درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

با برگزاری رقابت های دور مقدماتی مسافت 1000 متر در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان آغاز شد

اخبار قایقرانی



با برگزاری رقابت های دور مقدماتی مسافت 1000 متر در دریاچه آزادی؛ مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان آغاز شد

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان با برگزاری رقابت ها در دور مقدماتی و نیمه نهایی مسافت 1000 متر صبح امروز 28 آذر ماه به میزبانی دریاچه آزادی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی آبهای آرام مردان طی 2 روز به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود. روز نخست این رقابت ها صبح امروز با برگزاری رقابت های مقدماتی و نیمه نهایی کایاک و کانو یکنفره 1000 متر آغاز شد.
در دور مقدماتی کایاک یکنفره 1000 متر گروه اول علی آقامیرزایی از گیلان اول، سینا زهرایی از تهران دوم و کسری اشرفی از کردستان سوم شد، در گروه دوم احمدرضا طالبیان از اصفهان، پیمان قویدل از از گیلان و مهرشاد شریفی از مازندران به ترتیب اول تا سوم شدند، در گروه سوم طاهر افشار از کرمانشاه اول، صادق زمانی از گیلان دوم و علیرضا جهان نما از تهران سوم شد و در گروه چهارم امید احمدی از زنجان در جایگاه اول قرار گرفت، علی مولایی از تهران دوم شد و امیر آقامیرزایی از گیلان سوم شد.
در دور مقدماتی کانوکانادایی یکنفره 1000 متر گروه اول نبی رضایی از مازندران، زانا ساعدی از کردستان دوم و سلیم فخری از بوشهر سوم شد و در گروه دوم شاهو ناصری از کردستان اول، علی الماسی ار همدان دوم و عبدالرحمان بنی تمیم از بوشهر سوم شد.
در ادامه رقابت ها، مسابقات دور نیمه نهایی کایاک و کانوی یکنفره 1000 متر برگزار شد.
در دور نیمه نهایی کایاک یکنفره 1000 متر گروه اول علی آقامیرزایی، پیمان قویدل و صادق زمانی از گیلان اول تا سوم شدند، در گروه دوم احمدرضا طالبیان از اصفهان اول، علیرضا جهان نما و علی مولایی از تهران دوم و سوم شدند و در گروه سوم امید احمدی از زنجان اول، طاهر افشار از کرمانشاه دوم و مهرشاد شریفی از مازندران سوم شد.
در دور نیمه نهایی کانوکانادایی یکنفره 1000 متر عبدالله مشایخ از مازندران، مهرداد دانیالی از گیلان و یاسین قمری از همدان به ترتیب اول تا سوم شدند.
این رقابت ها بعد از ظهر امروز با برگزاری مسابقات فینال مسافت 1000 متر و صبح فردا با برگزاری رقابت های 200 متر ادامه پیدا خواهد کرد.

 

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.