درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

روز نخست مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو آقایان برگزار شد

اخبار قایقرانی



روز نخست مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو آقایان برگزار شد

روز نخست مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو آقایان با حضور 8 تیم به میزبانی شهرستان مراغه برگزار شد و با مشخص شدن تیم های برتر رقابت به مرحله نیمه نهایی رسید و تیم های برتر برای کسب جایگاه اول تا چهارم به رقابت می خواهند پرداخت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، روز نخست مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو آقایان از امروز 15 شهریورماه به میزبانی شهرستان مراغه برگزار شد و 8 تیم مرکزی، قزوین، کرمانشاه، زنجان، گیلان، اردبیل، فارس و آذربایجان شرقی در دو گروه A و B به مصاف هم رفتند.
نتایج رقابت های روز نخست به این صورت رقم خورد:
اردبیل با مرکزی 1 بر 1 به تساوی رسیدند، کرمانشاه با 14 گل آذربایجان شرقی را شکست داد، گیلان 8 بر 1 قزوین را شکست داد، زنجان با نتیجه 6 بر 3 کرمانشاه را مغلوب کرد، مرکزی و گیلان 2 بر 2 مساوی کردند، کرمانشاه با 12 گل فارس را شکست داد، اردبیل با ثبت 10 گل بر قزوین چیره شد، زنجان 9 بر 3 آذربایجان شرقی را شکست داد، اردبیل با 4 گل در مقابل گیلان پیروز شد، مرکزی با 10 گل قزوین را مغلوب کرد و زنجان در مقابل فارس با 9 گل پیروز بازی شد.
در پایان تیم های اردبیل، مرکزی، گیلان و قزوین به ترتیب اول تا چهارم گروه A شدند و در گروه B تیم زنجان در جایگاه اول، کرمانشاه دوم، آذربایجان شرقی سوم و فارس در جایگاه چهارم گروه قرار گرفت.
ادامه این مسابقات فردا صبح با رقابت تیم های اردبیل، کرمانشاه، زنجان و مرکزی برای کسب جایگاه اول تا چهارم و تیم های گیلان، فارس، آذربایجان شرقی و قزوین برای کسب جایگاه پنجم تا هشتم آغاز می شود. به این ترتیب اردبیل در مقابل کرمانشاه قرار گرفت، زنجان و مرکزی به مصاف هم می روند و گیلان با فارس رقابت میکند و مراغه و قزوین برای برتری تلاش خواهد کرد.

ترانه کامیاب ورزشکار تیم ملی کانوپولو: به هدفمان رسیدیم / موفق به پس گرفتن عنوان قهرمانی شدیم

اخبار قایقرانی


ترانه کامیاب ورزشکار تیم ملی کانوپولو: به هدفمان رسیدیم / موفق به پس گرفتن عنوان قهرمانی شدیم

بانوی ملی پوش کانوپولو کشورمان با ابراز رضایت از وضعیت آمادگی تیم گفت: سطح رقابت در پالمبانگ بسیار بالاتر از مسابقات قهرمانی آسیا بود اما با آمادگی مناسب و انگیزه بالا به مصاف رقبا رفتیم و به هدفمان که پس گرفتن عنوان قهرمانی بود رسیدیم.
ترانه کامیاب قایقران تیم ملی کانوپولو کشورمان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی با اشاره به اولین دوره حضور کانوپولو در بازیهای آسیایی گفت:
امسال با این اتفاق روند المپیکی شدن رشته کانوپولو شروع شد و این موضوع ارزش بسیار زیادی برای ما دارد که باعث بیشتر شدن انگیزه می شود.
وی افزود: همانطور که پیش بینی می کردیم سطح رقابت در بازیها بیشتر از مسابقات دیگر بود و همه تیم ها بعد از شرکت در مسابقات قهرمانی جهان کانادا به پالمبانگ آمدند تا برای طلا رقابت کنند اما ما هم تمرینات بسیار خوبی داشتیم و با برنامه ریزی و تلاش مربی به آمادگی مناسب بدنی و روحی رسیدیم و با تحلیل کردن بازیهای حریفان در مسابقات قهرمانی جهان شناخت خوبی از آنها به دست آوردیم و با انگیزه کسب عنوان قهرمانی اولین دوره مسابقات کانوپولو در بازیهای آسیایی توانستیم نمایندگان کشور هایی که سالهای گذشته عنوان قهرمانی را کسب می کردند شکست دهیم و با پس گرفتن سکوی اولی نام ایران را به عنوان قهرمان اولین دوره بازیهای آسیایی ثبت کنیم.
بانوی ملی پوش کشورمان ادامه داد: مشکل قایق بزرگترین نگرانی ما بود زیرا تجهیرات تاثیر بسیار زیادی در عملکرد دارد که به لطف مسئولین برطرف شد و با قایق های استاندارد به زمین بازی رفتیم و موفق شدیم جواب زحماتمان را بگیریم و باعث شادی هموطن های عزیمان بشویم.

 

علی آقا میرزایی ورزشکار تیم ملی کایاک: سطح مسابقات بالا تر از انتظارات بود

اخبار قایقرانی


علی آقا میرزایی ورزشکار تیم ملی کایاک: سطح مسابقات بالا تر از انتظارات بود

ملی پوش کایاک کشورمان سطح مسابقات را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: با وجود مشکلات و رقبای سخت در کایاک چهار نفره موفق به کسب مدال برنز بازیهای آسیایی شدم اما امیدوار به کسب نتایج بهتر بودم.
علی آقا میرزایی قایقران تیم ملی کایاک در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی با اشاره به بالا بودن سطح مسابقات گفت: با آمادگی بسیار خوبی به پالمبانگ رفتیم و همانطور که فکر می کردیم حریفانمان هم آمادگی بالایی داشتند و با تمام توان خود در مسابقات حضور پیدا کردند.
وی افزود: در مواد کایاک چهار نفره 500 متر همراه امین بوداغی، پیمان قویدل و احمدرضا طالبیان به مصاف حریفان رفتیم و عملکرد بسیار خوبی داشتیم و در رقابت با این که می توانستیم مدال نقره داشته باشیم به دلیل شرایط در جایگاه سوم قرار گرفتیم و موفق به کسب مدال برنز شدیم.
آقا میرزایی ادامه داد: در کایاک دونفره 1000 متر همراه امین بوداغی پارو زدم و واقعا می توانستیم مدال نقره داشته باشیم اما وسط مسیر بالانس قایق بهم ریخت و باعث توقف کامل ما شد و همین مشکل باعث شد مدال را از دست بدهیم. در کایاک یک نفره 200 متر با تمام توان به رقابت پرداختم و با وجود آمادگی بالا ای که از نظر جسمی و هم ذهنی داشتم موفق به کسب نتیجه ای بهتر از ششمی نشدم.
ملی پوش کایاک کشورمان در پایان گفت: زحمت بسیار زیادی برای این مسابقات کشیدم و انتظار داشتم با رنگ مدال بهتر و تعداد مدال بیشتر از پالمبانگ برگردم تا جواب سختی های چهار سال تمرین را بگیرم اما مسابقات غیر قابل پیش بینی است و خدارا شکر می کنم که دست پر برگشتم.

برگزاری دوره دوم اردوی انتخابی واترپلوی زیر ۱۹ سال کشور

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری دوره دوم اردوی انتخابی واترپلوی زیر ۱۹ سال کشور

دوره دوم اردوی انتخابی واترپلو زیر ۱۹ سال کشور سه‌شنبه الی پنح‌شنبه (۱۳ الی ۱۵ شهریور ۱۳۹۷) به میزبانی استخر بین‌المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می‌شود،

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی واترپلو دوره دوم اردوی انتخابی واترپلوی زیر ۱۹ سال کشور از روز سه‌شنبه الی پنجشنبه (۱۳ الی ۱۵ شهریور ۱۳۹۷) به میزبانی استخر بین‌المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می‌شود،

بر همین اساس اسامی ورزشکاران مدعو به اردوی انتخابی واترپلو زیر ۱۹ سال اعلام شد. ورزشکاران مدعو  باید مدارک شناسایی معتبر همراه داشته باشند.

 

 

اسامی ورزشکاران مدعو زیر ۱۹ سال:

گروه دوم:

فارس: ۱٫ حمیدرضا شعری ۲٫ علی ترابی

خوزستان: ۱٫ ایوب کرمی ۲٫ حسین رضایی ۳٫ محمدعلی درستکار ۴٫ رضا شریفی ۵٫ محمد آموزگار۶٫ محمود اکتفان۷٫ محمد امین لک ۸٫محمد محسن پور ۹٫  علیرضا قائدی ۱۰٫ عباس حسن زاده۱۱ .علی رضا کوه گیلانی

خراسان: ۱٫ امیرحسین محمدی ۲٫ یوسف سیم پیچ ۳٫ امیرعلی مرادی ۴٫ محمدرضا ابراهیمی ۵٫ محمدرضا حسینی ۶٫ یونس رئوف

گچساران: ۱٫ حسین خالقی ۲٫ امیرمحمد پرهون ۳٫ پیام  نگهدارنده

یزد: ۱٫ سبحان تقی زاده ۲٫ احمد نیلی ۳٫ علیرضا هادی ۴٫ امید خسور ۵٫ سید علی اکبر صفوی مقدم

 

برگزاری اردو آماده سازی تیم ملی شنا جوانان در گرگان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری اردو آماده سازی تیم ملی شنا جوانان در گرگان

اردو آماده سازی تیم ملی شنا جوانان در بخش آقایان و کلینیک تخصصی مربیگری شنا در استان گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شنا، در راستای اجرای برنامه‌های میان مدت آماده سازی مستعدین شنا بمنظور حضور قدرتمند در المپیک توکیو ۲۰۲۰، مقرر شد اردوی آماده سازی تیم ملی شنا جوانان در بخش آقایان و کلینیک تخصصی مربیگری در استان کلستان برگزار شود.

این اردو از روز یکشنبه الی جمعه (۱۱ الی ۲۳ شهریور ۱۳۹۷) در شهرستان گرگان استان گلستان پیگیری خواهد شد.

 

 

تاریخ ورود به اردو:  عصر روز  یکشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۱۸

  • تاریخ خروج از اردو: صبح روز   جمعه  مورخ   ۹۷/۰۶/۲۳
  • محل پذیرش و برگزاری اردو : استان گلستان، شهرستان گلستان، شهرک ویلاشهر- جنب سالن ۹دی-ویلای ۹
  • مسئول پذیرش: آقای محسن سوخته سرایی
  • سرپرست اردو : آقای محمدرضا کیانی پور

 

 

لیست دعوت شدگان از استان ها :

اصفهان :

۱-متین سهران

۲- مهرشاد افقری

۳- شایان کریمی

۴- محمد مظاهری

۵- کیارش معتمدی

۶- سپهر یاوری

۷- مهدی عاموچی

مربی مدعو: حامد عزیزی

 

خراسان رضوی:

۱-جواد صدوقی

۲- محمد مهمان نواز

۳- علی فتحی

۴- محمد قائمی

۵- امین مهدی زاده

۶- سید مرتضی حسینی

۷- معراج توروه

۸- پارسا خورسندی

مربیان مدعو : ۱- حامد مبرز  ۲- میثم سعادتی

 

گلستان :

۱-هومر عباسی

 مربی مدعو : محمدرضا کیانی پور

 

تهران :

۱-متین فتحی

۲- پوریا رسایی

۳- مهران قاسم زاده

مربی مدعو : سیدمحمد موسوی

 

زنجان :

۱- امیرحسین بابایی

مربی مدعو : حامد خوشخطی

 

کرمانشاه:

۱- مهرشاد سالک

مربی مدعو: سیروس میرزایی

 

فارس :

۱-آروین صارمی

۲– امیرارسلان زارعی

۳- سیدمحمد حسینی

 مربی مدعو: فرهاد خائفی

 

البرز :

۱- امیرحسین بیک محمدی

۲-  علی فرج زاده

مربی مدعو: سیدعبدالرضا حسینی

 

کردستان :

۱- آرین صلواتی 

 

اسامی کادر فنی کارگروه جوانان :

  • آقای مجید مشتاق عشق (مدیرکارگروه تیم های جوانان)
  • آقای خشایار حضرتی(مربی تیم ملی)
  • آقای گامر دیلانچیان (کادر فنی کارگروه)

 

 

شرایط و مقررات اردو:  

۱- به همراه داشتن البسه مناسب و تجهیزات فنی موردنیاز در شنا و بدنسازی (کفش- لباس ورزشی- تخته- فین، کفی اسنورکل، کش و …)

۲- به همراه داشتن دفترچه بیمه و کارت بیمه ورزشی (دارای اعتبار درسال ۱۳۹۷)

۳- پیش بینی و تهیه وسائل ایاب و ذهاب سفر در تاریخ های اعلام شده جهت ورود به اردو و بازگشت از اردو به عهده هیأت‌های مربوطه و شناگران مدعو می‌باشد.

۴- شناگران میبایستی تمام وقت در خدمت کادر فنی و کارگروه در طی اردو باشند.           

تذکر۱: عدم حضور در اردو در تاریخ های اعلام شده بدون مجوز معتبر، به منزله انصراف از عضویت و حضور در اردوهای تیم های ملی و کلیه مسابقات برون مرزی در سال  ۱۳۹۷می باشد.

برگزاری جشنواره شنا آکادمی استخر آزادی

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری جشنواره شنا آکادمی استخر آزادی

امروز (دوشنبه) در مراسم روز پایانی کلاس‌های آکادمی شنا استخر آزادی جشنواره شنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امروز (دوشنبه) در مراسم روز پایانی کلاس‌ها آکادمی شنا استخر آزادی جشنواره شنا برگزار شد. این جشنواره با استقبال خوب شناگران وحضور ۸۷ شناگر  در استخر استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید. در پایان این رقابت‌ها به کلیه شناگران حاضر گواهی شرکت در جشنواره اهدا شد.

 

 

جلسه کمیته فنی شنا ۱۷ شهریور برگزار می‌شود

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

جلسه کمیته فنی شنا 17 شهریور برگزار می‌شود

جلسه کمیته فنی شنا روز شنبه (۱۷ شهریور ۱۳۹۷) در محل سالن جلسات فدراسیون برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین جلسه کمیته فنی شنا در سال ۱۳۹۷ با حضور اعضا تشکیل می‌شود. به همین منظور از اعضای این کمیته دعوت شد تا رأس ساعت ۱۱ صبح روز شنبه  (۱۷ شهریور ۱۳۹۷)  در محل سالن جلسات سالن جلسات فدراسیون  حضور داشته باشند.

حمید اسکندریون، محمد حسین اقبالی، عباسعلی کشتکار، مجید مشتاق عشق، محسن سمیع زاده، فرشاد کرمی، خشایار حضرتی، ابوطالب مشهور، عبدالرضا ریاحی، محمد علی سادات منصوری اعضای دعوت شده و سیدمحمد موسوی ، داریوش عباسی، محمد بیداریان، وحید نویدی، گامر دیلانچیان و میثم سعادنی نیز مربیان مدعو در این جلسه هستند.

 

 

موضوع جلسه:

۱- نقد و بررسی عملکرد کمیته فنی شنا در ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۷

۲-نقد و بررسی عملکرد تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان در رویدادهای بین‌المللی سال ۱۳۹۷

۳-تعیین ساختار و برنامه‌ریزی تیم‌های ملی شنا

۴- بررسی و تدوین مسابقات و برنامه‌های اجرایی ۶ ماهه  دوم سال ۱۳۹۷

 

استقبال از تیم‌های ملی شیرجه و واترپلو در بازگشت از بازی‌های آسیایی جاکارتا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

استقبال از تیم‌های ملی شیرجه و واترپلو در بازگشت از بازی‌های آسیایی جاکارتا

صبح امروز (یکشنبه) تیم‌های ملی واترپلو و شیرجه همراه با گروهی از کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا وارد تهران شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیمهای ملی شیرجه و واترپلو به همراه گروهی از کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا با استقبال دکتر داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ، شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته  ملی المپیک ، شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیونها، محمد علی آبادی نائب رئیس و فرید فتاحیان دبیر کل فدراسیون علی محب رئیس کمیته فنی واترپلو و همچنین جمعی از پیشکسوتان، علاقمندان و طرفداران رشته واترپلو و خانواده های ورزشکاران وارد تهران شدند.

 

ملی پوشان واترپلو ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا موفق شدند پس از ۴۴ سال مدال برنز این مسابقات را به نام خود ثبت کند. تیم ملی شیرجه ایران نیز با شرکت در ماده های سکوی دونفره و تخته یک متر با حریفان قدرتمند آسیایی خود به رقابت پرداخت و به کار خود پایان داد.

 

در پایان مسابقات قهرمانی کشور ماراتن آبهای خروشان؛ گیلان قهرمان شد

اخبار قایقرانی


در پایان مسابقات قهرمانی کشور ماراتن آبهای خروشان؛ گیلان قهرمان شد

مسابقات قهرمانی کشور ماراتن آبهای خروشان جوانان 9 شهریورماه با حضور 4 تیم به میزبانی الموت قزوین برگزار شد و تیم گیلان به عنوان قهرمانی دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور ماراتن آبهای خروشان جوانان با حضور 4 تیم قزوین، گیلان، البرز و تهران 9 شهریورماه در رودخانه شاهرود الموت قزوین برگزار شد.
در پایان مسابقات نفرات برتر مشخص شدند.
عرفان آقایی از گیلان با زمان 38:24 اول، علی رحمانی از قزوین با زمان 44:07 دوم و دانیال مهدوی از البرز با زمان 01:10:36 در جایگاه سوم قرار گرفت.
به این ترتیب گیلان با 18 امتیاز اول، قزوین با 13 امتیاز دوم و البرز با 3 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
این مسابقات با قضاوت علی احدی عمندی، محمد چراغی، وحید میرزایی طلابری، مجید جانبار، محمد میرزایی و مجید اکبری انجام شد. وحید احسانی و جواد رحمانی تیم نجات و مسهود بهرامی رئیس این مسابقات بودند.

پایان کار قایقرانان آبهای آرام با 1 نقره و 2 برنز

اخبار قایقرانی


پایان کار قایقرانان آبهای آرام با 1 نقره و 2 برنز

مسابقات آبهای آرام بازی های آسیایی امروز 10 شهریورماه در پالمبانگ دنبال شد و قایقرانان کشورمان در 4 ماده به مصاف حریفان رفتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در روز پایانی مسابقات آبهای آرام بازی های آسیایی نمایندگان کشورمان در 3 ماده 200 متر و 1 ماده 500 متر با رقیبان روبه رو شدند اما موفق به کسب مدال نشدند.
در کایاک یکنفره 200 متر بانوان آرزو حکیمی با رقبایی از اندونزی، چین، قزاقستان، کره، ژاپن، ازبکستان، سنگاپور و چین تایپه رقابت کرد و در پایان با زمان 43.594 ثانیه هفتم شد.
در کایاک یکنفره 200 متر مردان علی آقامیرزایی با قایقرانان تایلند، کره، سنگاپور، قزاقستان، ژاپن، قرقیزستان، عراق و اندونزی مسابقه داد و در پایان با زمان 36.960 ثانیه ششم شد.
در کانوی دونفره 200 متر مردان عادل مجللی و پژمان دیوسالار با رقبایی از کره، قزاقستان، ازبکستان، چین، اندونزی، فیلیپین، هند و تایلند روبه رو شدند و در پایان با زمان 38.399 ثانیه جایگاه چهارم را به خود اختصاص دادند.
در کایاک دونفره 500 متر بانوان هدیه کاظمی و آرزو حکیمی با حریفانی از ازبکستان، سنگاپور، قزاقستان، چین، چین تایپه و ژاپن رقابت کردند و در پایان با زمان 1:51.655 دقیقه پنجم شدند.
بر این اساس تیم ملی آبهای آرام کشورمان با کسب 1 مدال نقره و 2 مدال برنز به کار خود در بازی های آسیایی 2018 اندونزی پایان داد.