درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

دور جدید اردوی تیم ملی واترپلو زیر ۱۷ سال

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

دور جدید اردوی تیم ملی واترپلو زیر 17 سال

دور جدید اردوی تیم ملی واترپلو زیر ۱۷ سال از روز یکشنبه (۱۱ مرداد ۱۳۹۴) با حضور ۳۱ ورزشکار آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ پس از برگزاری سه مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی واترپلو زیر ۱۷ سال با حضور ۸۵ ورزشکار، کادر فنی تیم ملی برنامه دور جدید این اردوها را اعلام کرد. بر همین اساس ۳۱ واترپلوئیست منتخب باید عصر روز یکشنبه (۱۱مرداد ۱۳۹۴) خود را به سرمربی تیم ملی در محل استخر نمونه کردآباد واقع در خیابان جی در شهر اصفهان معرفی کنند.

تیم ملی واترپلو زیر ۱۷ سال ایران تحت هدایت حمید شب انگیز خود را برای مسابقات قهرمانی آسیای این رده سنی در پاییز سال جاری آماده می کند.

 

 

اسامی بازیکنان مدعو تیم ملی جوانان زیر ۱۷ سال:

  • تهران: شایان قاسمی، امیرحسین واحدی، رضا بیدهندی، آرمین آذرخش، مازیار طالبی، پارسا رحمانی نیا، امیر آقایی کریمی، علیرضا پورنگ، علیرضا شادپی.
  • گیلان : آوید طلوعی.
  • خراسان رضوی: امیرعلی مرادی، عارف باقرپور، محمدرضا ابراهیمی.
  • آذربایجان غربی: محمد جعفری.
  • اصفهان: کامران جلیلی، امیررضا خیری، مهدی آقاجانی، شایان ظریفی.
  • یزد: علی عابدیان زاده، مسعود مهرداودی، مهرداد دهقان.
  • زنجان: امیر عطامحمدی، سینا عرب‌دوست.
  • کهگیلویه و بویراحمد: امیر محمد پرهون، حسین خالدی تبار، هومن دانشور.
  • فارس: بردیا پیروانی.
  • قزوین: امیر محمد چگینی، محمد احسان جواهری.
  • کرمانشاه: ارسلان نجاتی، محمد رشیدی تبار.

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.