانم حافظی نماینده محترم فدراسیون شنا، مربیان، سرپرستان، داوران و تمامی عواملی که برای برگزاری این دوره تلاش کرده بودند تشکر و قدردانی کردند.

برای دریافت نتایج کلی مسابقات جام سرداران شهید آذربایجان بخش دختران در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.
نتایج نفرات برتر رده سنی ۱۱-۱۲ سال (روز دوم)

۲۰۰ متر آزاد ۱۱-۱۲ سال

  1. یکتا هستی ۸۱-۲۲-۰۲
  2. هستی سوهانی
  3. نگین قپانوری

۱۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۱-۱۲ سال

  1. ستایش اسکندری ۶۷-۱۴-۰۱
  2. یکتا شرافتی
  3. نازنین زهدا عبدی

۵۰ متر کرال پشت ۱۱-۱۲ سال

  1. آوینا بخشایی ۷۹-۳۴-۰۰
  2. نگار افشار مهر
  3. نگین قپا نوری

۱۰۰ متر قورباغه ۱۱-۱۲ سال

  1. ستایش اسکندری ۸۷-۲۳-۰۱
  2. یکتا شرافتی
  3. هستی سوهانی

۴*۵۰ متر مختلط تیمی ۱۱-۱۲ سال

  1. منطقه ۲ الف (افشار مهر، اسکندری، قپانوری، شرافتی) ۳۴-۱۹-۰۲
  2. منطقه ۲ ب (بخشایشی، بیات، رحمانی، عبدی)
  3. منطقه ۶ (ظریف برگی، قربانی، جهان دیده، اسحاق زاده)

۱۰۰ متر آزاد ۱۱-۱۲ سال

  1. یکتا شرافتی ۲۸-۰۶-۰۱
  2. ستایش اسکندری
  3. اسرا پناهی

۴*۱۰۰ آزاد تیمی ۱۱-۱۲ سال

  1. منطقه ۲ الف (شرافتی، اسکندری، قپانوری، اسکندری) ۰۹-۳۶-۰۴
  2. منطقه ۲ ب (رحمانی، سوهانی، بخشایشی، عبدی)
  3. منطقه ۶ (ظریف برگی، جهاندیده، قربانی، اسحاق زاده)

 

نتایج نفرات برتر رده سنی ۱۳-۱۴ سال (روز دوم)

۲۰۰ متر آزاد ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۱۸-۱۳-۰۲
  2. دینا امیر اسدی
  3. رزا رهبر

۱۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۶۳-۱۰-۰۱
  2. ستایش پور تالاری
  3. رزا استیلایی

۵۰ متر کرال پشت ۱۳-۱۴ سال

  1. یاسمن صادقی ۶۶-۳۱-۰۰
  2. مریم شیخ علیزاده
  3. آیناز شیخ عربی

۱۰۰ متر قورباغه ۱۳-۱۴ سال

  1. روژان اللهی ۷۸-۱۹-۰۱
  2. وانیا دلاوری
  3. ستایش پور تالاری

۴*۵۰ متر مختلط تیمی ۱۳-۱۴ سال

  1. منطقه ۲ الف (صادقی، الهی، شیخ علیزاده، پورتالاری) ۱۳-۱۱-۰۲
  2. منطقه ۲ ب (میرزایی، دلاوری، مزلقانی، ذرات بصیر)
  3. منطقه ۶ (استیلایی، نواده، اسماعیلی، شیخ عربی)

۱۰۰ متر آزاد ۱۳-۱۴ سال

  1. مریم شیخ علیزاده ۸۱-۵۹-۰۰
  2. یاسمن صادقی
  3. رزا رهبر

۴*۱۰۰ آزاد تیمی ۱۳-۱۴ سال

  1. منطقه ۲ الف (صادقی، پورتالاری، اسدی، شیخ علیزاده) ۰۳-۲۰-۰۴
  2. منطقه ۲ ب (میرزایی، مزلقانی، رهبر، ذرات بصیر)
  3. منطقه ۶ (استیلایی، شیخ عربی، حمزه پور، اسماعیلی)

 

 

نتایج مسابقات المپیاد استعدادهای برتر شنا ایران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

نتایج مسابقات المپیاد استعدادهای برتر شنا ایران

اولین دوره مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران از صبح روز گذشته(چهارشنبه) در رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال در استخر پردیس دانشگاه فردوسی مشهید آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اولین دوره مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران صبح روز گذشته(چهارشنبه) در رده سنی  ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال به میزبانی مشهد آغاز شد. این رقابت‌ها با حضور ۴۴۰شناگر از ۲۹ استان در استخر پردیس دانشگاه فردوسی مشهید  پیگیری خواهد شد.

برای دریافت نتایج روز نخست مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

برای دریافت نتایج روز دوم مسابقات شنا المپیاد استعداد‌های برتر ایران در قالب فایل پی دی اف کلیک کنید.

 

در پایان روز نخست این رقابت‌ها ۶ رکورد در رده سنی ۱۱-۱۲ سال نیز جابجا شد. امیرکیان حقیقت طلب موفق شد در ماده های ۵۰متر پروانه، ۴۰۰ متر آزاد ، ۸۰۰ متر آزاد ، ۲۰۰ متر مختلط انفرادی، ۱۰۰ متر پروانه و ۲۰۰ متر آزاد رکورد های جدیدی ثبت کند.

 ۵۰متر پروانه
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۰:۲۹٫۷۷

۱۰۰ متر پروانه
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۱:۰۴٫۸۲

۴۰۰ متر آزاد
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۴:۴۷٫۶۶

۸۰۰ متر آزاد
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۱۰:۰۰٫۳۳

۲۰۰ متر آزاد
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۲:۱۳٫۸۶

۲۰۰ متر مختلط انفرادی
امیرکیان حقیقت طلب ثبت زمان ۰۲:۳۱٫۸۸

همچنین در روز دوم این رقابت‌ها یک رکورد در رده سنی  ۱۱-۱۲ سال نیز جابجا شد. صالح نادری در ماده ۲۰۰متر پشت با ثبت زمان ۲:۲۸٫۴۹ رکورد این ماده را به نام خود ثبت کرد.

گزارش تصویری_اردو آماده سازی تیم ملی واترپلو ایران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری_اردو آماده سازی تیم ملی واترپلو ایران

عکاس/
پیام ثانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  دور جدید اردوی آمادگی تیم ملی واترپلو با حضور ۲۰ ورزشکار در استخر ۹ دی تهران پیگیری می‌شود.

 

برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

برنامه زمانبندی رکوردگیری از شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برنامه زمانبندی رکوردگیری از شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد

برنامه زمانبندی رکوردگیری اختیاری شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد در پایگاه‌های ملی شنا سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با توجه به تمهیدات به عمل آمده توسط کادر فنی تیم ملی شنا و همچنین با هماهنگی پایگاه‌های ملی شنا در سراسر کشور برنامه زمانبندی رکوردگیری اختیاری شناگران برای کسب حدنصاب‌های استاندارد اعلام شد. این مسابقات در چهار مرحله و به صورت رکوردگیری برگزار خواهد شد.

زمان رکوردگیری مرحله اول
هشتم آذر ۱۳۹۷
رکوردگیری مرحلهدوم
۱۳  دی ۱۳۹۷
رکوردگیری مرحله سوم
پنجم بهمن   ۱۳۹۷
رکوردگیری مرحله چهارم
۱۶ اسفند ۱۳۹۷
مکان پایگاه ملی آزادی تهران
پایگاه ملی استخر انقلاب فارس
پایگاه ملی استخر انقلاب اصفهان
پایگاه ملی آزادی تهران
پایگاه ملی شهید حججی مشهد
پایگاه ملی استخر انقلاب فارس
پایگاه ملی استخر انقلاب اصفهان
پایگاه ملی آزادی تهران
پایگاه ملی شهید حججی مشهد
پایگاه ملی استخر انقلاب فارس
پایگاه ملی استخر انقلاب اصفهان
فقط پایگاه ملی
آزادی تهران
ساعت صبح ساعت ۸:۰۰ الی ۱۰:۰۰ صبح ساعت ۸:۰۰ الی ۱۰:۰۰ صبح ساعت ۸:۰۰ الی ۱۰:۰۰
عصر ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰
صبح ساعت ۸:۰۰ الی ۱۰:۰۰
عصر ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۶:۰۰

 

  • شایان ذکر است حضور همه شناگران به درخواست مربیان منتخب وتایید سرمربیان پایگاههای ملی امکان پذیر خواهد بود.
  • درصورت نیاز وامادگی پایگاههای ملی این رکوردگیریها در حضورکمیته داوران فدراسیون شنا برگزار خواهد شد.
  • کادرفنی تیم ملی شنا درصورت درخواست مربیان منتخب وسایرمربیان آمادگی ارائه مشاوره های فنی وروانشناسی را در روزهای رکوردگیری دارا می‌باشند تا درمراحل بعدی شاهد کسب نتایج بهتر باشند.
  • باتوجه به برگزاری المپیاد نخبگان مرحله اول رکوردگیری درپایگاه ملی مشهد برگزار نمیگردد.
  •  ساعت برگزاری رکورد گیری به علت هماهنگی استخر با سرمربیان پایگاه‌ها به عهده پایگاه می‌باشد و برای هماهنگی بیشتر اطلاعات مورد نظر را از طریق سرمربی پایگاههای ملی کسب نمایید.

 

برگزاری جلسه کمیته فنی شنای موزون

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری جلسه کمیته فنی شنای موزون

جلسه کمیته فنی شنای موزون بانوان روز چهارشنبه(۳۰ آبان ۱۳۹۷) در محل سالن جلسات فدراسیون شنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا شیرجه و واترپلو؛ جلسه کمیته فنی شنای موزون بانوان با حضور افسانه تیموری رئیس کمیته فنی شنای موزون، فروزان زاهدمنش، آزاده زمانی جم، الهام عظیم زاده و کیمیا احمدی روز چهارشنبه(۳۰ آبان ۱۳۹۷) در محل سالن جلسات فدراسیون شنا تشکیل شد. در این جلسه در خصوص بررسی و تعیین و اعلام تاریخ مسابقات جام قهرمانی شنا موزون بحث و گفتگو شد و در پایان مقرر شد:

۱٫ تعیین تاریخ جام قهرمانی شنا موزون از تاریخ ۹۷/۱۱/۲۳ لغایت ۹۷/۱۱/۲۶ در استخر قهرمانی آزادی اعلام آمادگی تیم ها حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۰/۲۳ به فدراسیون شنا ارسال گردد.

۲٫ تنظیم بخشنامه مسابقات در ۴ رده سنی (در مجموع امتیازات هر رده سنی کاپ قهرمانی)

در کلیه رده های سنی ۲ شناگر تک نفره، یک گروه دو نفره و یک تیم (۸ نفره)

  • ۲ رده سنی ۱۲ و زیر ۱۲ سال – ۱۵-۱۳ سال فیگور روتین آزاد
  • ۲ رده سنی ۱۸-۱۶ سال و ۱۹ سال به بالا روتین فنی و آزاد

 

۳٫ تعیین تاریخ باز آموزی داوری جهت مسابقات قهرمانی مورخ ۹۷/۱۰/۲۰

۴٫طبق تصمیمات گرفته شده در کمیته فنی شنای موزون افراد ذیل به عنوان کمک مدرسین کلاس مربیگری شنا موزون تعیین شدند.

  • الهام عظیم زاده
  • آزاده زمانی جم
  • فروزان زاهدمنش

 

دعوت کره جنوبی از تیم ملی واترپلو ایران برای برگزاری اردوی مشترک

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

دعوت کره جنوبی از تیم ملی واترپلو ایران برای برگزاری اردوی مشترک

با دعوت فدراسیون کره جنوبی، تیم ملی واترپلوی ایران برای برگزاری اردو مشترک و چند دیدار دوستانه راهی این کشور می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه واترپلو؛ نظر به موفقیت‌های تیم ملی واترپلو ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا و کسب نشان برنز این رقابت‌ها پس از ۴۴ سال، مسئولان فدراسیون کره جنوبی با دعوت از ملی پوشان ایران پیشنهاد برگزاری یک اردو تدارکاتی مشترک به میزبانی این کشور را دادند.

بر همین اساس ملی پوشان واترپلو ایران در هفته پایانی آذر ماه سال ۱۳۹۷ عازم کره جنوبی شده و علاوه بر برگزاری اردو مشترک در این کشور چند دیدار دوستانه نیز برگزار کنند.