درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

لیگ شنا شهرستان‎های جنوب استان فارس

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

لیگ شنا شهرستان‎های جنوب استان فارس

مسابقات لیگ شنا جام خلیج فارس شهرستانهای جنوب با معرفی تیم های فسا، لارستان و گراش به عنوان تیم‌های برتر خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  مسابقات قهرمانی شنا ی پسران جام خلیج فارس  در منطقه جنوب استان فارس با شرکت ۵ تیم و با حضور۱۶۰  شناگر بعد از ۲ هفته  پایان یافت. تیم پرتوان و پرمهره شهرستان فسا با کسب ۹۳۵ امتیاز به مقام قهرمانی رسید. در مسابقات لیگ جنوب، رقابت ها  در رده های سنی زیر ۸ سال، ۹ و ۱۰ سال، ۱۱ و ۱۲ سال و ۱۳و ۱۴ سال همچنین بالای ۱۵ سال انجام شد و در پایان دور دوم تیم شهرستان فسا بالاتر از دیگر تیم‌ها به مقام قهرمانی دست یافت تا با دیگر تیمهای راه یافته به لیگ که ۲ تیم از منطقه شمال و ۳  تیم از لیگ شیراز هستند برای قهرمانی در لیگ برتر با هم  به رقابت بپردازند. دور دوم و پایانی مسابقات لیگ جنوب به میزبانی شهرستان فسا و با کیفیت بسیار مطلوب انجام و در ادامه رقابتی نزدیک  و دیدنی بین  شهرستانهای لار و گراش   در پایان تیم شنای با انگیزه و سخت کوش لارستان با کسب  ۸۴۱ به مقام دوم دست یافت تا بتواند به عنوان تیم دوم جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورد و تیم شایسته گراش علی رغم کسب ۷۷۳ امتیاز از حضور در دور پایانی باز ماند . لازم به ذکر است  ۲ تیم خوب شهرستانی یعنی استهبان و فیروزآباد به ترتیب ۶۴۶ و ۳۹۹ کسب کردند و به مقام چهارم و پنجم این رقابت ها دست پیدا کردند. بر این اساس این  به  خود اختصاص دادند.

 

نفرات عناوین اول تا ششم گروههای سنی مختلف در مسابقات قهرمانی شنا ی پسران جام خلیج فارس  در منطقه جنوب استان فارس:

نفرات برتر گروه سنی ۸ و زیر ۸ سال منطقه جنوب

۱- سید کامران نقوی از استهبان، با ۶۱ امتیاز مقام اول

۲ – امیر حسین آسایش ازاستهبان با ۶۰ امتیاز مقام دوم

۳- محمد غلامی از شهرستان فسا با ۵۳ امتیاز مقام سوم

۴- محمدمهدی عزیزی از شهرستان استهبان با ۴۷امتیاز مقام چهارم

۵- علی نوری از شهرستان لار با ۴۶ امتیاز مقام پنجم

۶- پوریا غلامحسین نژاد از شهرستان لار با ۴۵ امتیاز مقام ششم

 

نفرات برتر گروه سنی ۱۰ -۹ سال منطقه جنوب

۱- علیرضا شکفته از شهرستان لار ، با ۷۰ امتیاز مقام اول

۲ – مهدی فیروزی از شهرستان فسا، با ۶۳ امتیاز مقام دوم

۲- احمد رضا سلیمان زاده از شهرستان فسا، با ۶۳ امتیاز مقام دوم

۴- پویا قهرمانی از شهرستان فسا، با ۵۶امتیاز مقام چهارم

۵- سید مانی ثابت قدم از شهرستان فسا، با ۴۱ امتیاز مقام پنجم

۶- علیرضا عزیزی از شهرستان فسا، با ۴۱ امتیاز مقام پنجم

 

نفرات برتر گروه سنی ۱۲-۱۱ سال منطقه جنوب

۱- پویا قهرمانی از شهرستان فسا ، با ۷۲ امتیاز مقام اول

۲ – شایان کاظمی از شهرستان لار، با  ۶۳ امتیاز مقام دوم

۲- رضا صادقی از شهرستان فسا، با ۵۱ امتیاز مقام سوم

۴- حسین ساتکین از شهرستان لار، با ۵۰امتیاز مقام چهارم

۵- رضا گلخنی از شهرستان لار، با ۴۲ امتیاز مقام پنجم

۵- مهدی صادق فرد شهرستان گراش، با ۴۲ امتیاز مقام پنجم

 

نفرات برتر گروه سنی ۱۴-۱۳ سال منطقه جنوب

۱- نیما صادقی از شهرستان فسا ، با ۶۵ امتیاز مقام اول

۲ – محمد حسین صلح طلب از شهرستان فسا، با ۵۷ امتیاز مقام دوم

۲- مهدی باقری از شهرستان فسا، با ۵۴ امتیاز مقام سوم

۴- محمدحسن حسین زاده از شهرستان فسا، با ۵۱امتیاز مقام چهارم

۵- امیر حسین محمد خانی از شهرستان فسا، با ۵۰ امتیاز مقام پنجم

۶- صابر خرم نیا از شهرستان لار، با ۴۷ امتیاز مقام پنجم

 

نفرات برتر گروه سنی بالای ۱۵ سال منطقه جنوب

۱- علی رفعت  از شهرستان لارستان ، با ۵۸ امتیاز مقام اول

۲ – محمد صادق عسکری از شهرستان فیروآباد، با  ۵۳امتیاز مقام دوم

۲- ابوذر اسمعیلی  از شهرستان گراش، با ۴۴ امتیاز مقام سوم

۴- امیر خوش خلق از شهرستان فسا، با ۴۲ امتیاز مقام چهارم

۵- عرفان جوکار از شهرستان فسا ، با ۳۸ امتیاز مقام پنجم

۶- محمد صادق پورشمسی از شهرستان گراش، با ۳۴ امتیاز مقام ششم

۶- پژمان قهرمانی از شهرستان فسا، با ۳۴ امتیاز مقام ششم

۶- محمد حسن رحمانیان از شهرستان فسا، با ۳۴ امتیاز مقام ششم

 

تعویق در زمان برگزاری دوره کلینیک طلایی

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

تعویق در زمان برگزاری دوره کلینیک طلایی

با توجه به تداخل زمانی دوره کلینیک طلایی با امتحانات پایان ترم دانشجویان، زمان برگزاری این دوره به تعویق افتاد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته آموزش فدراسیون، بنا به درخواست شمار قابل توجهی از شرکت کنندگان در دوره کلینیک طلایی و با توجه به تداخل دوره مذکور با امتحانات پایان ترم دانشجویان، این دوره که قرار بود در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۵ برگزار شود  لغو شده و تاریخ برگزاری آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

ژاپن نماینده واترپلوی آسیا در المپیک شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

ژاپن نماینده واترپلوی آسیا در المپیک شد

تیم ملی ژاپن با غلبه بر چین در آخرین دیدار مسابقات واترپلو انتخابی المپیک در شهر فوژان مسافر ریو شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های واترپلوی انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ با برگزاری دو دیدار امروز (یکشنبه) در شهر فوژان چین به پایان رسید. در مسابقات امروز ابتدا تیم های قزاقستان و ایران در استخر مجموعه ورزشی Century Lotus به مصاف هم رفتند که ملی پوشان واترپلوی ایران با نتیجه ۱۹ بر ۱۰ مغلوب حریف پرقدرت خود شدند.

دیدار دوم از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بود. مسابقه دو تیم ژاپن و چین حکم تعیین کننده نماینده قاره آسیا در المپیک را داشت. این دیدار درگیرانه و سریع در پایان با حساب ۱۶ بر ۱۰ به سود ژاپن به پایان رسید. این چهارمین پیروزی متوالی ژاپنی‌ها در این مسابقات بود. با این حساب ژاپن تنها نماینده قاره کهن در المپیک ریو ۲۰۱۶ شد.

مسابقات انتخابی المپیک رویو ۲۰۱۶ از چهارشنبه تا یکشنبه (۲۵ تا ۲۹آذر ۱۳۹۴) به میزبانی چین در شهر فوژان برگزار شد. ژاپن، چین، قزاقستان، ایران و عربستان سعودی تیم های حاضر در این تورنومنت بودند. کاروان ایران پس از پایان این رقابت‌ها ساعت ۵:۰۰ صبح روز سه‌شنبه (اول دی ۱۳۹۴) به میهن باز می‌گردد.

 

نتایج روز پایانی مسابقات واترپلوی انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶:

ایران ۱۰ – قزاقستان ۱۹
چین ۱۰ – ژاپن ۱۶

جدال چشم بادامی‌ها برای کسب تنها سهمیه قاره کهن

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

جدال چشم بادامی‌ها برای کسب تنها سهمیه قاره کهن

با پیروزی دور از انتظار چین مقابل قزاقستان، برنده دیدار ژاپن و چین تنها نماینده قاره آسیا در المپیک ریو را مشخص می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های واترپلوی انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ از چهارشنبه (۲۵ آذر ۱۳۹۴) در کشور چین آغاز شده است. در چهارمین روز این مسابقات تیم ملی ایران با قرعه استراحت روبرو شده بود. در مهم‌ترین دیدار چینی‌ها هرچه در توان داشتند را به نمایش گذاشتند و با حساب ۱۰ بر ۸ قزاقستان مدعی را مغلوب کردند. در دیگر دیدار امروز (شنبه) هم ژاپن ۳۱ بر یک عربستان سعودی را شکست داد.

با کسب این نتایج، برنده بازی دو تیم ژاپن و چین تنها نماینده واترپلو قاره کهن در المپیک خواهد بود. هردوی این تیم‌ها سه پیروزی دارند و در صورت موفقیت در تک دیدار باقی مانده به المپیک ریو راه خواهند یافت.

 

برنامه بازی های آخرین روز مسابقات انتخابی المپیک- فوژان ۲۰۱۵:

  • ایران – قزاقستان
  • چین – ژاپن

 

برگزاری لیگ شنای بانوان و جشنواره استعدادیابی استان اصفهان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری لیگ شنای بانوان و جشنواره استعدادیابی استان اصفهان

در هفته ای که گذشت هیات شنای استان اصفهان دومین مرحله لیگ شنای بانوان و همایش استعدادیابی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛  به همت هیأت شنای استان اصفهان و اداره کل آموزش و پرورش این استان، همایش استعدادیابی ویژه دختران و پسران مقطع ابتدایی در استخر فرهنگیان هاتف صبح دیروز (جمعه) برگزار شد. تست استعدادیابی پسران ساعت ۱۰ الی ۱۲ و دختران ساعت ۱۲ الی ۱۴ گرفته شد.

گفتنی است خلیلیان رئیس هیات شنای استان اصفهان از نزدیک شاهد شنای پسران بود و در مراسم افتتاحیه ضمن خوش‌آمدگویی گفت: این استعدادیابی به جهت این است که نفرات برتر به تیم های استان معرفی شوند.

علاوه بر خلیلیان، مهدی محمدی و بیژن شب انگیز رئیس و مدیر تخصصی مدارس شنا، شیرجه و واترپلو و کیوان امیرپور مدیر تربیت بدنی مدارس اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان حضور داشتند.

در ادامه فعالیت های هیئت شنای اصفهان، دومین مرحله لیگ شنای بانوان  هم  روز گذشته (۲۷ آذر ۱۳۹۴) با شرکت ۷ تیم در استخر انقلاب برگزار شد که تا پایان این مرحله تیم های قصرموج، ستاره و شهرضا به ترتیب با امتیازهای ۶۵۰، ۶۲۹ و ۶۱۲ در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

 

IMG_1156

 

ادامه صدرنشینی نوفلاح و خراسان رضوی در لیگ واترپلو زیر ۱۷سال

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

ادامه صدرنشینی نوفلاح و خراسان رضوی در لیگ واترپلو زیر ۱۷سال

با برگزاری رقابت‌های مرحله دوم مسابقات واترپلو زیر ۱۷ سال در گروه های A و B، تیم‌های شهید نوفلاح (ج) و هیأت شنای خراسان رضوی به صدرنشینی خود ادامه دادند.

به گزارش  روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های واترپلو زیر ۱۷ سال ۱۳۹۴ با حضور ۱۱ تیم در دو گروه الف و ب برگزار می شود. دومین گام از رقابت های سه مرحله‌ای امسال سه شنبه تا پنج شنبه (۲۴ تا ۲۶ آذر ۱۳۹۴) در شهرهای اصفهان و مشهد برگزار شد. در پایان این مرحله تیم شهید نوفلاح (ج) در گروه A و تیم هیأت شنای استان خراسان رضوی در گروه B به صدرنشینی خود ادامه دادند.

زمان و مکان برگزاری مرحله بعدی این رقابت‌ها متعاقبا اعلام می‌شود.

 

 

جدول رده بندی مرحله دوم لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال    (۲۷ آذر ۱۳۹۴):

گروه A:

  1. شهید نوفلاح (ج) – ۱۰ امتیاز
  2. اصفهان – ۷ امتیاز
  3. استخر آزادی تهران- ۶امتیاز
  4. پیشگامان یزد- ۴امتیاز
  5. فارس- ۳امتیاز
  6. شهید نوفلاح ب- بدون امتیاز

 

گروه B:

  1. هیأت شنای استان خراسان رضوی- ۸امتیاز
  2. اکسید اهن گیلان- ۶امتیاز
  3. استخر ۹دی تهران- ۳امتیاز
  4. شهید نوفلاح الف- ۲امتیاز
  5. پالایش نفت آبادان- یک امتیاز

 

گروهبندی تیم ها:

گروه A: فارس – شهید نوفلاح ب – پیشگامان یزد –  هیئت شنای اصفهان – شهید نوفلاح ج – استخر آزادی

گروه B: شهید نوفلاح الف – اکسید اهن گیلان – پالایش نفت آبادان – خراسان رضوی – استخر ۹دی

 

نتایج کامل مرحله دوم:

گروه A:

۲۵ و ۲۶ آذر ۱۳۹۴ (اصفهان)

  • شهید نوفلاح ج ۱۲ – فارس ۳
  • پیشگامان یزد ۱۷ – شهید نوفلاح ب ۴
  • شهید نوفلاح ج ۱۰ – استخر آزادی ۲
  • اصفهان ۱۵ – فارس ۸
  • استخر آزادی ۱۳ – شهید نوفلاح ب ۸
  • اصفهان ۶ – استخر آزادی ۶
  • شهید نوفلاح ج ۱۳ – اصفهان ۶
  • شهید نوفلاح ب ۶-  فارس ۱۴
  • پیشگامان یزد ۱۰ – شهید نوفلاح ج ۱۴
  • شهید نوفلاح ج   ۱۲ – شهید نوفلاح ب ۷
  • اصفهان ۱۲ – پیشگامان یزد ۸
  • استخر آزادی ۹ – فارس  ۹

 

گروه B:

۲۴ و ۲۵ آذر ۱۳۹۴ (مشهد)

  • استخر ۹دی ۹ – اکسید اهن گیلان ۱۰
  • خراسان رضوی ۱۴ – شهید نوفلاح الف ۳
  • پالایش نفت آبادان ۴ – اکسید اهن گیلان ۱۲
  • پالایش نفت آبادان ۶ – شهید نوفلاح الف ۸
  • خراسان رضوی ۲۱ – استخر ۹دی ۵
  • شهید نوفلاح الف ۳ – اکسید اهن گیلان ۸
  • خراسان رضوی ۱۷ – پالایش نفت آبادان ۴
  • استخر ۹دی ۱۴ – شهید نوفلاح الف ۷
  • اکسید اهن گیلان ۱۰ – خراسان رضوی ۱۷
  •  پالایش نفت آبادان ۷ – استخر ۹دی ۹

IMG_0938

 

تیم ملی واترپلوی ایران مقابل عربستان پیروز شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

تیم ملی واترپلوی ایران مقابل عربستان پیروز شد

تیم ملی واترپلوی ایران در دومین روز رقابت های انتخابی المپیک مقتدرانه عربستان سعودی را شکست داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی واترپلوی ایران در دومین روز رقابت های انتخابی المپیک به مصاف عربستان سعودی رفت. واترپلوئیست های ایران با ارائه یک بازی هماهنگ و تماشایی موفق شدند در تمامی لحظات این مسابقه برتر از حریف کار کنند. شاگردان الکساندر چیریچ در نهایت با نتیجه۱۸ بر۹ عربستان را شکست دهند.

تیم ملی واترپلوی ایران در نخستین روز رقابت ها مقابل ژاپن شکست خورده بود. در همین راستا ملی پوشان ایران باید فردا در سومین دیدار خوب مقابل چین به آب بزنند.

در دیگر بازی امروز دو تیم مدعی و قدرتمند قزاقستان و ژاپن مقابل هم به میدان رفتند که در نهایت این بازی پایاپای و تماشایی با نتیجه ۹ بر ۸ به سود ژاپنی ها تمام شد. بدین ترتیب تیم ملی ژاپن تا اینجا نصف راه المپیک را پیموده است.

در این دوره از رقابت های انتخابی المپیک تنها یک تیم جواز حضور در المپیک ریو ۲۰۱۶ را خواهد داشت.

لیست تیم ملی واترپلو برای اعزام به مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶:

کادر فنی:

الکساندر چیریچ (سرمربی) – وحید رضایی (مربی) – علی‌اکبر شیریجیان (آنالیزور) – سیروس طاهریان (مدیر فنی تیم‌های ملی)

 

بازیکنان:

سجاد عبدی – امید لطف پور –  سید محمدسعید میرمهدی – علی پیروزخواه  – امیرحسین خانی – امیر ریاحی – عطاالله برخوردی – امیر دهداری – حامد ملک خانبانان – سهیل رستمیان – پیمان اسدی – امین قویدل – ارشیا الماسی

 

برنامه ادامه مسابقات ایران:

۲۵-۲۹ آذر ۱۳۹۴

  • روز سوم (۲۷ آذر ۱۳۹۴): ایران – چین
  • روز چهارم (۲۸ آذر ۱۳۹۴): استراحت
  • روز پنجم (۲۹ آذر ۱۳۹۴) قزاقستان – ایران

 

هرگونه فعالیت در حوزه فدراسیون شنا تنها با ثبت اطلاعات در باشگاه هواداری امکان‌پذیر خواهد بود

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

هرگونه فعالیت در حوزه فدراسیون شنا تنها با ثبت اطلاعات در باشگاه هواداری امکان‌پذیر خواهد بود

بنا بر اطلاعیه فدراسیون شنا کلیه فعالیت های مرتبط با این فدراسیون منوط به ثبت نام در پرتال باشگاه هواداری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ این فدراسیون با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد از این پس تمامی فعالیت های مرتبط به رشته های شنا، شیرجه و واترپلوی ایران تنها با ثبت‌نام در پرتال اینترنتی باشگاه هواداری به آدرس Club.irsf.ir امکان‌پذیر است. این فعالیت ها و خدمات شامل شرکت در مسابقات باشگاهی، قهرمانی کشور، جشنواره‌ها، سمینارها، دوره‌های آموزشی و دریافت کارت‌های مربیگری و مدرسی و تأئیدیه از فدراسیون و سایر موارد مربوطه است.

بدیهی است از تاریخ ابلاغ این نامه هیچ‌گونه فعالیتی برای اعضاء بدون ثبت اطلاعات در پرتال باشگاه هواداری امکان‌پذیر نیست.

 

(لینک ورود به پرتال باشگاه هوادارن در وبسایت فدراسیون موجود است –  club.irsf.ir )

 

 

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

احتراماً، در راستای خدمت رسانی به جامعه فرهیخته و بزرگ ورزش‌های آبی و تشکیل بانک اطلاعات جهت توسعه و ترویج رشته‌های تحت پوشش در کشور به اطلاع عموم مسئولان، ورزشکاران، مربیان، داوران، مدرسان و پیشکسوتان می‌رساند
ارائه هرگونه خدمات و فعالیت اعم از شرکت در مسابقات باشگاهی، قهرمانی کشور، جشنواره‌ها، سمینارها، دوره‌های آموزشی و دریافت کارت‌های مربیگری و مدرسی و تأئیدیه از فدراسیون تنها با ثبت‌نام در پرتال اینترنتی باشگاه هواداری به آدرس Club.irsf.ir امکان‌پذیر خواهد بود.

بدیهی است از تاریخ ابلاغ این نامه هیچ‌گونه فعالیتی برای اعضاء بدون ثبت اطلاعات در پرتال باشگاه هواداری امکان‌پذیر نیست.

لازم بذکر است که دارندگان کارت هواداری و عضویت خانواده شنا، شیرجه و واترپلو از تسهیلات ویژه نظیر: تخفیف استفاده از اماکن ورزشی، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، خدمات بیمه‌ای و همچنین خدمات ویژه کارت بانک دی بهره‌مند خواهند شد.

جزییات طرح مذکور متعاقباً اعلام می‌شود.

 

شروع مرحله دوم لیگ شنا از فردا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

شروع مرحله دوم لیگ شنا از فردا

مرحله دوم سیزدهمین مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور (جام خلیج فارس) از فردا (پنج‎شنبه) به مدت دو روز در استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم رقابت های شنای قهرمانی باشگاه های کشور(سال ۱۳۹۴) با عنوان جام خلیج فارس پنجشنبه و جمعه  هفته جاری (۲۶ و ۲۷ آذر ۱۳۹۴) برگزار می شود. این دوره از مسابقات با حضور ۲۱۲ شناگر، ۱۱ تیم  و نزدیک به ۳۰ نفر کادر فنی و اجرایی از سراسر کشور برگزار می شود. در این مرحله ۴۸ شناگر بیشتر از مرحله نخست در مسابقات حضور دارند.

مرحله نخست این رقابت‌ها با صدرنشینی تیم سرزمین موج های آبی مشهد در رقابتی پایاپای با پاس قوامین به پایان رسید.  سرزمین موج های آبی با ۱۰۶۵ امتیاز اول شد و پس از آن پاس قوامین ۹۹۸ امتیاز کسب کرد و در این مرحله مقام دوم بسنده کرد. تیم مقاومت هم با ۹۰۶ امتیاز نخستین مرحله را با عنوان سومی به پایان رساند.

رقابت های امسال با حضور ۱۱ تیم و در چهار مرحله برگزار خواهد شد. برگزاری هر چهار مرحله در استخر قهرمانی آزادی تهران و در دو نوبت صبح و عصر پیش بینی شده است. طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات پس از پایان این دو مرحله مرحله سوم ۱۵و۱۶ بهمن و مرحله آخر هم ۱۳و۱۴ اسفند ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

بانک حکمت ایرانیان پاس قوامین، سرزمین موج‌های آبی مشهد، شقایق عطر، شهیدشوشتری آموزشگاه‌های نیشابور، شهید شهبازی زنجان، مقاومت موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت امیدیه و نفت تهران ۱۱ تیم حاضر در سیزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور هستند.

 

 

 

 


 

ماده های مرحله دوم سزدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور:

*پنجشنبه: صبح – ۲۶ آذر ۱۳۹۴

از ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰
۵۰متر کرال پشت
۲۰۰متر پروانه
۵۰متر آزاد
۲۰۰متر قورباغه
۴۰۰متر آزاد
۱۰۰×۴متر مختلط امدادی

*پنجشنبه:عصر – ۲۶ آذر ۱۳۹۴

از ساعت ۱۶ الی ۱۷:۳۰
۲۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر آزاد
۵۰متر قورباغه
۸۰۰متر آزاد
۴۰۰متر مختلط انفرادی

*جمعه: صبح  ۲۷ آذر ۱۳۹۴

از ساعت ۱۰ الی ۱۲
۲۰۰متر آزاد
۵۰متر پروانه
۱۰۰متر کرال پشت
۱۰۰متر قورباغه
۲۰۰×۴متر آزاد امدادی

۱۵۰۰متر آزاد

*جمعه: عصر  ۲۷ آذر ۱۳۹۴

از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰
۲۰۰متر مختلط انفرادی
۱۰۰متر پروانه

۱۵۰۰متر آزاد
۱۰۰×۴متر آزاد امدادی

 

 

تیم های برتر مسابقات در مرحله اول:

  1. سرزمین موج های آبی- ۱۰۶۵ امتیاز
  2. پاس قوامین- ۹۹۸ امتیاز
  3. مقاومت- ۹۰۶  امتیاز

 

نتایج کامل انفرادی و تیمی مرحله نخست :
نتایج کامل انفرادی: Results All Eventتیم های برتر: Team Result

 

رکورد های جدید ملی و رده های سنی شنا اعلام شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

رکورد های جدید ملی و رده های سنی شنا اعلام شد

کمیته شنای فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو رکوردهای جدید شناگران ایران در رده های سنی و ملی را تا پایان آبان ماه ۹۴ اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، کمیته شنا رکوردهای شناگران ایران را تا پایان آبان ماه سال جاری در ۲ بخش ملی و رده سنی (مسافت کوتاه و بلند)به شرح زیر اعلام کرد.

رکوردهای ملی:

رکورد ملیNational Record: (رکوردهای  مسافت کوتاه- ۲۵ متر)                                                                                              تا تاریخ : ۹۴/۰۸/۳۰

محـل وتـاریخ رکـورد استـان نـام و نـام خـانوادگی مــاده ردیف
مسابقات سرعتی کرواسی ۰۰٫۲۲٫۶۴ تهران محمد بیداریان ۵۰  مترآزاد ۱
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۰٫۴۹٫۱۰ تهران محمد بیداریان ۱۰۰ مترآزاد ۲
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۱:۴۹٫۱۹ تهران سعید ملکاآشتیانی ۲۰۰ مترآزاد ۳
رکوردگیری(رشت)اردیبهشت ۸۶ ۰۴:۱۱٫۹۹ تهران سعید ملکاآشتیانی ۴۰۰  مترآزاد ۴
مسایقات قهرمانی جهان قطر ۲۰۱۴ ۱۶:۴۰٫۷۶ فارس آرین علیایی ۱۵۰۰  مترآزاد ۵
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۰٫۲۷٫۷۸ اصفهان محمد علیرضائی دیزیچه ۵۰ متر  قورباغه ۶
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۱:۰۱٫۳۵ اصفهان محمد علیرضائی دیزیچه ۱۰۰ مترقورباغه ۷
مسابقات جام ولایت  مشهدمهرماه ۹۴  ۰۲:۱۸٫۲۲ خ.رضوی آریا نسیمی شاد ۲۰۰متر قورباغه ۸
مسایقات قهرمانی جهان قطر ۲۰۱۴ ۰۰٫۲۵٫۴۰ اصفهان جمال چاووشی فر ۵۰ متر پشت ۹
مسایقات قهرمانی جهان قطر ۲۰۱۴ ۰۰٫۵۵.۰۳ اصفهان جمال چاووشی فر ۱۰۰  مترپشت ۱۰
مسایقات قهرمانی جهان قطر ۲۰۱۴ ۰۲:۰۳٫۵۸ اصفهان جمال چاوشی فر ۲۰۰ مترپشت ۱۱
جهانی(استانبول) ۱۴/۱۲/۲۰۱۲ ۰۰٫۲۴٫۷۹ البرز افشین عسگری ۵۰  مترپروانه ۱۲
مسابقات جام ولایت  مشهدمهرماه ۹۴  ۰۰٫۵۴٫۶۳ آ.شرقی مهدی انصاری ۱۰۰ مترپروانه ۱۳
مسایقات قهرمانی جهان قطر ۲۰۱۴ ۰۲:۰۸٫۷۵ فارس آرین علیایی ۲۰۰ مترپروانه ۱۴
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۰٫۵۶٫۳۳ تهران سعید ملکاآشتیانی ۱۰۰ مترمختلط انفرادی ۱۵
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۲:۰۱٫۱۲ تهران سعید ملکاآشتیانی ۲۰۰ مترمختلط  انفرادی ۱۶
جهانی(دبی) ۲۵/۹/۸۹ ۰۴:۲۴٫۸۱ تهران سعید ملکاآشتیانی ۴۰۰ مترمختلط  انفرادی ۱۷
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۳:۱۷٫۸۱ تیم ملّی محمدبیداریان- اِمین نوشادی -پاشا وحدتی راد- سعیدآشتیانی ۱۰۰×۴ مترآزاد تیمی ۱۸
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۳:۴۳٫۹۳ تیم ملّی سعیدآشتیانی-محمدعلیرضایی- اِمین نوشادی- محمدبیداریان ۱۰۰×۴ مترمختلط  تیمی ۱۹
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۱:۴۰٫۰۲ تیم ملّی سعیدآشتیانی-محمدعلیرضایی    گامردیلانچیان-  محمدبیداریان ۵۰×۴ مترمختلط  تیمی ۲۰
بازیهای داخل سالن آسیا(ویتنام)۲۰۰۹ ۰۱:۲۹٫۹۰ تیم ملّی پاشا وحدتی راد- اِمین نوشادی- گامردیلانچیان-  محمدبیداریان ۵۰×۴ مترآزاد  تیمی ۲۱

رکورد ملی(National Record)(مسافت بلند- طول استخر: ۵۰ متر)                                                                                                            تا تاریخ : ۹۴/۰۸/۳۰

محـل وتـاریخ رکـورد استـان نـام و نـام خـانوادگی مــاده ردیف
قهرمانی جهان رم (ایتالیا) ۲۰۰۹ ۰۰:۲۳٫۲۱ خراسان پاشا وحدتی راد ۵۰ متر آزاد ۱
قهرمانی جهان رم (ایتالیا) ۲۰۰۹ ۰۰:۵۱٫۳۱ تهران محمد بیداریان ۱۰۰ متر آزاد ۲
قهرمانی جهان رم (ایتالیا) ۲۰۰۹ ۰۱:۵۳٫۳۲ تهران سعید ملکاآشتیانی ۲۰۰ متر آزاد ۳
قهرمانی جهان رم (ایتالیا) ۲۰۰۹ ۰۴:۰۳٫۶۹ تهران سعید ملکاآشتیانی ۴۰۰ متر آزاد ۴
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۲۸/۰۸/۰۷ ۰۸:۳۲٫۰۲ تهران سهیل ملکاآشتیانی ۸۰۰  متر آزاد ۵
مسابقات اوپن (مالزی) ۳۱/۲/۸۹ ۱۶:۲۹٫۳۰ تهران سامان سالاری ۱۵۰۰ متر آزاد ۶
مسابقات قهرمانی مجارستان ۱۳ /۴/۹۴ ۰۰:۲۶٫۳۶ تیم ملی جمال چاووشی فر ۵۰ متر کرال پشت ۷
جایزه بزرگ دبی ۱۶ /۱/۹۴ امارات ۰۰:۵۷٫۷۴ تیم ملی جمال چاووشی فر ۱۰۰ متر کرال پشت ۸
مسابقات بین المللی آبی دبی ۴/۲/ ۹۳ ۰۲:۰۶٫۳۵ فارس رهام پیروانی ۲۰۰ متر کرال پشت ۹
کاپ آزاد مالزی اردیبهشت ۹۱ ۰۰:۲۵٫۰۹ البرز افشین عسگری ۵۰ متر پروانه ۱۰
قهرمانی رده های سنی آسیا تایلند ۲۰۱۵-مهر۹۴ ۰۰:۵۵٫۴۸ تیم ملی مهدی انصاری ۱۰۰ متر پروانه ۱۱
مسابقات ساندرلند (انگلستان) ۲۴/۲/۸۸ ۰۲:۰۳٫۲۲ تیم ملی سیروس سعید ۲۰۰ متر پروانه ۱۲
بازیهای آسیایی گوانگژو (چین) ۲۳/۸/۸۹ ۰۰:۲۷٫۹۵ اصفهان محمد علیرضایی دیزیچه ۵۰ متر قورباغه ۱۳
قهرمانی کشور (کرواسی) جولای ۲۰۰۸ ۰۱:۰۲٫۹۸ اصفهان محمد علیرضایی دیزیچه ۱۰۰  متر قورباغه ۱۴
قهرمانی رده های سنی آسیا تایلند ۲۰۱۵-مهر۹۴ ۰۲:۱۸:۸۸ تیم ملی آریا نسیمی شاد ۲۰۰  متر قورباغه ۱۵
قهرمانی جهان رم (ایتالیا) ۲۰۸۸۰۹ ۰۲:۰۵٫۹۶ تهران سعید ملکاآشتیانی ۲۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۶
بازیهای آسیایی گوانگژو چین ۲۲/۸/۸۹ ۰۴:۳۶٫۸۵ تهران سعید ملکاآشتیانی ۴۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۷
قهرمانی جهان رم (ایتالیا) ۲۰۰۹ ۰۳:۲۶٫۳۸ تیم ملی سعید ملکاآشتیانی- پاشا وحدتی راد- محمد بیداریان- امین نوشادی ۱۰۰×۴ متر آزاد تیمی ۱۸
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۳۰/۰۸/۰۷ ۰۷:۴۴٫۹۳ تیم ملی سهیل ملکاآشتیانی- محمد بیداریان- امین نوشادی- سعید ملکآآشتیانی ۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی ۱۹

رکوردهای رده سنی: 

رده سنی: زیر ۱۵ سال-نوجوانان (رکوردهای مسافت کوتاه- ۲۵ متر)                                                                                   تا تاریخ : ۳۰/۰۸/۱۳۹۴

محـل وتـاریخ رکـورد استـان نـام و نـام خـانوادگی مــاده ردیف
جام آذربایجان شهریور ۹۴ ۰۰٫۲۵٫۷۴ البرز امیرمحمد عزیزی مقدم ۵۰  متر آزاد ۱
جام آذربایجان شهریور ۹۴ ۰۰٫۵۶٫۱۶ البرز امیرمحمد عزیزی مقدم ۱۰۰  متر آزاد ۲
المپیاددانش آموزی (زنجان)۲۷/۴/۸۹ ۰۲:۰۵٫۳۱ فارس آرین  علیایی ۲۰۰  متر آزاد ۳
رکوردگیری درجام ولایت مشهد مهر ۹۴ ۳۱:۲۵ کرمانشاه علی سراوند ۵۰   متر قورباغه ۴
مسابقات جام ولایت (مشهد )۲۰/۷/۹۳ ۱:۰۹:۱۵ کرمانشاه آرمان صیدی ۱۰۰  متر قورباغه ۵
مسابقات جام ولایت (مشهد )۲۰/۷/۹۳ ۰۲:۳۰:۹۴ کرمانشاه آرمان صیدی ۲۰۰  متر قورباغه ۶
رکوردگیری درجام ولایت مشهد مهر ۹۴ ۰۰٫۲۸٫۶۲ خراسان رضوی علی فتحی ۵۰ متر پشت ۷
رکوردگیری درجام ولایت مشهد مهر ۹۴ ۰۱:۰۲٫۶۶ خراسان رضوی علی فتحی ۱۰۰ مترپشت ۸
رکوردگیری درجام ولایت مشهد مهر ۹۴ ۰۲:۱۶٫۱۶ خراسان رضوی علی فتحی ۲۰۰  متر پشت ۹
فستیوال رومی قونیه ترکیه ۲/۲/۹۳ ۰۰٫۲۸٫۳۷ فارس پارسا حکمت اردکانی ۵۰  متر  پروانه ۱۰
رکوردگیری درجام ولایت مشهد مهر ۹۴ ۰۱:۰۴٫۰۶ خراسان رضوی جواد صدوقی ۱۰۰   متر پروانه ۱۱
جام آذربایجان شهریور ۹۴ ۰۲:۲۶٫۶۷ زنجان امیر سینا حسینلو ۲۰۰  متر  پروانه ۱۲
مسابقات جام ولایت (مشهد )۲۰/۷/۹۳ ۰۱:۰۶:۳۷ خراسان رضوی علی تاجیک ۱۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۳
المپیاددانش آموزی (زنجان)۲۶/۴/۸۹ ۰۲:۲۳٫۰۳ فارس آرین علیایی ۲۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۴
قهرمان کشور (آذرشهر)  ۱۵ /۶/۹۲ ۰۴:۰۲٫۹۷ خراسان رضوی امیر محمد سرابی- محمدصحافی-

امیر رضا علی اصغر زاده علی تاجیک

۱۰۰×۴  متر آزاد تیمی ۱۵
جام آذربایجان شهریور ۹۴ ۰۴:۲۰٫۲۵ منتخب علی فتحی-علی سراوند

امیرسینا حسین لو- امیرمحمد عزیزی مقدم

۱۰۰×۴  متر مختلط تیمی ۱۶

 

 

² رده سنی : ۱۷-۱۵ سال (مسافت بلند- طول استخر: ۵۰ متر)                                                                                                         تا تاریخ :۳۰/۰۸/۱۳۹۴

محـل وتـاریخ رکـورد استـان نـام و نـام خـانوادگی مــاده ردیف
بازیهای آسیایی جوانان (سنگاپور) ۱۵-۱۱/۸/۰۹ ۰۰:۲۴٫۲۷ تیم ملی احمدرضا جلالی ۵۰ متر آزاد ۱
مرحله چهارم لیگ شنای کشور اسفند ۹۳(نفر اول۴ *۱۰۰مترآزاد تیمی ) ۰۰:۵۳٫۳۵ تهران احسان شفائیان فرد ۱۰۰ متر آزاد ۲
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۲۷/۰۸/۰۷ ۰۱:۵۶٫۴۵ تیم ملی سامان سالاری ۲۰۰ متر آزاد ۳
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۳۰/۰۸/۰۷ ۰۴:۰۸٫۴۲ تیم ملی سامان سالاری ۴۰۰ متر آزاد ۴
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۲۷/۰۸/۰۷ ۰۸:۳۹٫۳۲ تیم ملی سامان سالاری ۸۰۰  متر آزاد ۵
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۲۹/۰۸/۰۷ ۱۶:۳۴٫۷۱ تیم ملی سامان سالاری ۱۵۰۰ متر آزاد ۶
مسابقات بین المللی دبی اردیبهشت ۹۳ ۰۰:۲۷٫۹۳ فارس رهام پیروانی ۵۰ متر کرال پشت ۷
المپیک نوجوانان نانجینگ ۲۰۱۴ ۰۰:۵۸٫۹۶ فارس رهام پیروانی ۱۰۰ متر کرال پشت ۸
مسابقات بین المللی دبی اردیبهشت ۹۳ ۰۲:۰۶٫۳۵ فارس رهام پیروانی ۲۰۰ متر کرال پشت ۹
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۱۱/۱۰/۱۱ ۰۰:۲۵٫۸۹ تیم ملی محمد ابوالرشید اژدری ۵۰ متر پروانه ۱۰
مرحله دوم لیگ شنای کشور (تهران) ۲/۱۰/۸۸ ۰۰:۵۷٫۴۴ فارس احمدرضا جلالی ۱۰۰ متر پروانه ۱۱
مسابقات کاپ (انگلستان) آگوست ۲۰۰۷ ۰۲:۰۷٫۳۷ تیم ملی سیروس سعید ۲۰۰ متر پروانه ۱۲
جایزه بزرگ دبی ۱۴ /۱/۹۴ امارات ۲۹٫۷۶ تیم ملی آریا نسیمی شاد ۵۰ متر قورباغه ۱۳
قهرمانی رده های سنی آسیا تایلند ۲۰۱۵-مهر۹۴ ۰۱:۰۴.۴۷ تیم ملی آریا نسیمی شاد ۱۰۰  متر قورباغه ۱۴
قهرمانی رده های سنی آسیا تایلند ۲۰۱۵-مهر۹۴ ۰۲:۱۸:۸۸ تیم ملی آریا نسیمی شاد ۲۰۰  متر قورباغه ۱۵
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران) ۲۰/۱۲/۸۸ ۰۲:۱۲٫۱۳ فارس احمدرضا جلالی ۲۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۶
مرحله دوم لیگ شنای کشور (تهران) ۰۱/۱۰/۸۸ ۰۴:۴۵٫۶۹ فارس احمدرضا جلالی ۴۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۷
بازیهای آسیایی جوانان (سنگاپور) ۱۵-۱۱/۸/۰۹ ۰۳:۳۸٫۳۲ تیم ملی احمدرضا جلالی- آروین مرادی- پویا جدیدی- پوریا مالدارقصری ۱۰۰×۴ متر آزاد تیمی ۱۸
رکوردگیری (تهران) ۲۱/۱۲/۸۸ ۰۸:۱۱٫۱۳ منتخب کشور احمدرضا جلالی- امیراصلان صالحیان-همایون حقیقی-پوریا مالدارقصری ۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی ۱۹
قهرمانی رده های سنی آسیا تایلند ۲۰۱۵-مهر۹۴ ۰۴:۰۱٫۱۵ تیم ملی سینا غلام پور-آریا نسیمی شاد فرازاکبری-بنیامین قره حسنلو ۱۰۰×۴ متر مختلط تیمی ۲۰

رده سنی : ۱۴-۱۳ سال (مسافت بلند- طول استخر: ۵۰ متر)                                                                                                         تا تاریخ : ۳۰/۰۸/۱۳۹۴

محـل وتـاریخ رکـورد استـان نـام و نـام خـانوادگی مــاده ردیف
قهرمانی رده های سنی آسیا تایلند ۲۰۱۵-مهر۹۴ ۰۰:۲۵٫۸۳ تیم ملی امیرمحمد عزیزی مقدم ۵۰ متر آزاد ۱
مرحله اول لیگ شنای آبان ۹۴ ۰۰:۵۶٫۳۰ اصفهان امیرمحمد عزیزی مقدم ۱۰۰ متر آزاد ۲
قهرمانی رده های سنی آسیا تایلند ۲۰۱۵-مهر۹۴ ۰۲:۰۳٫۳۸ تیم ملی امیرمحمد عزیزی مقدم ۲۰۰ متر آزاد ۳
مرحله اول لیگ شنای کشور (تهران) ۲۸/۹/۸۹ ۰۴:۲۸٫۳۸ فارس آرین علیایی ۴۰۰ متر آزاد ۴
مرحله سوم لیگ شنای کشور (تهران) ۳/۱۲/۸۹ ۰۹:۱۸٫۸۸ فارس آرین علیایی ۸۰۰  متر آزاد ۵
مرحله اول لیگ شنای کشور (تهران) ۲۹/۹/۸۹ ۱۷:۴۶٫۹۰ فارس آرین علیایی ۱۵۰۰ متر آزاد ۶
مرحله اول لیگ شنای آبان ۹۴ ۰۰:۲۹٫۱۴ تیم ملی امیرمحمد عزیزی مقدم ۵۰ متر کرال پشت ۷
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران) ۱۸/۱۲/۹۰ ۰۱:۰۳٫۵۳ فارس رهام پیروانی ۱۰۰ متر کرال پشت ۸
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۱۲/۱۰/۱۱ ۰۲:۱۶٫۲۳ تیم ملی رهام پیروانی ۲۰۰ متر کرال پشت ۹
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران)۱۵/۱۲/۹۳ ۰۰:۲۷٫۵۲ فارس پارسا حکمت اردکانی ۵۰ متر پروانه ۱۰
مسابقات جام فجرپارسیان شیراز بهمن ۹۳ ۰۱:۰۱٫۹۸ فارس پارسا حکمت اردکانی ۱۰۰ متر پروانه ۱۱
مرحله سوم لیگ شنا بهمن ۹۲ ۰۲:۲۲٫۸۲ خراسان امیررضا علی اصغرزاده ۲۰۰ متر پروانه ۱۲
مرحله دوم لیگ شنا بهمن ۹۲ ۰۰:۳۱٫۸۶ خراسان آریا نسیمی شاد ۵۰ متر قورباغه ۱۳
مرحله سوم لیگ شنا بهمن ۹۲ ۰۱:۰۸.۱۲ خراسان آریانسیمی شاد ۱۰۰  متر قورباغه ۱۴
مرحله سوم لیگ شنابهمن ۹۲ ۰۲:۲۷٫۶۱ خراسان آریانسیمی شاد ۲۰۰  متر قورباغه ۱۵
قهرمانی گروههای سنی آسیا (جاکارتا) ۱۱/۱۰/۱۱ ۰۲:۲۲٫۵۱ تیم ملی رهام پیروانی ۲۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۶
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران) ۱۴/۱۲/۸۶ ۰۵:۰۱٫۸۸ تهران پوریا مالدارقصری ۴۰۰ متر مختلط انفرادی ۱۷
رکوردگیری (جام فجرپارسیان شیراز) ۲۳/۱۱/۹۳ ۰۳:۵۴٫۰۰ منتخب کشور پارسا حکمت،علیرضا امینی زمردی،علی تاجیک،علیرضا یاوری ۱۰۰×۴ متر آزاد تیمی ۱۸
رکوردگیری (جام فجرپارسیان شیراز) ۲۴/۱۱/۹۳ ۰۸:۴۷٫۶۱ منتخب کشور علیرضا یاوری،صابرمعتمدی،علی تاجیک ،پارسا حکمت ۲۰۰×۴ متر آزاد تیمی ۱۹
رکوردگیری (جام فجرپارسیان شیراز) ۲۳/۱۱/۹۳ ۰۴:۱۶٫۵۹ منتخب کشور امیرمحمد عزیزی مقدم ،آرمان صیدی،پارساحکمت،علیرضایاوری ۱۰۰×۴ متر مختلط تیمی ۲۰

 

² رده سنی : ۱۲-۱۱ سال   (مسافت بلند- طول استخر: ۵۰ متر)                                                                                                         تا تاریخ : ۳۰/۰۸/۱۳۹۴

محـل وتـاریخ رکـورد استـان نـام و نـام خـانوادگی مــاده ردیف
مسابقات قهرمانی کشور بهمن ۹۱ (شیراز) ۰۰:۲۷٫۹۷ خراسان علی تاجیک ۵۰ متر آزاد ۱
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران) ۲۰/۱۲/۸۸ ۰۱:۰۲٫۱۴ اصفهان محمدعلی بهادری مطلق ۱۰۰ متر آزاد ۲
قهرمانی کشور (شیراز) ۵/۷/۸۹ ۰۲:۱۹٫۰۰ فارس آرین زارع ۲۰۰ متر آزاد ۳
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران) ۲۳/۱۱/۸۷ ۰۴:۵۳٫۱۲ فارس آرین علیایی ۴۰۰ متر آزاد ۴
رکوردگیری اسفند ۹۱ (تهران) ۰۰:۳۲٫۷۳ فارس پارسا حکمت ۵۰ متر کرال پشت ۵
قهرمانی کشور (شیراز) ۹/۷/۸۸ ۰۰:۳۳٫۱۵ فارس رهام پیروانی ۵۰ متر کرال پشت ۶
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران) ۲۰/۱۲/۸۸ ۰۱:۰۹٫۴۲ فارس رهام پیروانی ۱۰۰ متر کرال پشت ۷
رکوردگیری (تهران) ۲۱/۱۲/۸۸ ۰۲:۲۹٫۱۶ فارس رهام پیروانی ۲۰۰ متر کرال پشت ۸
رکوردگیری اسفند ۹۱ (تهران) ۰۰:۳۰٫۰۶ فارس پارسا حکمت ۵۰ متر پروانه ۹
مرحله چهارم لیگ شنای کشور (تهران) ۱۹/۱۲/۸۸ ۰۱:۰۸٫۱۱ فارس رهام پیروانی ۱۰۰ متر پروانه ۱۰
مسابقات قهرمانی کشور شیراز بهمن ۹۱ ۰۰:۳۴٫۳۹ خراسان علی تاجیک ۵۰ متر قورباغه ۱۱
مسابقات قهرمانی کشور شیراز بهمن ۹۱ ۱:۱۷٫۵۸ خراسان علی تاجیک ۱۰۰  متر قورباغه ۱۲
قهرمانی کشور تهران ۱۶/۱۱/۹۰ ۰۲:۴۹٫۳۲ خراسان آریا نسیمی شاد ۲۰۰  متر قورباغه ۱۳
قهرمانی کشور (شیراز) ۵/۷/۸۹ ۰۲:۳۵٫۴۷ فارس علی محمد کرمی ابوالوردی ۲۰۰ متر مختلط تیمی ۱۴
رکوردگیری (جام فجرپارسیان شیراز) ۲۴/۱۱/۹۳ ۰۴:۱۸٫۳۶ منتخب کشور سهند غلامی،امیرحسین سمنگانی،علیرضا ملکی ،متین سهران ۱۰۰×۴ متر آزاد تیمی ۱۵
مسابقات قهرمانی کشور بهمن ۹۱ (شیراز) ۰۴:۴۸٫۴۳ منتخب کشور امیرمحمد عزیزی مقدم- علی تاجیک- پارسا حکمت- علیرضا امین زمردی ۱۰۰×۴ متر مختلط تیمی ۱۶