درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان
سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

خراسان رضوی با فعال سازی شهرستان های خود حضور پررنگی در قایقرانی داشته باشد

اخبار قایقرانیرئیس فدراسیون قایقرانی در مجمع انتخاباتی هیات خراسان رضوی:

خراسان رضوی با فعال سازی شهرستان های خود حضور پررنگی در قایقرانی داشته باشد

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: خراسان رضوی با فعال سازی شهرستان‌های خود می‌تواند حضور پر رنگی در قایقرانی داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، غلامرضا امینی در مجمع انتخاباتی هیئت قایقرانی خراسان رضوی اظهار کرد: فدراسیون قایقرانی در قالب 3 فدراسیون جهانی فعالیت می کند و از رشته‌های پرمدال می‌باشد و با حمایت کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در مسابقات مختلف حضور دارد.
وی افزود: در بازی‌های آسیایی اینچئون ما یکی از پرمدال ترین فدراسیون ها بودیم و در اکثر مسابقات از پرتعدادترین کاروان‌های ورزشی کشورمان هستیم. در این رشته استعداد‌های خوبی در خراسان رضوی وجود دارد امیدوارم با حمایت مدیران استانی ورزشکاران مستعد این رشته را شناسایی و به اردو‌های مختلف آماده سازی دعوت کنیم.
امینی خاطرنشان کرد: مدیران ورزشی توجه خوبی به این رشته دارند، خوشبختانه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی یکی از مشکلات دیرینه این استان در این رشته را قبل از آغاز مجمع برطرف کردند و شرایط تمرینی مناسب این رشته را در اطراف مشهد به این رشته تخصیص دادند.
رئیس فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: خراسان رضوی حضور خوبی در مسابقات مختلف دارد، می‌توانیم بگوییم قدرت اول کانوپولو بانوان در کشور در استان خراسان رضوی بود و انتظار داریم در آینده نیز با تلاش بیشتر جایگاه خود را حفظ کنند.
وی خاطرنشان کرد: جزء محدود رشته‌هایی هستیم که بانوانمان مشکلی ندارند و با رعایت کامل شئونات اسلامی در مسابقات مختلف حضور پیدا می‌کنند.
امینی در پایان گفت: ما ورزشکاران بسیار زیادی در شهرستان های کوچک داریم که به تیم های ملی راه یافته اند و از مدیران استان ها انتظار می رود که تنها به مرکز استان اکتفا نکنند. استان خراسان رضوی هم ظرفیت‌های بسیاری دارد و نباید فقط به توجه ها به مشهد معطوف شود.

دریاچه آزادی میزبان تیم ملی آبهای آرام آقایان خواهد بود

اخبار قایقرانی


به منظور برپایی دومین مرحله اردوی آمادگی؛

دریاچه آزادی میزبان تیم ملی آبهای آرام آقایان خواهد بود

تیم ملی آبهای آرام آقایان رده سنی بزرگسالان دومین مرحله اردوی آمادگی خود را به میزبانی دریاچه آزادی از 2 بهمن ماه آغاز می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دومین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام آقایان رده سنی بزرگسالان به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان و قهرمانی آسیای 2017 از 2 بهمن ماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار خواهد شد.
این مرحله از اردو تا 23 بهمن ماه ادامه پیدا خواهد کرد.
اردوی تیم ملی آبهای آرام آقایان بزرگسالان در بخش کایاک و کانو برگزار می شود.
علیرضا محمدی مدیر تیم های ملی آبهای آرام، ایرج اقلیمی سرمربی کایاک، حسین ملکی مربی کایاک و الیاس اقلیمی سرمربی کانوکانادایی کادر فنی تیم ملی در این اردو هستند.
فرزین اسدی از مازندران، علی آقامیرزایی، صادق زمانی، پیمان قویدل، علیرضا فرمانده و محمد گلپیرا از گیلان، بابک دربان، علیرضا جهان نما، پوریا شریفی، علی مولایی و میثم فتاحی از تهران، محمدطاهر افشار و هادی جعفری از کرمانشاه، علیرضا علیمحمدی از البرز و مجید جواهری از خراسان رضوی در بخش کایاک و شاهو ناصری از کردستان، کیا اسکندانی، دامون صادقی و معراج محمدزاده از تهران، علی اجاقی از کرمانشاه، عادل مجللی از گلستان و سهیل نوروزنژاد، مهرداد دانیالی و علیرضا حسینی از گیلان در بخش کانوکانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

 

علیرضا ارزانی ممقانی به عنوان رئیس هیات قایقرانی خراسان رضوی انتخاب شد

اخبار قایقرانی


با برگزاری مجمع انتخاباتی با حضور رئیس فدراسیون؛

علیرضا ارزانی ممقانی به عنوان رئیس هیات قایقرانی خراسان رضوی انتخاب شد

در پی برگزاری مجمع انتخاباتی با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی، علیرضا ارزانی ممقانی به عنوان رئیس هیات قایقرانی استان خراسان رضوی انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مجمع انتخاباتی هیات قایقرانی استان خراسان رضوی صبح امروز 29 دی ماه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد. در این مجمع که با حضور غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی به عنوان رئیس مجمع و کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان انجام شد، 4 نفر به عنوان کاندید ریاست هیات قایقرانی خراسان رضوی حضور داشتند.
در پایان مجمع با رای اعضاء، علیرضا ارزانی ممقانی با کسب 12 رای از 17 رای ممکن به عنوان رئیس هیات قایقرانی استان خراسان رضوی برای مدت 4 سال انتخاب شد.

 

اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ آقایان برگزار می شود

اخبار قایقرانی


به منظور حضور در بازیهای آسیایی ساحلی؛

اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ آقایان برگزار می شود

اولین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ به منظور حضور موفق در بازیهای آسیایی ساحلی 2016 از 4 بهمن ماه در دریاچه زریبار مریوان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، بازیهای آسیایی ساحلی 3 تا 12 مهرماه سال 95 در ویتنام برگزار می شود و تیم ملی روئینگ کشورمان برای اولین بار در این رقابت ها شرکت خواهد کرد. به همین منظور فدراسیون قایقرانی با تشکیل تیمی با هدف شرکت در این مسابقات، به دنبال حضور درخشان در بازیهای آسیایی ساحلی است.
بر این اساس اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ آقایان به منظور حضور موفق در بازیهای آسیایی ساحلی از 4 بهمن ماه به میزبانی دریاچه زریبار شهر مریوان استان کردستان آغاز خواهد شد.
محمد باقری ساراجوق از آذربایجان غربی، خشایار عباس آبادی و حمیدرضا رضوانی از تهران، سیدمجتبی شجاعی از زنجان و امیر رهنمای رونقی از گیلان نفرات دعوت شده به این اردو هستند که تحت نظر طاهر کبوتری تمرینات خود را انجام خواهند داد.

تیم ملی معلولین آبهای آرام به آب می زند

اخبار قایقرانی


در آغاز هشتمین مرحله اردوی آمادگی؛

تیم ملی معلولین آبهای آرام به آب می زند

هشتمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی معلولین آبهای آرام از 2 بهمن ماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی معلولین آبهای آرام کشورمان که خود را برای حضور موفق در مسابقات انتخابی پارالمپیک آماده می کند با حضور 4 قایقران به تمرینات خود ادامه می دهند. به همین منظور این تیم در آغاز هشتمین مرحله اردوی آمادگی از 2 بهمن ماه در دریاچه آزادی به آب می زند.
مسعود مهدوی نیا سرمربی تیم ملی معلولین آبهای آرام است و اسلام جاهدی از هرمزگان، نادر عیوضی از گیلان، اکبر طهماسبی از تهران و شهلا بهروزی راد از کرمانشاه به این مرحله از اردو دعوت شده اند.

 

عبیری: خدا را شکر یکبار هم شیطان گولم نزد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

عبیری: خدا را شکر یکبار هم شیطان گولم نزد

اولین همایش ملی حقوق ورزش با تجلیل از افراد برجسته حقوقی ورزش کشور وعلی اصغر عبیری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، اولین همایش ملی حقوق ورزشی با هدف مبارزه با فساد در همه حوزه های ورزشی در حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان عالی رتبه این وزارتخانه برگزار شد.

در این مراسم علی اصغر عبیری که ساختمان سابق فدراسیون دوچرخه سواری را که پیش از این به عنوان امانت در اختیار داشت به صاحبان اصلی این امارت بازگرداند تا همین موضوع باعث شود از وی به عنوان یکی از خدمتگزاران شاخص ورزش با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل به عمل آید.

عبیری کارمند و مسئول تشریفات فدراسیون شنا ضمن تشکر از برگزاری این مراسم از سوی ورزش گفت: ۴۵ سال است که در ورزش این کشور حضور دارم در این مدت با توجه به مسئولیت هایی که برای اعزام ورزشکاران در همه حوزه های ورزشی داشتم سالانه بالغ بر ۶ میلیون دلار اعتبار ارزی از سوی بانک مرکزی برای آنها دریافت کردم اما خدا را شکر می کنم که در این مدت حتی یکبار هم نشد که شیطان مرا از راه به در کند یا اینکه دزدی اموال بیت المال را سرقت کند که من سرافکنده باشم.

وی ادامه داد: همین که تا کنون توانستم امانتدار خوبی برای اهالی ورزش باشم برایم باعث خوشحالی است و زمانی هم که از من خواسته شد تا ساختمان قدیمی فدراسیون دوچرخه سواری را به وزارت ورزش بازگردانم با کمال میل این کار را انجام داده و سند را به نام صاحبان اصلی زدم.

وی افزود: خوشبختانه وزارت ورزش مراسم بسیار خوبی را برای تجلیل از افرادی که سال ها خدمت گذار ورزش بوده و حق را به حق دار رساندند تدارک دید و از آنها با اهدای لوح و تندیس تجلیل کرد البته من با توجه به اینکه بازنشسته هستم توقع داشتم وزارتخانه به جای این لوح و تندیس کمی به وضعیت مالی ما رسیدگی می کرد.

عبیری گفت: سال ها به عنوان کارپرداز و مدیر تدارکات یا امور تشریفات در فدراسیون های مختلف مشغول به فعالیت بودم و اکنون هم که بازنشسته شدم همچنان تلاش می کنم وظایف محوله را به بهترین نحو ممکن انجام دهم و امیدوارم بتوانم باعث خشنودی خدا و خلق او باشم.

 

بنا بر این گزارش عبیری پس از چند دهه ساختمانی را که زمانی سازمان تربیت بدنی به امانت به نامش زده بود و دیگر کسی سراغی از آن نمی گرفت را به مجموعه ورزش کشور پس داد. در همین راستا روز گذشته طی مراسمی دکتر محمود گودرزی با تقدیم لوح سپاس از وی قدردانی کرد.

برگزاری مسابقات شنا گروه‌های سنی پایه در قزوین

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا گروه‌های سنی پایه در قزوین

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین گفت: مسابقات شنا در گروه‌های سنی پایه همزمان با ایام‌الله دهه فجر در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از خبرگزاری فارس  در قزوین، ورزش شنا از جمله ورزش‌های سالم و مفرحی است که دارای رشته‌های مختلفی همچون شنای قورباغه، پروانه، کرال پشت، کرال سینه، شنای سگی، سوزنی، زیرآبی و شنای پهلو است.

این رشته ورزشی دارای انواع مسابقات مختلفی همچون شنای امدادی، استقامت، مختلط و شنای آزاد است که در این خصوص هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین توانسته‌ مدال‌های رنگارنگی کسب کرده و در مسابقات آسیایی نیز مقام‌های زیادی را از آن خود کند.

هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین با برگزاری کلاس‌های بازآموزی و مربیگری توانسته مربیانی مجرب در این خصوص تربیت کند که امروز نیز شاهد فعالیت آنان در عرصه ورزش شنا هستیم.

این در حالی است که این هیئت همچنین با مشکلاتی نیز گریبان‌گیر است که با وجود قهرمانانی در این رشته با آن دست و پنجه نرم می‌کند.

از این رو با محمد داوودی رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان قزوین گفت‌وگوی تفصیلی ترتیب داده شده که از منظرتان می‌گذرد.

*با توجه به قهرمانی شناگران قزوینی، مکانی مناسبی برای تمرین در اختیار دارید؟

ابتدای سال جاری با توجه به جابه‌جایی که از استخر شهید رجایی به استخر شهدای غواص داشته‌ایم، در این مقطع دو ماه ورزشکاران بدون مکان ورزشی بودند و استخری برای شنا در اختیار نداشتند و این زمان، زمان خیلی زیادی برای ورزش در سطح قهرمانی است.

با تمام اوصاف هم و غم هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین این بود که مکانی را فراهم کند تا با هماهنگی و دستور مدیرکل ورزش و امور جوانان این استان ورزشکاران شنا یک ساعت‌هایی در استخر شهدای غواص تمریناتشان را انجام دهند که این تمرینات آغاز شد.

*اقدامات هیئت شنا، شیرجه و واترپلو قزوین در ۹ ماه نخست سال جاری به چه صورت بوده است؟

طی این مدت هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین زیرساخت‌هایی از قبیل مدارس شنا را داشت که در این راستا کارشناسان و دست‌اندرکاران آن زحمات زیادی برای به ثمر رساندن مدارس شنا که نتایج قهرمانانی آن امروز وجود دارد، کشیده‌اند.

از ابتدای بهمن ماه سال ۹۳ تا ابتدای سال جاری یک دوره مسابقات بین‌المللی در امارات انجام شد، انتخابات مسابقات جهانی کازان روسیه بود که این انتخابی یک رنکینگ جهانی داشت.

*تیم شنا، شیرجه و واترپلو قزوین متشکل از چند ورزشکار اعزامی به مسابقات جهانی کازان روسیه بوده است؟

این تیم متشکل از هفت ورزشکار و یک سرپرست و دو مربی بود که به مسابقات جهانی کازان روسیه اعزام شدند و این مسابقات هشتم تا شانزدهم فروردین ماه سال جاری در کشور امارات برگزار شد.

*آیا تیم شنا، شیرجه و واترپلو قزوین در مسابقات جهانی شرکت داشته است؟

بله، تیم شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی کازان روسیه شرکت داشتند که نفرات اعزامی این تیم آقایان محمدمهیار نکونام، علیرضا پوربابا، محمدحسن میزانی، آریا خیابانی، عرفان هدایتی، آرین قلعه‌نویی، علی و امیر مالمیرچگینی بودند و مربیان این تیم نیز اویس زرآبادی و سیدحامد سیاهپوش به سرپرستی علی شهروان‌مهر بود.

*انگیزه‌‌ ورزشکاران در خصوص ورزش شنا به چه صورت است؟

انگیزه‌‌ای بسیار جدی در بدنه تیم ایجاد شد و ورزشکاران با انگیزه داشتند تمریناتشان را انجام می‌دادند ولی با کم شدن تمرین ساعات ورزشکاران در استخر شهدای غواص مواجه شدیم و این موارد با تصمیمات مسئولان اتفاق افتاد.

*مسابقات سال جاری هیئت شنا، شیرجه و واترپلو قزوین در چه رده‌ای و در کجا برگزار شد؟

مسابقات سال جاری اعم از مسابقات جام زنده‌رود اصفهان، جام آذربایجان و مسابقات آموزشگاه‌های کشور را در گروه سنی ۱۳، ۱۴ سال داشتیم که مقام دوم کشور را در مرداد ماه و مقام سوم کشور را در شهریور ماه سال جاری کسب کردیم.

در مسابقات آموزشگاه‌ها که در خراسان رضوی شهریور ماه سال جاری نیز برگزار شد، مقام سوم را توانستیم از آن خود کنیم.

در ۹ ماه نخست سال جاری نیز چهار نفر دعوت شده به اردوی تیم ملی شنا، چهار نفر دعوت شده به تیم اردوی ملی واترپلو داشتیم.

در مسابقات جشنواره شنا و سلامت که در دو بخش بانوان و آقایان صورت گرفت، حمیدرضا تقوی دروازه‌بان تیم واترپلو در سال ۹۲ نایب قهرمان آسیا شد.

*تاکنون کلاس‌های مربیگری شنا ویژه بانوان و آقایان در استان قزوین برگزار شده است؟

کلاس‌های مربیگری شنا ویژه بانوان و آقایان در شهر قزوین، تاکستان و بویین‌زهرا از سوی مدرسان هیئت شنای استان قزوین که مدرسان فدراسیون نیز هستند، برگزار شد.

*آیا مربی اعزامی در این خصوص داشته‌اید؟

بله، مربی منتخب برای کلینیک پرورش مربیان ملی در اصفهان برای تشکیل باشگاه‌های شنا و کسانی که باشگاه شنا دارند، اعزام شد که در این راستا به درخواست فدراسیون، اویس زرآبادی‌ از استان قزوین را در آذر ماه سال جاری اعزام کردیم.

*در حال حاضر فعالیت مدارس شنای قزوین به چه صورت است؟

هم اکنون مدارس شنا در استان قزوین فعال بوده که نتایج خوبی را در این راستا شاهد هستیم.

*دوره‌های بازآموزی از سوی هیئت شنا، شیرجه و واترپلو قزوین با چه هدفی برگزار می‌شود؟

پنج دوره بازآموزی در دو بخش آقایان و بانوان در سال جاری صورت گرفت که در این راستا تمام مربیان باید دوره بازآموزی را گذرانده باشند چراکه پروانه و مجوز فعالیت با امضای هیئت و فدراسیون، یکسان‌سازی و به روز بودن آموزشی و بازرسی از استخرهای بانوان و آقایان از وظایف هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین است.

هیئت شنا، شیرجه و واترپلو این استان کلاس‌های بازآموزی را به صورت دوره‌ای و با تعامل مدیران، انجام تذکرات و امنیت بحث آموزش برگزار می‌کند.

*تاکنون مدالی در مسابقات شنای دختران کسب کرده‌اید؟

در مسابقات شنای بسیج دختران هیئت شنای استان قزوین کسب مقام نخست در سمنان و در گروه پسران، مقام پنجم را در تهران کسب کردیم.

*از مشکلات هیئت شنا، شیرجه و واترپلو  قزوین بیان کنید؟

این هیئت با توجه به مشکلاتی که دارد اما دامنه فعالیت آن بسیار قوی است؛ نبود فضای ورزش و استخر، نبود امکانات رسانه‌ای در اطلاع‌رسانی یکی دیگر از مشکلات این هیئت است که امیدواریم با همت مسئولان و فدراسیون شنا برای سال آتی رفع شود.

*مهم‌ترین اقدام هیئت شنا، شیرجه و واترپلو قزوین چیست؟

کار هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین نظارت بر هیئت شهرستان بوده و امید است اعضای تیم شنا با انسجام بتوانند بیش از پیش به فعالیت خود ادامه داده و موفق باشند.

*چه اقداماتی در برگزاری کلاس‌های مربیگری برای بانوان صورت گرفته است؟

یک دوره برگزاری مربیگری درجه سه برادران مهر ماه و بانوان در تیرماه سال جاری در هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین صورت گرفت و در این خصوص نیز ۲۳ دی ماه سال جاری کلاس مربیگری درجه سه بانوان نیز برگزار شد.

در این خصوص مجوز برای کلاس مربیگری درجه سه برای شهرستان البرز در نظر گرفته شده که در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

* از اقداماتی که برای ایام‌الله دهه فجر برنامه‌ریزی شده است، بگویید.

کلاس‌های مربیگری در اواخر بهمن ماه سال جاری در بخش آقایان برگزار می‌شود و به مناسبت ایام‌الله دهه فجر نیز مسابقات شنا در گروه‌های سنی پایه در یکی از شهرستان‌های استان قزوین که استخرهایشان فعال هستند، برگزار می‌شود.

هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین در نظر دارد با فراخوان، استعدادیابی و با همت این هیئت کارشناسان و مربیانی را مجدد فعال کند، امیدواریم در سال آتی با حمایت اداره کل ورزش و امور جوانان استان قزوین برنامه‌های مدون و جامعی را داشته باشیم.

*هیئت شنا، شیرجه و واترپلو قزوین در بحث استعدادیابی دانش‌آموزان چگونه عمل کرده است؟

دانش‌آموزان با حضور در استخرهای این استان با ورزش شنا آشنا می‌شوند و استعدادیابی نیز از این طریق صورت می‌گیرد و در مدارس استان قزوین طرحی با مدیران در سطح استخرها انجام شده که در این خصوص نیز برای آموزش آنان مربی از سوی هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین اعزام می‌شود.

پس از سنجش و استعدادیابی، نفرات انتخاب شده از سوی هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان قزوین برای حضور در تمرینات ویژه مبتدیان هیئت دعوت می‌شوند و دوره‌ آموزشی خود را به مدت سه ماه زیر نظر مربیان پشت سر می‌گذرانند و پس از طی این مراحل می‌شود از آنان برای مسابقات بهره‌مند شد.

********************

گفت‌وگو از کبری مردعلی

********************

23 مربی در آزمون بین المللی و 13 مربی در آزمون ارتقاء دانش شرکت کردند

اخبار قایقرانیدر پایان دوره مربیگری بین المللی آبهای آرام؛

23 مربی در آزمون بین المللی و 13 مربی در آزمون ارتقاء دانش شرکت کردند

در پایان 3 روز دوره مربیگری بین المللی آبهای آرام 23 مربی در آزمون بین المللی و 13 مربی در آزمون ارتقاء دانش شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دوره مربیگری بین المللی آبهای آرام 25 تا 27 دی ماه تحت نظر جابا سانتو مدرس فدراسیون جهانی قایقرانی در سالن کنفرانس استادیوم یکصدهزارنفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. در پایان این دوره شرکت کنندگان به منظور دریافت گواهینامه مربیگری خود آزمون دادند.
23 مربی در کلاس مربیگری پیشرفته بین المللی آبهای آرام حضور داشتند. علیرضا محمدی، حمید قهرمانی، هرمز فتحی نیا، سهیل مرادپور، عباس صیادی، زهرا حقیقی و سکینه مرادی از گیلان، حسین سینکائی، اروند درویش و اسراء جلیلیان از مازندران، سجاد غریبی از بوشهر، هادی قاضی عسگر و کتایون اشرف از اصفهان، هومن صارمیان از لرستان، عبدالرضا دغاغله از خوزستان، مهدی صمدی از همدان، طاهر باوانی از کردستان، فرحناز امیرشقاقی، سیما عروجی، فاطمه توکلی و پریسا مقدم از تهران، هما نجیبی از هرمزگان و افسانه سپهری از کرمانشاه نفرات این بخش هستند.
13 مربی نیز در بخش ارتقاء دانش در آزمون مربیگری پایان دوره شرکت کردند. وحید چراغی و مهدی شاه ویسی از کرمانشاه، ارشید ناصری و ساسان متین از کردستان، مهدی بحری پور از آذربایجان شرقی، امیر رشیدی، مهرداد شاهمردی، میثم قدرتی، سمیه منفرد و گلرخ سوهانی از تهران، هادی کللی از بوشهر، سعید روغنی از خوزستان و محبوبه رنجبر از گیلان نیز در این بخش حضور داشتند.
نتایج این دوره و اسامی نفرات موفق به کسب مدارک مربیگری پس از بررسی مدرس دوره از سوی کمیته آموزش فدراسیون قایقرانی اعلام خواهد شد.

 

دانشگاه آزاد با پیروزی بر نوفلاح ۱۶ امتیازی شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

دانشگاه آزاد با پیروزی بر نوفلاح 16 امتیازی شد

دانشگاه آزاد اسلامی با پیروزی ۱۵ بر ۸ مقابل نوفلاح تهران در دیدار معوقه هفته نخست دور برگشت لیگ برتر واترپلو، ۱۶ امتیازی شد و اختلافش را با نزاجا به چهار امتیاز رساند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته چهارم و ماقبل پایانی دور برگشت لیگ برتر واترپلو در حالی جمعه (۲۵ دی ۱۳۹۴) به پایان رسید که سه دیدار در هفته‌های اول و چهارم به تعویق افتاده بود. در همین چارچوب عصر امروز (دوشنبه) در استخر ۹دی مجموعه ورزشی شیرودی دانشگاه آزاد اسلامی میزبان نوفلاح تهران بود. این دیدار مقرر بود در هفته نخست دور برگشت برگزار شود. دانشگاهی ها که چند روز پیش صدر جدول را از نیروی زمینی گرفته بودند در این مسابقه کار سختی نداشتند و  ۱۵ بر ۸ مقابل حریف خود به برتری دست یافتند. با این حساب دانشگاه ازاد اسلامی  ۱۶ امتیازی شد و اختلاف خود را با نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌اش (نزاجا) به عدد چهار رساند.

در ادامه این مسابقات جمعه (دوم بهمن ۱۳۹۴) سه دیدار در شهرهای اصفهان، گچساران و تهران برگزار می‌شود. طبق برنامه سپاهان و نفت و گاز گچساران میزبان نوفلاح و دانشگاه آزاد اسلامی هستند و در مهم ترین بازی نیروی زمینی ارتش از نفت امیدیه پذیرایی خواهد کرد.

 

فدراسیون قایقرانی مجارستان و هیات قایقرانی اصفهان توافقنامه امضاء کردند

اخبار قایقرانیدر سفر مسئولان فدراسیون قایقرانی مجارستان به اصفهان؛

فدراسیون قایقرانی مجارستان و هیات قایقرانی اصفهان توافقنامه امضاء کردند

فدراسیون قایقرانی مجارستان و هیات قایقرانی استان اصفهان توافقنامه ای در خصوص انجام همکاری های مشترک امضاء کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، گابور اشمیت و جابا هوتنر دبیر کل فدراسیون و سرمربی تیم ملی آبهای آرام مجارستان روز گذشته 27 دی ماه به منظور بازدید از شهر و امکانات قایقرانی به اصفهان سفر کردند. در این سفر مسئولان فدراسیون قایقرانی مجارستان با مسئولان هیات قایقرانی و باشگاه قایقرانی اصفهان دیدار کردند. در این دیدار توافقنامه ای در خصوص انجام همکاری های مشترک فدراسیون قایقرانی مجارستان، هیات قایقرانی اصفهان و باشگاه قایقرانی اصفهان امضاء شد.
در این توافقنامه برگزاری کمپ های تمرینی مشترک، تبادل دانش فنی و تبادل مربی و ورزشکار در دستور کار قرار گرفت.