درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

آغاز مرحله سوم لیگ شنا از فردا + استارت لیست

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

آغاز مرحله سوم لیگ شنا از فردا + استارت لیست

سومین مرحله از پانزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور از روز فردا (پنج‌شنبه) در استخر قهرمانی آزادی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم پانزدهمین دوره مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۶ از فردا(پنج‌شنبه ) به مدت دو روز در استخر قهرمانی آزادی تهران آغاز می‌شود. مسابقات امسال با حضور ۸ تیم در چهار مرحله برگزار خواهد شد. برگزاری هر چهار مرحله در استخر قهرمانی آزادی تهران و در دو نوبت صبح و عصر پیش بینی شده است.

در پایان مرحله دوم این رقابت‌ها که ۲۸ و ۲۹ دی برگزار شد، تیم سرزمین موج های آبی مشهد همچون مرحله نخست در جایگاه اول ایستاد و بترتیب نفت تهران و موج تهران دوم و سوم شدند. طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات مرحله چهارم و پایانی، ۱۷ و ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

مرحله نخست این رقابت‌ها ۲۳ و ۲۴ آذر برگزار شد که در پایان آن تیم سرزمین موج های آبی مشهد در جایگاه اول ایستاد و به ترتیب نفت تهران و موج تهران دوم و سوم شدند. طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات مرحله سوم ۱۹ و ۲۰ بهمن و مرحله آخر هم ۱۷ و ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ برگزار می‌شود تا پرونده پانزدهمین دوره لیگ شنا هم بسته شود.

بانک حکمت ایرانیان، پارس جنوبی بوشهر، سرزمین موج‌های آبی مشهد، شهیدشوشتری آموزشگاه‌های نیشابور، موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت امیدیه و نفت تهران ۸ تیم حاضر در پانزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور هستند.

برای دریافت start list m3 اینجا کلیک کنید.

رده بندی تیمی پانزدهمین دوره مسابقات شنا باشگاه‌های کشور تا پایان مرجله دوم : 

  1. سرزمین موج های آبی مشهد  با امتیاز ۲۳۳۶
  2. نفت تهران  با امتیاز ۲۲۷۹
  3. موج تهران   با امتیاز ۲۱۸۷
  4. پارس جنوبی بوشهر با امتیاز ۲۱۳۵
  5. بانک حکمت ایرانیان با امتیاز ۲۰۲۹
  6. شهیدشوشتری آموزشگاه‌های نیشابور با امتیاز ۱۷۳۳
  7. ناجیان راستین البرز با امتیاز ۱۴۹۰
  8. نفت امیدیه با امتیاز ۱۰۰۲

 

برنامه زمانبندی مرحله سوم مسابقات شنای باشگاه‌های کشور سال ۱۳۹۶ :

ایام / تاریخ استارت شیفت صبح (ساعت) استارت شیفت عصر(ساعت)
پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۰:۰۰ ساعت ۱۶:۳۰
جمعه      ۲۰  بهمن ماه ساعت ۱۰:۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

 

ماده های مرحله دوم پانزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور:

*پنجشنبه: صبح – ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ 
۵۰متر کرال پشت
۲۰۰متر پروانه
۵۰متر آزاد
۲۰۰متر قورباغه
۴۰۰متر آزاد
۱۰۰×۴متر مختلط تیمی

*پنجشنبه:عصر – ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
۲۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر آزاد
۵۰متر قورباغه
۸۰۰متر آزاد
۴۰۰متر مختلط انفرادی

*جمعه: صبح – ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
۲۰۰متر آزاد
۵۰متر پروانه
۱۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر قورباغه
۲۰۰×۴متر آزاد تیمی

*جمعه: عصر – ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ 
۲۰۰متر مختلط انفرادی
۱۰۰متر پروانه
۱۵۰۰متر آزاد
۱۰۰×۴متر آزاد تیمی

فتاحیان: باید تلاشمان را صد برابر کنیم

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

فتاحیان: باید تلاشمان را صد برابر کنیم

سرپرست دبیری فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: منطقی است که در حال حاضر با مربیان داخلی، تیم ملی شنا برای بازی‌های آسیایی آماده شود، اما بعد از آن به طورحتم مربی خارجی برای تیم ملی استخدام می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ فرید فتاحیان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واقع ادغام سه فدراسیون دریک فدراسیون است. به همین دلیل حجم کار این فدراسیون بسیار بالاست با این وجود تمام همت و انرژی خود را برای رشد و توسعه هر سه رشته قرار دادیم.

وی افزود: اگرچه بودجه ما برای انجام تمامی برنامه‌هایمان بسیار اندک است برهمین اساس در مقایسه با حریفان بافاصله حرکت می‌کنیم. برای مثال کشورهای آسیایی مانند ژاپن و سنگاپور در رشته شنا هزینه‌های بسیار بالایی می‌کنند که به هیچ وجه در توان ما نیست. ژاپنی‌ها برای شنا از طریق اسپانسرهای خود بیش از ۲۰ میلیون دلار درآمد کسب می‌کنند و این مبالغ راهم صرف این رشته می‌کنند.

سرپرست دبیری فدراسیون شنا ادامه داد: با توجه به شرایطی که ما داریم تلاش مان را باید صد برابر کنیم تا به اهداف خودمان دست پیدا کنیم.

فتاحیان یادآورشد: در حال حاضر لیگ واترپلو در حال پیگیری است. مسابقات پیشکسوتان شیرجه را در پیش داریم. مهم ترین برنامه ما در بحث شنا نیز مشخص کردن استعدادها در سطح ایران است. از مربیان تیم ملی خواسته‌ایم تا به مربیان استان‌ها برنامه بدهند و به این شکل تمامی استان‌ها را در امر کشف استعدادها درگیر کنیم.

وی درپاسخ به این سوال که آیا از حالا خود را برای بازی‌های آسیایی آماده نمی‌کنید، گفت: برنامه‌های ما برای جاکارتا در رشته واترپلو از مدت‌ها قبل آغاز شده است. در حال حاضر ۲۰ واترپلوئیست را برای تیم ملی داریم که البته این تعداد امکان دارد تغییر کند و نفراتی حذف و یا اضافه شوند.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو تصریح کرد: چیریچ یکی از بهترین مربیان دنیای واترپلوست. او رقابت‌های لیگ را از نزدیک زیر نظر دارد تا بهترین استعدادها را کشف کند. با حضور او مطمئن هستیم در بازی‌های آسیایی جاکارتا نتایج خوبی برای واترپلوی ایران رقم خواهد خورد.

فتاحیان اشاره‌ای نیز به شنا داشت و در این باره اظهار داشت: به دنبال جذب مربی بسیار خوب برای شنا هستیم. مذاکرات و بررسی‌های ما در این زمینه از مدت‌ها قبل شروع شده است. به گمانم ۲۱ فوریه مربی مجارستانی شنا به ایران بیایید. او یک هفته در ایران حضور خواهد داشت تا با فضاهای سخت افزاری شنای ایران آشنا شود. مذاکرات خود را با او ادامه خواهیم داد. در این یک هفته طرفین همدیگر را محک می‌زنند اگر به تفاهم رسیدیم در همه زمینه‌ها با او قرار داد می‌بندیم.

وی افزود: البته در حال حاضر منطقی است که بازیکنان تیم ملی شنا در این فاصله باقی مانده تا بازی‌های آسیایی با همان کادرفنی قبلی خود تمریناتشان را ادامه بدهند. پس از بازی‌های آسیایی به طورحتم مربی خارجی حرفه‌ای شنا را جذب خواهیم کرد تا هدایت تیم را برعهده بگیرد. در رشته شیرجه نیز به همین شکل ادامه خواهیم داد. در شیرجه نیز با نظر کمیته فنی مربیان خارجی را آنالیز می‌کنیم و در نهایت جذب خواهیم کرد.

احمد باقری سرپرست دبیری و وحید مرادی مشاور اجرایی فدراسیون قایقرانی شدند

اخبار قایقرانی


احمد باقری سرپرست دبیری و وحید مرادی مشاور اجرایی فدراسیون قایقرانی شدند

احمد باقری و وحید مرادی با حکم رئیس فدراسیون قایقرانی به عنوان سرپرست دبیری و مشاور اجرایی فدراسیون قایقرانی منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی طی حکمی احمد باقری را به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون قایقرانی منصوب کرد. امینی همچنین در حکمی وحید مرادی را به عنوان مشاور اجرایی خود منصوب کرد.
باقری که پیش از این به عنوان رئیس امور اداری و مسئول دفتر فدراسیون فعالیت داشته اشت، از این پس با حکم رئیس فدراسیون سرپرستی دبیری فدراسیون قایقرانی را برعهده خواهد داشت.
رئیس فدراسیون قایقرانی همچنین در حکمی جداگانه با تقدیر از زحمات و تلاش های وحید مرادی در سمت دبیری فدراسیون، وی را به عنوان مشاور اجرایی خود منصوب کرد.
وحید مرادی از سال ۹۳ دبیری فدراسیون قایقرانی را بر عهده داشته و در حال حاضر به عنوان عضو هیات رئیسه مشغول به فعالیت است. 

 

سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کانوپولو مردان برگزار می شود

اخبار قایقرانی


سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کانوپولو مردان برگزار می شود

سومین مرحله اردوی آمادگی سه روزه تیم ملی کانوپولوی آقایان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان از فردا 18 بهمن ماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز می شود. 12 قایقران به سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کانوپولوی آقایان رده سنی بزرگسالان دعوت شدند تا تمرینات خود را به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان کانادا دنبال کنند. این اردو از فردا 18 بهمن ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود و تا 20 بهمن ماه ادامه پیدا خواهد کرد.
 اشکان صیادی سرمربی، مهرگان خیرالهی به غتوان مربی کادر فتی تیم ملی هستند.
 محمد یزدانی و محمدصالح سلطانی از مازندران، رضا بیگی از چهارمحال و بختیاری، شایگان خیرالهی، علی قدمی و محمدعلی ملایی از البرز، رضا انصاری از تهران، میلاد جعفری و امیرحسین، زمانی از زنجان، رامین غیاثوند و محمدرضا جمشیدیان ثالث از مرکزی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

 

برگزاری مسابقات شنا گرامیداشت دهه مبارک فجر استان فارس

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا گرامیداشت دهه مبارک فجر استان فارس

قهرمانان مسابقات شنا گرامیداشت دهه مبارک فجر استان فارس مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شهرام کمال زاده رئیس هیات شنای استان فارس با اعلام خبر برگزاری مسابقات شنا به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر افزود: هیات شنای استان فارس باهدف گرامیداشت دهه مبارک فجر و ایجاد رقابتی شاد فی مابین شناگران برتر استان فارس اقدام به برگزاری این مسابقه با حضور بیش از ۷۰ شناگر برتر استان در چهار رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، ۹ – ۱۰ سال، ۱۱ – ۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال نمود.
در مراسم اختتامیه این مسابقات که در هشت رشته ۵۰ متر آزاد، ۱۰۰ متر آزاد، ۵۰ متر قورباغه، ۱۰۰ متر قورباغه،۵۰ متر کرال پشت، ۱۰۰ متر کرال پشت،۵۰ متر پروانه و ۱۰۰ متر پروانه برگزار شد سعید روستا دبیر هیات شنای استان فارس ضمن قدردانی از همکاری تمام تلاشگران خانواده شنا به نتایج بدست آمده در این دوره از مسابقات اشاره نمود و آن را حاصل تلاش شهرستان ها و مربیان شنای تیم ها دانست، در پایان مسابقات به نفرات و تیم های برتر جوایزی اهدا شد.

 

 
نتایج مسابقات شناگران برتر استان فارس

در رشته ۵۰ متر آزاد:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، محمد مهدی غلامی از شیراز به مقام اول، پارسا شهشهانی از شیراز به مقام دوم و سبحان شعبانی از تیم فرجام شهرستان جهرم به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر آزاد:
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، امیرحسین نظری از شیراز به مقام اول، امیرمحمد سجادیان از شهرستان مرودشت به مقام دوم و بنیامین مؤذنی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، علیرضا کاووسی از شیراز به مقام اول، یاسین پناهیان از شیراز به مقام دوم و محمدرضا مرادی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، محمدجواد ظریف خواه از شیراز به مقام اول، پارسا فلامکی از شیراز به مقام دوم و سینا ایوب زاده از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر قورباغه:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، امید وفا از شهرستان مرودشت به مقام اول، پارسا شهشهانی از شیراز به مقام دوم و محمد اصلانی از تیم شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، امیرمحمد سجادیان از شهرستان مرودشت به مقام اول، امیرحسین نظری از شیراز به مقام دوم و محمدحسین فلاح از شهرستان مرودشت به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر قورباغه:
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، علیرضا کاووسی از شیراز به مقام اول، ارشان مقربی از شیراز به مقام دوم و محمدرضا مرادی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، غلامرضا سیادتپور از شیراز به مقام اول، میثم بهمهای از شهرستان مرودشت به مقام دوم و نیما یزدانی از شهرستان آباده به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، پارسا شهشهانی از شیراز به مقام اول، محمد اصلانی از شیراز به مقام دوم و محمد مهدی غلامی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، سپهر فراحی از شیراز به مقام اول، امیرحسین نظری از شیراز به مقام دوم و ماهان ابراهیمی از تیم فرجام شهرستان جهرم به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، یاسین پناهیان از شیراز به مقام اول، سهیل جوانمردی از شیراز به مقام دوم و محمدرضا مرادی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، رادین نوشاد از شیراز به مقام اول، پارسا فلامکی از شیراز به مقام دوم و ابوالفضل پارسایی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر پروانه:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، محمد مهدی غلامی از شیراز به مقام اول، امیر ثامن اسلمی از شهرستان اقلید به مقام دوم و سبحان شعبانی تیم فرجام شهرستان جهرم از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، امیرحسین نظری از شیراز به مقام اول، محمدحسین فلاح از شهرستان مرودشت به مقام دوم و سپهرفراحی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، محمدرضا مرادی از شیراز به مقام اول، آرمان فرخی از تیم کارگران شهرستان آباده به مقام دوم و علیرضا کاووسی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر پروانه:
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، غلامرضا سیادت پوراز شیراز به مقام اول، محمدجواد ظریف خواه از شیراز به مقام دوم و ابوالفضل پارسایی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

 


 


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

برگزاری مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین

مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین دیروز (دوشنبه) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در استخر شهید رجایی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین دیروز (دوشنبه) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و انتخابی شناگران اعزامی به مسابقات قهرمانی کشور در محل استخر شهید رجایی قزوین با حضور بیش از ۳۰ شناگر در ۶ رده سنی برگزار شد.

 

 

 

نتایج مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین:

رده سنی ۲۵ تا ۲۹ سال

پوریا جوزی در ماده‌های کرال پشت و کرال سینه اول شد
علی زارع چیان در ماده قورباغه اول شد

 

رده سنی۳۰ تا ۳۴ سال

امید زهرایی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه اول شد
آرش تقی خانی درماده‌ کرال سینه و مهدی پورنیا در ماده‌های قورباغه دوم شدند
رده سنی۳۵ تا ۳۹ سال

امیر حسین زهرایی در ماده‌های کرال سینه و کرال پشت اول شد
سید حامد سیاهپوش‌ها در ماده قورباغه اول شد و محمد فرحی دوم شد
مجتبی سلطانشاه در ماده کرال پشت سوم شد
رده سنی۴۵ تا ۴۹ سال

حمیدرضا قاسم زاده در ماده‌های کرال سینه و قورباغه اول شد
امید محمدی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه دوم شد
رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال

پیمان پیر مرادی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه اول شد
مازیار رجبی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه دوم شد
مصطفی افشار نژاد در ماده‌های کرال سینه و قورباغه سوم شد

رده سنی ۶۰ تا ۶۴ سال
علی شهروان مهر در رشته های کرال سینه و کرال پشت و قورباغه اول

مرتضی جلیلوند در رشته‌های کرال سینه، کرال پشت و قورباغه دوم شد
رده سنی ۶۵ تا ۶۹ سال
رحمان میرزا خانلری
رده سنی ۸۰ سال به بالا

سید رضا میر معزی در ماده‌های قورباغه و کرال پشت اول شد
اصغر مظاهری در ماده کرال سینه اول شد

 

برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

نشست هم اندیشى رشته دراگون بوت با حضور مسئولین کمیته و استانى برگزار شد

اخبار قایقرانی


نشست هم اندیشى رشته دراگون بوت با حضور مسئولین کمیته و استانى برگزار شد

اولین نشست هم اندیشى در خصوص رشته ورزشى دراگون بوت با حضور مسئولین كمیته هاى دراگون بوت استان هاى كشور در برج قایقرانی دریاچه آزادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در ابتداى جلسه مسلم محمودى، سرپرست كمیته دراگون بوت فدراسیون قایقرانى، ضمن خیر مقدم به مدعوین، رئوس برنامه ها و اهداف كلى كمیته را ترسیم كرده و بر لزوم حمایت از بخش خصوصى و توسعه باشگاه دارى در این رشته ورزشى تاكید كرد.
در ادامه این جلسه نیز موضوعات مختلف از قبیل تقویم ورزشى، مسابقات داخلى، برگزارى لیگ سراسرى، اعزام هاى برون مرزى و دوره هاى آموزشى مطرح شد و مسئولین دراگون بوت هیات های قایقرانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان جلسه مقرر شد تا اولین دوره لیگ دراگون بوت كشور در سال ٩٧ برگزار شود. تعیین حداقل شرایط براى تیم هاى متقاضى حضور در رقابت هاى بین المللى دیگر تصمیم اعضا در این جلسه هم اندیشی بود.

 

هفتمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد

اخبار قایقرانی


هفتمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد

مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم به میزبانی هیات قایقرانی بندر امام حسن و گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، این رقابت ها در پیست تازه تاسیس هیات قایقرانی و در جوار ساحل زیبا و بی نظیر بندرامام حسن، در رشته آبهای آرام مواد کیندربوت و تورینگ 200 متر در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان انجام شد.
این رقابت ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان دیلم و شهرداری و شورای اسلامی بندر امام حسن برگزار شد.
پس از انجام مسابقات در گروه های مختلف و راه یابی نفرات به فینال، قایقرانان برتر مشخص شدند.
در ماده کیندربوت نونهالان سیددانیال حسینی، علی زارع و محمدرضا ضرغامی رده های برتر را کسب کردند. در فینال B این ماده نیز ابوالفضل لیراوی دیلمی، عقیل محمدزاده و امیرعباس موسوی اول تا سوم شدند.
در ماده کیندربوت نوجوانان سیدحیدر بنی هاشمی اول، سیدامیرمهدی حسینی دوم و محدرضا لیراوی دیلمی سوم شدند.
در ماده تورینگ 200 متر جوانان علیرضا درویشی مقام اول، سیدیوسف حسینی مقام دوم و عباس عباسی مقام سوم را بدست آوردند.

 

دومین مرحله اردو تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان برگزار می شود

اخبار قایقرانی


دومین مرحله اردو تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان برگزار می شود

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان از فردا 17 بهمن ماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، 4 قایقران به دور جدید تمرینات تیم روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان به منظور حضور موفق در المپیک جوانان و مسابقات قهرمانی جوانان آسیا دعوت شدند. این مرحله از اردو از فردا 17 بهمن ماه در دریاچه آرادی آغاز می شود و تا 8 اسفند ماه ادامه پیدا خواهد کرد.
سولماز عباسی مربی و مهناز غفاری به عنوان سرپرست کادر فنی تیم ملی هستند.
فروغ آقابالازاده و اسراء جوانمردی از تهران، کیمیا زارعی از همدان، هانیه بیداد از کرمانشاه نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

تقابل گچسارن و نزاجا در لیگ‌برتر واترپلو

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

تقابل گچسارن و نزاجا در لیگ‌برتر واترپلو

دیدار معوقه هفته چهارم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل گچساران و نزاجا فردا (دوشنبه) ظهر در گچساران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو ؛ دیدار معوقه هفته چهارم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی ارتش فردا (دوشنبه) در گچساران برگزار می‌شود.

نفت و گاز گچساران که در جایگاه چهارم جدول قرار دارد تنها با کسب تساوی در این دیدار رتبه چهارم خود را تثبیت کرده و به مرحله بعدی صعود می‌کند. اما در سوی دیگر نیروی زمینی ارتش که  در دیدار گذشته خود موفق شده بود سایپا را از پیش رو بردارد و با گچساران هم امتیاز شود، برای صعود به مرحله بعد نیاز به پیروزی در این دیدار را دارد.

بازی رفت این دو تیم که با نتیجه ۱۲ بر ۸ به سود گچساران به پایان رسیده است. این دیدار حساس  از ساعت ۱۳:۰۰ فردا (دوشنبه) در گچساران با قضاوت داوران نادر غفوری  و امیرحسین صفابخش تحت نظارت هادی بیک برگزار می‌شود.