درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برگزاری مسابقات شنا طرح توسعه نشاط اجتماعی خراسان جنوبی

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو



مسابقات شنا استان خراسان جنوبی در راستای طرح توسعه سلامت و نشاط اجتماعی در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا استان خراسان جنوبی در راستای طرح توسعه سلامت و نشاط اجتماعی این استان به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) برگزار شد. این رقابت‌ها با همکاری استانداری و اداره کل ورزش و جوانان و هیات شنای استان خراسان جنوبی در دو بخش پسران و دختران پیگیری و به پایان رسید.

 

نتایج این رقابت‌های شنا خراسان جنوبی در بخش پسران:

رده سنى ۷ تا ۱۰ سال

ماده ۵۰ متر کرال سینه:
مقام اول : امیر سجاد قاسمیان _ طبس
مقام دوم : مهدی بطالبلو _ بیرجند
مقام سوم : علی جم _ فردوس

 

رده سنى ۷ تا ۱۰ سال

ماده ۵۰ متر کرال پشت :
مقام اول : عرشیا بهدانی _ بیرجند
مقام دوم : معراج هداوند میرزایی _ بیرجند
مقام سوم : مهدی بطالبلو _ بیرجند

 

رده سنى ۷ تا ۱۰ سال

ماده ۵۰ متر قورباغه :
مقام اول : معراج هداوند میرزایی _ بیرجند
مقام دوم : امیر سجاد قاسمیان _ طبس
مقام سوم : امیر محمد شرفی _ فردوس

 

رده سنى ۷ تا ۱۰ سال
ماده ۵۰ متر پروانه :
مقام اول : عرشیا بهدانی _ بیرجند
مقام دوم : معراج هداوند میرزایی _ بیرجند
مقام سوم : محمد سجاد قاسمیان _ طبس

 

رده سنى ۱۱ تا ۱۲ سال

ماده ۵۰ متر کرال سینه :
مقام اول : متین جوادی _ قاین
مقام دوم : خسرو مرادزاده _ طبس
مقام سوم : مصطفی معماری _ بیرجند

 

رده سنى ۱۱ تا ۱۲ سال

ماده ۵۰ متر کرال پشت :
مقام اول : متین جوادی _ قاین
مقام دوم : امیرحسین محمدی _ فردوس
مقام سوم : آرش شکرانی _ بیرجند

 

رده سنى ۱۱ تا ۱۲ سال

ماده ۵۰ متر پروانه :
مقام اول : مصطفی معماری _ بیرجند
مقام دوم : هومن بزرگمهر _ قاین
مقام سوم:

 

رده سنى ۱۱ تا ۱۲ سال

ماده ۵۰ متر قورباغه :
مقام اول : خسرو مرادزاده _ طبس
مقام دوم : هومن بزرگمهر _ قاین
مقام سوم : امیررضا مهدی آبادی _ بیرجند

 

رده سنى ۱۱ تا ۱۲ سال

ماده ۱۰۰ متر قورباغه :
مقام اول : آرش شکرانی _ بیرجند
مقام دوم : محمد عرفان بخشنده جوان _ فردوس
مقام سوم : حسین علی پور _ فردوس

 

رده سنى ۱۳ تا ۱۴ سال

ماده ۵۰ متر کرال سینه :
مقام اول : محمدامین رحیمی _ طبس
مقام دوم : علی مهدی زاده _ بیرجند

مقام سوم : امیرمحمدبطالبلو _ بیرجند

 

رده سنى ۱۳ تا ۱۴ سال

ماده ۵۰ متر کرال پشت :
مقام اول : علی مهدی زاده _ بیرجند
مقام دوم : امیرمحمد بطالبلو _ بیرجند
مقام سوم : عماد فروتن _ فردوس

 

رده سنى ۱۳ تا ۱۴ سال

ماده ۵۰ متر قورباغه :
مقام اول : عرشیا بیگی _ قاین
مقام دوم : محمد امین رحیمی _ طبس
مقام سوم : محمد یوسفی _ طبس

 

رده سنى ۱۵ تا ۱۸ سال

ماده ۵۰ متر کرال سینه :
مقام اول : ابوالفضل طحانپور _ قاین
مقام دوم : محمد صادق رمضانی _ قاین
مقام سوم : امیرحسین محمدیان _ طبس

 

رده سنى ۱۵ تا ۱۸ سال

ماده ۵۰ متر کرال پشت :
مقام اول : امیرسپهرصادق احمدی _ طبس
مقام دوم : امیرحسین محمدیان _ طبس
مقام سوم : ابوالفضل طحانپور _ قاین

 

رده سنى ۱۵ تا ۱۸ سال

ماده ۵۰ متر قورباغه :
مقام اول : محمدصادق رمضانی _ قاین
مقام دوم : سجاد حسین زاده _ فردوس
مقام سوم : سیدمحمدرضا حسن زاده_ طبس

 

رده سنى ۱۵ تا ۱۸ سال

ماده ۵۰ متر پروانه :
مقام اول : امیر دباغ _ فردوس
مقام دوم : امیررضا بهادران _ فردوس
مقام سوم : علیرضا بوشادی _ بیرجند

 

نتایج تیمی مسابقات در بخش پسران :

رده سنی ۷ تا ۱۰ سال :
مقام اول : بیرجند
مقام دوم : فردوس
مقام سوم : طبس

رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال :
مقام اول : بیرجند
مقام دوم : فردوس
مقام سوم : قاین

رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال:
مقام اول : بیرجند
مقام دوم : طبس
مقام سوم : قاین

رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال :
مقام اول : طبس
مقام دوم : فردوس
مقام سوم : بیرجند

نتایج کلی و نهایی مسابقات در بخش پسران:
مقام اول : بیرجند با امتیاز ۵۴۳
مقام دوم : فردوس با امتیاز ۴۱۷
مقام سوم : طبس با امتیاز ۲۶۹
مقام چهارم : قاین با امتیاز ۱۵۳
مقام پنجم : سرایان با امتیاز ۴۶
مقام ششم : درمیان با امتیاز ۲۳

 

 

نتایج این رقابت‌های شنا خراسان جنوبی در بخش دختران:

رده سنی ۷ تا ۱۰ سال

ماده ۵۰ متر کرال سینه (۷ تا ۱۰ سال):
مقام اول: ساره مهرور-بیرجند
مقام دوم: نگین خامسان-بیرجند
مقام سوم: هلیا حریری-بیرجند

 

ماده ۵۰ متر کرال پشت (۷ تا ۱۰ سال):

مقام اول: سارا لعل-طبس
مقام دوم: نازنین مراد زاده-طبس
مقام سوم: فاطمه میرزایی- فردوس

 

ماده ۵۰ متر قورباغه (۷ تا ۱۰ سال):
مقام اول: ساره مهرور-بیرجند
مقام دوم: هلیا حریری-بیرجند
مقام سوم: نگین خامسان بیرجند

 

رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال

ماده ۵۰ متر کرال سینه (۱۱ تا ۱۲ سال):
مقام اول: شهرزاد امین زاده-قاین
مقام دوم: غزل قاضی زاده-بیرجند
مقام سوم: معصومه بابایی راد-بیرجند

 

ماده ۵۰ متر کرال پشت (۱۱ تا ۱۲ سال):
مقام اول: غزل قاضی زاده-بیرجند
مقام دوم: فاطمه هرمزی-بیرجند
مقام سوم: نگار علی آبادی-بیرجند

 

ماده ۵۰ متر قورباغه (۱۱ تا ۱۲ سال):
مقام اول: ستایش جهدی-بیرجند
مقام دوم: معصومه بابایی راد-بیرجند
مقام سوم: آرام سلمان زاده-قاین

 

رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال

ماده ۵۰ متر کرال سینه (۱۳ تا ۱۴ سال):
مقام اول: سمانه مهرور-بیرجند
مقام دوم: عارفه فتاده-بیرجند
مقام سوم: پرنیان محمود آبادی-بیرجند

 

ماده ۵۰ متر کرال پشت (۱۳ تا ۱۴ سال):
مقام اول: پرنیان محمود آبادی-بیرجند
مقام دوم: حدیث محمدیان-طبس
مقام سوم: فائزه عابدینی-فردوس

 

ماده ۵۰ متر قورباغه (۱۳ تا ۱۴ سال):
مقام اول: میترا براتی-بیرجند
مقام دوم: آیناز رجب پور- طبس
مقام سوم: حدیث بخشی پور-قاین

 

ماده ۵۰ متر پروانه (۱۳ تا ۱۴ سال):
مقام اول: سمانه مهرور-بیرجند
مقام دوم: عارفه فتاده-بیرجند
مقام سوم: رضوان احمدی-طبس

 

 رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال
ماده ۵۰ متر کرال سینه ( ۱۵ تا ۱۸ سال):
مقام اول: مهلا قاسمی-بیرجند
مقام دوم: ساجده بیضایی-طبس
مقام سوم: مهرانا عطایی-بیرجند

 

ماده ۵۰ متر کرال پشت ( ۱۵ تا ۱۸ سال):
مقام اول: مهرانا عطایی-بیرجند
مقام دوم: عاطفه حسینی مقدم-طبس
مقام سوم: مریم حاجی زاده-سرایان

 

ماده ۵۰ متر قورباغه (۱۵ تا ۱۸ سال):
مقام اول: شاه پرند شاهین-قاین
مقام دوم: زهرا میرزایی-فردوس
مقام سوم: مائده نسایی-فردوس

 

ماده ۵۰ متر پروانه( ۱۵ تا ۱۸ سال):
مقام‌اول: مهلا قاسمی-بیرجند
مقام دوم: ساجده بیضایی-طبس
مقام سوم: عاطفه حسینی مقدم-طبس

 

نتایج کلی و نهایی مسابقات دختران:
مقام اول: بیرجند با امتیاز ۴۸۰
مقام دوم: طبس با امتیاز ۳۴۴
مقام سوم: فردوس با امتیاز ۳۴۲
مقام چهارم: قاین با امتیاز ۱۸۲
مقام پنجم: سرایان با امتیاز ۶۸


نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.