درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

اسامی مربیان مدعو به کلینیک تخصصی مربیان منتخب شنا کشور

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو



کلینیک تخصصی مربیان منتخب شنا کشور روز دوشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۷ در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی ستاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰، فدراسیون شنا در نظر دارد کلینیک تخصصی مربیان منتخب شنای کشور را در روز‌ دوشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۷ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ برگزار کند. بر این اساس مربیان مدعو به این کلینیک باید ساعت ۸:۰۰ صبح روز دوشنبه در محل استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی حضور یابند.

لازم به ذکر است عدم حضور مربیان مدعو در کلینیک فوق به منزله انصراف از برنامه‌های آتی فدراسیون شنا است.

 

 

 

  • تاریخ و ساعت پذیرش و برگزاری کلینیک:  دوشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۸ صبح
  • محل پذیرش و برگزاری کلینیک : استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران

 

اسامی مربیان دعوت شده به کلینیک تخصصی مربیان منتخب شنا :

  • استان تهران و توابع تهران: ۱-مجید فرزام فر ۲- محمد بیداریان ۳- سیدمحمد موسوی ۴- ساسان بابایی ۵- جوادفیروز زارع ۶-علی محمدرحیمی ۷-محمدصادق طیران ۸- حمید کمیلی
  • استان گیلان : ۱- ابوطالب مشهور
  • استان زنجان : ۱- بهزاد پیری
  • استان کرمانشاه : ۱- وحید نویدی
  • استان فارس : ۱- سعید روستا ۲-فرهاد خائفی
  • استان بوشهر: ۱- ایوب محمودآبادی ۲- فرشید فخار
  • استان خراسان رضوی : ۱- حامد مبّرز ۲- میثم سعادتی ۳- حمید ولی زاده
  • استان البرز : ۱- صادق کلانترزاده ۲- سیدرضا حسینی
  • استان آذربایجان شرقی : ۱- علی سلمانی
  • استان گلستان : ۱- رضا کیانی
  • استان اصفهان : ۱- گامر دیلانچیان ۲- رضا کرم زاده
  • استان خوزستان : ۱-اشکان ناصری ۲- محسن ابدالی
  • استان مرکزی : ۱-علیرضا طاهریان
  • استان چهارمحال و بختیاری: ۱-ایوب اعرابی
  • استان کرمان : ۱- محسن پژوهش
  • استان کردستان : ۱-آرمین حنیفی

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.