درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

اسامی قبول شدگان دوره‌های مربیگری درجه ۳ شنا آقایان و بانوان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

اسامی قبول شدگان دوره‌های مربیگری درجه 3 شنا آقایان و بانوان

اسامی قبول شدگان دوره‌های مربیگری درجه ۳ شنا بانوان و آقایان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان دوره‌های مربیگری درجه ۳ شنا ویژه آقایان و بانوان که در تیر ماه سال ۱۳۹۷ زیر نظر فدراسیون شنا برگزار شد را اعلام کرد. بر این اساس اسامی قبول شدگانی که دوره‌های خود را زیر نظر مدرسان فدراسیون سپیده لطیفی، مریم وطن دوست و علیرضا ایزدی گذرانده‌اند به شرح ذیل است:

 

 

اسامی قبولشدگان دوره مربیگری درجه ۳ به مدرسی علیرضا ایزدی : 

۱ امین امیدیان
۲ مصطفی حبیبی
۳ مجتبی جورابلو
۴ حامد حسینی
۵ امیر ایلیافر
۶ محسن زنگنه
۷ محمد کوشکی
۸ سید امین دریاباری
۹ آرمان طهرانچی
۱۰ مصطفی نیازی
۱۱ امیر حسین رهنما فرد
۱۲ محمد مهدی راهبریان
۱۳ امیر پوریا عیسی زاده
۱۴ مجتبی نوراله
۱۵ مهدی دلفی
۱۶ علی جوزی
۱۷ مصطفی نجار اصفهانی
۱۸ محمد رضا شعبانی
۱۹ علیرضا مجیدی
۲۰ پیمان حسینعلی
۲۱ حامد قربانی
۲۲ علی آقابیگ زاده
۲۳ میلاد ایروانی
۲۴ حسین احمدی
۲۵ امین ذوالقدر
۲۶ رضا جوادی
۲۷ سید علیرضا عظیمی
۲۸ سید محمد امامیان
۲۹ آرمین زاد ضیابری
۳۰ آوید طلوعی
۳۱ امیر رضا داوری نسب
۳۲ امید ایزدی

 

 

اسامی قبولشدگان دوره مربیگری درجه ۳ به مدرسی سپیده لطیفی : 

۱ نرگس یوسفی نیا
۲ ندا افشاری
۳ نگین قوامی
۴ ملیحه روضه خوان
۵ پردیس سبزواری
۶ سمیه عابدی
۷ کازیره حسن زاده
۸ نیلوفر کردی
۹ مهزاد فروغی
۱۰ ملیکا پورکهن
۱۱ فاطمه حسینی مقدم
۱۲ الهام هدایتی
۱۳ مهسا رحیمی ناغانی
۱۴ پرنیان حسنی
۱۵ نیکو کاظمی
۱۶ یلدا غنی
۱۷ راضیه سادات جزایری
۱۸ هانا صدری راد
۱۹ شیوا مرتضوی
۲۰ مریم شاه صاحب
۲۱ آیدا علینزاد
۲۲ فهیمه مولایی
۲۳ مینا سپهری
۲۴ محدثه گنجی عاشوری
۲۵ الهام مهرگان

 

اسامی قبولشدگان دوره مربیگری درجه ۳ به مدرسی مریم وطن دوست: 

۱ یگانه سادات ابراهیمی
۲ نگار شاه کرمی
۳ مهسا صلاحی
۴ حوریه عرفانی
۵ مرضیه حسینی
۶ سمیرا شافعی
۷ فاطمه رحمانی
۸ فاطمه بختیاری
۹ مهشید عابدی
۱۰ آمنه رستمی
۱۱ محدثه محمودی
۱۲ شیرین خالقیان
۱۳ فرناز معصومی
۱۴ معصومه حسنی
۱۵ مهسا قنبری
۱۶ رقیه نامدار
۱۷ هلیا رمضانی
۱۸ سارا طبر زدی
۱۹ آیدا پیغمبری
۲۰ فائزه عسگری
۲۱ مریم شاطری
۲۲ ساناز رئیسی

 

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.