درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان
سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

دومین دوره مسابقات لیگ شنای نوجوانان خراسان رضوی

اخبار شنا،شیرجه و واترپلومرحله نخست دومین دوره رقابت‌های لیگ شنا نوجوانان پسر استان خراسان رضوی در استخر شهید هاشمی‌نژاد مشهد مقدس به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دومین دوره مسابقات لیگ شنای نوجوانان استان خراسان رضوی روز جمعه (٣٠ تیرماه ۱۳۹۶) ساعت ۹:۰۰ صبح در مجموعه آبی شهید هاشمی‌نژاد مشهد آغاز شد.

حسین گرایلی دبیر هیأت شنا،شیرجه و واترپلو خراسان رضوی با اعلام این خبر اظهار کرد: این رقابت‌ها با حضور ٣٠ تیم و نزدیک به ۲٧٠ شناگر در رده‌های سنی ۸ و زیر ۸ سال ،۹ سال و۱۰ سال،۱۱و۱۲ سال و همچنین ۱۳و۱۴ سال در پنج مرحله برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت خوب شهرستان ها در این مسابقات افزود: در این رقابت‌ها تیم‌هایی از شهرستان‌های مشهد، سبزوار و تایباد نیز شرکت کردند. همچنین خاطر نشان کرد اختتامیه این مسابقات در دهه فجر سال جاری برگزار و به تیم‌های برتر کاپ قهرمانی، مدال و احکام و هدایای نفیسی اهدا می گردد.


مگلیونه در سمت ریاست فینا ابقا شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلوبا پایان انتخابات هیات رئیسه فینا دکتر خولیو سی مگلیونه برای چهار سال دیگر در سمت ریاست فدراسیون جهانی شنا، شیرجه و واترپلو ابقا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ دکتر خولیو سی مگلیونه برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس فینا ( فدراسیون جهانی شنا، شیرجه، واترپلو و ورزش های آبی) ابقا شد. در جلسه مجمع عمومی و انتخاباتی فینا که عصر امروز ( شنبه) و درحاشیه مسابقات جهانی بوداپپست مجارستان برگزار شد، رئیس و اعضای جدید هیات رئیسه این فدراسیون جهانی انتخاب شدند.

بر این اساس جی هونگ ژو  از کشور چین و طاها الکیشری ( دبیر اجرایی کنفدراسیون آسیا) از قاره کهن به عضویت هیات رئیسه درآمدند.

طبق اعلام فدراسیون جهانی شنا اسامی اعضای جدید هیات رئیسه به شرح است:

fina


مهدى انصارى تمرینات خود را در بوداپست آغاز کرد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلومهدی انصاری تنها نماینده شنای ایران در مسابقات قهرمانی جهان – بوداپست ۲۰۱۷ صبح امروز(شنبه) تمرینات خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی انصاری تنها نماینده شنای ایران در مسابقات قهرمانی جهان – بوداپست ۲۰۱۷ که پنج‌شنبه(۲۹ تیر ۱۳۹۶) راهی مجارستان شده بود صبح امروز(شنبه) تمرینات خود را آغاز کرد. انصاری که با ثبت رکورد در بازی‌های هم بستگی کشورهای اسلامی در ۵۰ و ۱۰۰ متر پروانه جواز ورود به این مسابقات را کسب کرده بود خود را آماده می‌کند تا فردا (یکشنبه) ساعت ۱۳:۰۰ به وقت تهران در مرحله مقدماتی ۵۰ متر پروانه به آب بزند. خشایار حضرتی مربی تیم ،ملی پوش شنای ایران را در این رقابت‌ها همرامی می‌کند.

هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان از جمعه ۱۴ جولای ۲۰۱۷ (۲۳ تیر ۱۳۹۶) آغاز  و تا ۳۰ جولای ۲۰۱۷ (هشتم مرداد ۱۳۹۶) ادامه دارد.